Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Ja za to mam inne pytanie. Gram w grę po przeróbce, w sensie głosy angielskie,napisy polskie, ale nie jestem pewien co zrobić z DLC? Nie widzę nigdzie jakiegoś pliku w którym mógł bym coś pozmieniać by nie mieć skolidowanych wypowiedzi w eng z tym naszym tragicznym dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już wcześniej pisałem : usuwasz oryginalne pliki tlk INT ( albo najlepiej kopiujesz je do jakiegoś innego folderu) a tlk POL zmieniasz nazwe na INT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opcjach przy starcie gry ustawiłem dźwięk na włączony i nadal go nie ma ... może należy odpalić grę w zgodności z windows xp? - to rozwiązało podobny problem w Bioshocku ale MS2 to nowa gra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 01:27, Ecko09 napisał:

>

Skoro w Bioshocku pomogło to warto spróbować w przypadku z ME2.


Już jest ok - wybór dźwięku trzeba było potwierdzić.

Jestem na pokładzie Normandii,moim zdaniem gra jest dużo lepsza od jedynki - grafika,walka,sposób prowadzenia historii,polski dubbing trzyma poziom ... chyba nie prędko wrócę do jedynki aby ją w końcu ukończyć - gram nową postacią i najwyżej po ukończeniu jedynki przejdę dójkę jeszcze raz postacią z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 01:09, mikolajmix napisał:

jak już wcześniej pisałem : usuwasz oryginalne pliki tlk INT ( albo najlepiej kopiujesz
je do jakiegoś innego folderu) a tlk POL zmieniasz nazwe na INT.



No tak, to wiem. Ale wystarczy tylko pliki zmienić w podstawce,czy też muszę szukać ich teraz w dlc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja edycji mi niestety wygasła....
Co do DLC to owszem, niby należy zmienić pliki z rozszerzeniami .tlk z POL na INT, ale nie mogę tego zrobić bo poza POL jest już tak samo nazywający się plik z INT,dwa razy tego samego mieć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chyba to spoiler jest:
Śmieszne jest w tej grze troche to , że zrobili paliwo na mapie galaktyki. Trochę imo nie potrzebny ten element, ale jak zrobili to dobra. Muszę się także przyczepić do tego, że strasznie szybko paliwo się w sumie zużywa, jak na technologie jakie występują w tej grze, ale nie wiem czy tutaj mam rację.
Ciekawym elementem jest też skanowanie planet w poszukiwaniu surowców, które używamy do ulepszeń broni, itp. Przesuwamy myszką po powierzchni planety i patrzymy na takiej mapce czy wskażniki rosną w górę, jesli tak oznacza to , że na danej częśći planety są jakieś surowce. Wtedy wysyłamy sondę i dostajemy dany rodzaj surowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 01:11, natanadler napisał:

pytanie czym się różni konto na EA Online od tego na social bioware?


W sumie to niczym z tego co sie orientuje. :) tzn. nie musisz zakladac dwoch kont osobno dla EA Online i social bioware, loginy i hasla do jednego i drugiego sa te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 23:59, Mefisto napisał:

Ta gra jest niesamowita, jestem w miejscu, którego klimat powoduje ciarki na plecach,
otoczenie, dźwięki.Fabuła mnie wessała, postacie- związałem się z nimi emocjonalnie,
przez co niektóre decyzje są trudniejsze.Gram już 28h i ciągle nie mam dosyć, jest coraz
ciekawiej, mroczniej...

Dokładnie "dwójka" to takie Imperium Kontratakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, świetna gra. Miażdżący klimat, rozmowy są zajebiście zrobione. Jestem na tej całej Omedze (Zadaniem z Archaniołem i tym naukowcem) ale już wiem że gra mnie wciągnie na dobre, gdyby nie to że dzisiaj idę na urodziny, to bym całą noc grał w ME2. Do tego grafika, małe wymagania, czego tu chcieć więcej?

BTW: Mogę prosić o małą radę?

Spoiler

Jestem teraz na etapie slumsów, muszę rozpylić przez wentylację ten lek na zarazę. Wsadziłem już lek do tego ustrojstwa, uruchomiłem wentylację z jednej strony, teraz musze zrobić to też po drugiej. Ale z drugiej strony jest taka obrona, że nie wiem jak się przebić. Z góry walą do mnie te typki z rakietami, a na dole jest ten opancerzony typek, jak sobie z tym najlepiej poradzić? Bo ciężko mi strącić tych gości z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na tych typkow z rakietami najlepsza jest snajperka. Schowaj sie za jakas przeszkoda i wyceluj. A na "opancerzonego typka" skuteczny jest granatnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:48, Some_kind_of_Devil napisał:

Które DLC? Miejsce upadku Normandii i Zaeed są po polsku. Wątpię, że EA będzie lokalizować
dodatki na bieżąco.


To ciekawe bo ja upadek Normandii mam po angielsku ;d.Może przez to że gram w ang wersje z polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 10:22, Pietruszex napisał:

To ciekawe bo ja upadek Normandii mam po angielsku ;d.Może przez to że gram w ang wersje
z polskimi napisami?


Ja miałem połowicznie, wszystko po polsku, podniosłem jakiś datapad i był po angielsku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 19:48, Some_kind_of_Devil napisał:

Wątpię, że EA będzie lokalizować
dodatki na bieżąco.


Widac nie znasz EA. Akurat w przypadku tej firmy wszystkie wersje jezykowe gier i DLC pojawiaja sie na swiecie w tym samym czasie, nie wazne czy to jest wersja PL, CZ albo ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 10:39, mistshoo napisał:

> To ciekawe bo ja upadek Normandii mam po angielsku ;d.Może przez to że gram w ang
wersje
> z polskimi napisami?

Ja miałem połowicznie, wszystko po polsku, podniosłem jakiś datapad i był po angielsku
:).

Już wiem w czym był problem po prostu też w plikach tego dodatku trzeba było zmienić plik z POL na INT ;p.Sądziłem że nie trzeba skoro nie ma dialogów w tym dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 10:39, Wojman napisał:

Widac nie znasz EA. Akurat w przypadku tej firmy wszystkie wersje jezykowe gier i DLC
pojawiaja sie na swiecie w tym samym czasie, nie wazne czy to jest wersja PL, CZ albo
ENG.


Dokładnie.
Poz tym np. w DA:O wszelkie DLC są po polsku. Nie wiem czemu w przypadku ME2 miałoby być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować