Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam mały problem. Otóż grę mam z dubbingiem angielskim z małym wyjątkiem: DLC z Zaeedem jest po polsku. Jako, że nie mam zamiaru katować swoich uszu chciałbym, aby ono także było w języku angielskim. Zna ktoś na to sposób?

Gram na czeskiej wersji z podmienionymi pilikami wg. tego przepisu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&pid=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakiś przekombinowany ten sposób. Wróć do normalnych ustawień i zrób to co jest w podwieszonym poście. Co do DLC to pisałem o tym na poprzedniej stronie, wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku co i jak gdzie moge pobrac wspisac kod na bronie (wersja na xb ) bo sam jakoś nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 16:18, barsum napisał:

W niektórych MM już w środę było, więc na pewno.:)


W szczecinskim MM gra byla juz we wtorek. :) Wiem, bo dla kolegi kupilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo widzi mi się odinstalowywanie gry, ale dzięki. Pokombinuje jeszcze coś na mojej wersji i wtedy spróbuje reinstalla i Twojego sposobu, albo po prostu sobie tego Zaeeda w pierwszym podejściu odpuszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 15:35, Agntx napisał:

Tak, wszystkie głosy w trakcie walki czy te z zewnątrz, mają polskie odpowiedniki. Jedynymi
nietłumaczonymi słowami są odgłosy tła, na przykład w barze spikerka o czymś tam mówi,
ale nie ma to znaczenia dla fabuły.


Po angielsku sa tez newsy z sieci Cerberusa (te ktore sie pojawiaja po uruchomieniu gry w menu glownym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć, po co w sklepach można kupić te modele statków kosmicznych? Ma to jakiś sens? Czy to tylko taki "smaczek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 17:35, Wojman napisał:

Po angielsku sa tez newsy z sieci Cerberusa (te ktore sie pojawiaja po uruchomieniu gry
w menu glownym).


A w wersji dubbingowanej PL te newsy z sieci Cerebusa są po Polsku?
A tak BTW - nieco irytuje fakt, że trzeba poczekać, aż gra się zaloguje do EA i dopiero wtedy można klikać po menusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak uprzejmy i wymienił mi po krótce wszystkie dodatki jakie istnieją do ME 2? Bo już się w tym pogubiłem.
Wiem, że jest ten z pancerzem i bronią(o ile to się zalicza do DLC), z najemnikiem - darmowy i na pewno jeszcze zbroja z DA, jeśli ktoś miał w swojej wersji dodaną. Czy to wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2010 o 18:57, Agntx napisał:


A w wersji dubbingowanej PL te newsy z sieci Cerebusa są po Polsku?
A tak BTW - nieco irytuje fakt, że trzeba poczekać, aż gra się zaloguje do EA i dopiero
wtedy można klikać po menusach.


Mnie najbardziej wkurza fakt że po użyciu Alt + Tab i po powrocie do gry,gra już nie reaguje i trzeba restartować kompa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 17:53, orzech4 napisał:

Hmm, poprawili zadania poboczne czy questy dalej skupiają się na wylądowaniu na planecie,
zrobieniu zadymy i powrocie na statek?


Zdecydowanie poprawili. Nie ma już tej powtarzalności.

Dnia 29.01.2010 o 17:53, orzech4 napisał:

Czy ktoś mi może powiedzieć, po co w sklepach można kupić te modele statków kosmicznych?
Ma to jakiś sens? Czy to tylko taki "smaczek"?


Smaczek, wszystkie modele statków kosmicznych możesz obejrzeć w kajucie kapitana na Normandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:06, KloniskO napisał:

Byłby ktoś tak uprzejmy i wymienił mi po krótce wszystkie dodatki jakie istnieją do ME
2? Bo już się w tym pogubiłem.
Wiem, że jest ten z pancerzem i bronią(o ile to się zalicza do DLC), z najemnikiem -
darmowy i na pewno jeszcze zbroja z DA, jeśli ktoś miał w swojej wersji dodaną. Czy
to wszystkie?

Wiem że jest "Wrak Normandii" ,ale czy coś jeszcze więcej to tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:40, prf napisał:

Wiem że jest "Wrak Normandii" ,ale czy coś jeszcze więcej to tego nie wiem.


Aha, no tak, a wiesz czy ten dodatek jest płatny czy darmowy? Bo np. DLC z Zaedem czyli tym najemnikiem jest darmowe z tego co wiem.

Edit.

Już wiem, mam te dodatki dostępne już do pobrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować