Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 21:50, VertexPio napisał:

U mnie tak samo jak u cabaal1.
Czy nadal nie została potwierdzona wpłata(gre otrzymałem już 26- wtorek) czy może jakieś
problemu są z tym?


Pisałem o tym parę stron wcześniej ;d.Ci co zamówili grę i zapłacili przy odbiorze dostaną kody na początku przyszłego tygodnia ponieważ cytuję: "informacja o pobraniu płatności od Klienta, przekazywana jest przez spedytora z kilkudniowym poślizgiem w stosunku do faktycznej daty odebrania".Mimo to ja już kod dzisiaj dostałem ;p.

Mam jeszcze jedno pytanko dla tych co przeszli grę: Czy po przejściu całej kampanii głównej można dalej kontynuować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:16, Pietruszex napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko dla tych co przeszli grę: Czy po przejściu całej kampanii głównej
można dalej kontynuować grę?

Kiedyś przed premierą, Muzyka, czy może ten drugi na to pytanie w wywiadzie odpowiedział "Jeśli przeżyjesz".
Więc wydaje mi się, że tak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 23:16, Pietruszex napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko dla tych co przeszli grę: Czy po przejściu całej kampanii głównej
można dalej kontynuować grę?

możesz kontynuować grę, albo zacząć od nowa postacią, którą skończyłeś ME2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 19:15, lis_23 napisał:

Mnie najbardziej wkurza fakt że po użyciu Alt + Tab i po powrocie do gry,gra już nie
reaguje i trzeba restartować kompa ...


To raczej jakis problem techniczny u Ciebie wystepuje. U mnie kombinacja alt + tab dziala prawidlowo i gry mi nie zawiesza. Wrecz przeciwnie calkiem milo sie jednoczesnie gra i rozmawia z fajna dziewczyna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duh, muszę się tym z kimś podzielić - otóż Mordin po swoim

Spoiler

występie śpiewackim

zdecydowanie objął prowadzenie w moim rankingu "członków zespołu których lubię". W ogóle sympatyczny jest, jak się uśmiecha to - że tak zacytuję obowiązkową wśród moich znajomych parafrazę znanego powiedzonka - od oka do oka. Szczerze mówiąc nawet jego grzechy z przeszłości przestały mi przeszkadzać - coś w tych Salarianach jest. ;P
A, właśnie. Jak brzmi wzmiankowany występ w polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam za sobą ponad godzinę gry w Mass Effect 2.
Powiem jedno: to nie żadna gra, to majstersztyk!

GOT 2010 dla BioWare, dziękuję - koniec imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:21, karolekx23x napisał:

Ci co przesli gierke ile Wam zajeło godzin przejście jej ?


Mi osobisce 22h.

Natomiast wyszla mi pewna glupota -

Spoiler

w ostatniej walce zginal Mordin. Tylko, ze nie wiem jak - nie uzywalem go w ogole w tej misji, natomiast dostalem meldunek ze wszyscy dotarli na Normandie bez strat. Po napisach i kontynuowaniu gry okazalo sie ze Mordin zginal. I nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:21, karolekx23x napisał:

Ci co przesli gierke ile Wam zajeło godzin przejście jej ?

Mi dokładnie 22h 52 min:) Zrobiłem ok. 90% zadań które się dało wykonać, to jest jedyna gra, która ma tyle zwrotów akcji, że się chce grać i grać:) Na moim koncie w X-Fire macie pokazane zakończenie po polsku:) Wyłapałem 2-3 bugi które nie były istotne. W tą grę trzeba zagrać i koniec! Jakkolwiek do was nie przemówię, to i tak sobie nie wyobrazicie epickości i w ogóle tego wszystkiego co jest w tej grze:) Ode mnie 10/10 i koniec kropka. Jeżeli chcecie więcej minusów tej gry to jest taki jeden: Gra jest zdecydowanie za krótka:) Wiem, że jest dużo rzeczy do zrobienia, ale wątek fabularny jest za krótki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko a wlasciwie dwa:

Spoiler

Czy Garrus caly czas bedzie paradowal w tej zniszczonej zbroi? I taki pokaleczony biedaczek jest, nie mozna mu chociaz tej krwi zmazac, pomoc jakos?:( smutno wyglada... Nie mozna mu dokupic jakiejs lepszej zbroi lub ubranka czy cuś?



I gdzie cholera zmienia sie pancerze? W kajucie kapitanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 01:25, The-Darkest napisał:



I gdzie cholera zmienia sie pancerze? W kajucie kapitanskiej?


Tak, w kajucie kapitańskiej koło łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 01:30, The-Darkest napisał:

A co z Garrusem???!!!


Niestety raczej nic nie da się zrobić z garrusem, nawet gdy zdobędziemy jego zaufanie, zmiana koloru nie wpływa na stan pancerza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:21, karolekx23x napisał:

Ci co przesli gierke ile Wam zajeło godzin przejście jej ?

41h wszystkie misje poboczne,są misje, które się dostaję podsłuchując rozmowy i tych może nie zrobiłem wszystkich, dużo planet zeskanowałem i jeszcze sporo zostało do zeskanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 00:17, Grinczar napisał:

Właśnie mam za sobą ponad godzinę gry w Mass Effect 2.
Powiem jedno: to nie żadna gra, to majstersztyk!

GOT 2010 dla BioWare, dziękuję - koniec imprezy.


Ja bym się trochę wstrzymał z tak szybkim osądem. Sam mam za sobą jakieś 12 godzin w ME i jest na razie fajnie. Fabuła trzyma tempo, ale trzeba pamiętać, że Bioware ma problem z utrzymaniem tego tempa. Sam przerwałem na ponad miesiąc grę w ME1, bo się zaczęła dłużyć pod koniec, a jeszcze lepiej to było widać w Dragon Age''u. Kiedy już zdobyłem wszystkich sojuszników i doprowadziłem do Landsmeetu, to myślałem, że tę część gry napisał inny scenarzysta. Mam jednak nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować