Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

W końcu trafiła się walka, która porządnie dała mi w kość.

Spoiler

A mianowicie starcie z Jadorą i jej najemnikami na Korlusie

. Było ciężko.
Spoiler

Uwolniłem też Grunta ze zbiornika.

Jeżeli to naprawdę taki świr za jakiego się go uważa to powinien być cennym nabytkiem dla mojej drużyny :-)

A poza tym trafiłem też na pierwszy mankament gry. Limit save''ów . W jedynce miałem ich ponad 400, a tu już po 50 trzeba nadpisywać. Łeee:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wysłałeś go, żeby eskortował resztę załogi, ajt?

Jeśli tak, to tam powinien pojawić się komunikat, że opóźnił pościg za cenę swojego życia.
Ja w każdym razie miałem tak z Subject Zero.
Lepiej posłać do eskortowania Jacoba... ;)

W ogóle ja miałem wszystkie ulepszenia Normandii zrobione i wszystkich członków drużyny lojalnych (poza Jack). Za pierwszym podejściem do ostatniej misji zginęli mi asari i drell, za drugim - Jack.

Za drugim razem do kanału posłałem Tali, do prowadzenia drugiej grupy Garrusa, później do pola biotycznego Samarę, do dowodzenia drużyną Mirandę, do eskortowania załogi Jack. No i ostatecznie kazałem reszcie pilnować drzwi, a sam poszedłem z Samarą i Mordinem... Straty - Jack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem tym problem nie wiem czy mogę pisać normalnie a nie mogę użyć znacznika spoiler :(
Pierwsze 3 terminale są tam gdzie sklepik z rybami
potem 2 cześć zadania na poziomie ze sklepami
Sam mam problem nie wiem komu zostawić dokumenty na cytadeli
Będe wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już "siła rażenia karabinu szturmowego 2/5". Żeby mieć 3/5 muszę kupić jeszcze jedną siłę rażenia karabinu szturmowego w sklepie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:33, Oloninho napisał:

Mam już "siła rażenia karabinu szturmowego 2/5". Żeby mieć 3/5 muszę kupić jeszcze jedną
siłę rażenia karabinu szturmowego w sklepie, tak?


Ewentualnie znaleźć podczas jakiejś misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4. Gdzie znajde kod na dodatkowa zawartosc (pre-order)?

Dnia 26.01.2010 o 01:09, Wojman napisał:

Kod na dodatkowa zawartosc mozna otrzymac po wejsciu do sklepu, kliknieciu na "moje zamowienia",
a nastepnie "pobierz klucz". Jesli wybrales platnosc przy odbiorze na kod mozesz poczeka
do czasu zaksiegowania wplaty. Jesli zaplaciles z gory kod powinien byc.



No właśnie!A ja zakupiłem grę w pre-orderze sklepu gram.pl z opcją odbioru osobistego w sklepie gram.pl ( metro Centrum) i opłatą na miejscu. Grę odebrałem 26.01. Teraz (wedle instrukcji chcę ściągnąć klucz na dodatkowe dlc czyli: Zbroję oraz karabin. Niestety po ściągnięciu okazuje się, iż plik ma rozmiar 0 bajtów i jest pusty.
Mam zatem pytanie:
Jak mam aktywować ową dodatkową zawartość.
Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zainstalować grę, ale teraz mam inny problem, mianowicie nie mogę zaimportować postaci z jedynki. W konfiguracji wybrałem folder z save z pierwszej części, w grze wybieram opcję zaimportowania postaci i w momencie kiedy pojawia się ekran z "hologramem przekaźnika" gra się wiesza, dźwięk leci dalej.

PS. Właśnie sprawdziłem i nawet nie mogę rozpocząć całkiem nowej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie, nie wykorzystywalem Mordina w ogole.

Do kanalu poszla Tali, przewodniczacym grup byl dwa razy Garrus, oslone zapewniala Samara a ako ochrone uratowanych poszedl Grunt. Do ostatniej potyczki wzialem Samare i Legion. W czasie uciekania dostalem od Jokera komunikat, ze wszyscy szczesliwie dotarli do Normandii a o smierci kogokolwiek nie bylo mowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie -

Spoiler

jestem na Wędrownej Flocie i obroniłem Tali przed wygnaniem. Natomiast nie wiem czy podjudzić Quarian do wojny czy przekonać ich, że nie warto walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem -

Spoiler

Po wykonaniu zadania dla Arii związanego z Wyrocznią, porozmawiałem z nią na bardziej osobiste tematy. No i na koniec powiedziała mi coś o jakiejś skrytce na innej planecie, ale teraz nie ma nic o tym w dzienniku. Wiecie może o co tam chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 14:48, Splinter_Cell1 napisał:

Mam problem -

Spoiler

Po wykonaniu zadania dla Arii związanego z Wyrocznią, porozmawiałem
z nią na bardziej osobiste tematy. No i na koniec powiedziała mi coś o jakiejś skrytce
na innej planecie, ale teraz nie ma nic o tym w dzienniku. Wiecie może o co tam chodziło?



Powinieneś mieć na mapie galaktyki odnośnik do lokacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Do kanału posłałem Tali, dowódca grupy Miranda, potem Garrus, bariera Samara, Jackob z ocalałymi, do ostatniej walki wziąłem Mirande i Garrusa. Mordin padł. Normandia miała wszystkie ulepszenia. Wszyscy członkowie załogi "obdarzyli" mnie swoim zaufaniem. Następnym razem wezmę do drużyny Mordina.


Gra zaj***sta. W wielu fragmentach zaobserwowałem niekontrolowany opad szczęki :) No i ostatnia scena.
Spoiler

Jak ktoś grał w 1, wie ile problemu było z 1 żniwiarza.

Gra epicka, przebija niejeden z najlepszych filmów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 13:17, gurumniejszy napisał:

Teraz (wedle
instrukcji chcę ściągnąć klucz na dodatkowe dlc czyli: Zbroję oraz karabin. Niestety
po ściągnięciu okazuje się, iż plik ma rozmiar 0 bajtów i jest pusty.


Sprobuj klucz sciagnac jeszcze raz albo od razu go otworzyc za pomoca np. Notatnika. Jesli to nie pomoze to prosze sie skontaktowac z Dzialem Obslugi Klienta http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować