Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 05:15, Leos8 napisał:

30h i 23 minuty. Tyle mi zajęło przejście ME2

Spoiler

Kto wam zginął na końcu?
Mi Garrus (Ten krzyk na stancji : NIEEEE! GARRUS! KUR*A! ZABIJĘ SUKINSYN*W!), Mordin(zawiesiłem
głowę i myślę "Szlag...Nawet go lubiłem", i Legion (Cholera...Trudno. Idę dalej)


Spoiler

ZA NIE POKAZANIE MI TWARZY TALI, PSIA ICH MAĆ!



Też mnie to wkurzyło :)

Spoiler

Miałem zaufanie każdego prócz Zaeeda i na szczęście nikt mi nie zginął, może też być sprawa ulepszeń statku itp. :P Teraz gram nową postacią dla której obcy będą zwykłymi "szmatami", ciekawe czy ktoś poza Mirandą przeżyje wtedy(no i może 3 pozostałymi rasy ludzkiej)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zachwycają nawiązania do jedynki, świetna sprawa wspaniale buduje ciągłość fabuły.

Spoiler

Wie ktoś kto dowodzi klanem na Tuchance jeśli Wrex zginął w 1? i miał ktoś wątek Raknii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starych towarzyszy też wystawisz na śmierć?

Spoiler

Jak zginie Tali to dorwę Cię choćby w najczarniejszej dziurze Omegi. Choćbym musiał się przebijać przez Arię.



Resztę olej - Ale starych towarzyszy nie należy porzucać. Do it for them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 11:38, Mrozinnio napisał:

Mnie zachwycają nawiązania do jedynki, świetna sprawa wspaniale buduje ciągłość fabuły.

Spoiler

Wie ktoś kto dowodzi klanem na Tuchance jeśli Wrex zginął w 1? i miał ktoś wątek Raknii?




Spoiler

ja miałem na ilos jedna asari mi przekazała od nich wiadomość ale tylko tyle, a klanem urdnotów dowodzi jakiś inny z trudnym imieniem którego nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś napisać z kim możemy romansować grając facetem a z kim kobietą ? i jeszcze takie pytanie bo te dwie decyzje na dwóch savach mi się pokrywają a jestem ciekaw czym to się różni :

Spoiler

jeśli w me1 przeżył nam Kaidam to wtedy to on jest na tej koloni zamiast Ashlei i nic poza tym ? i jeśli zabiliśmy Wrexa to kto jest przywódcą Krogan ?



@Ecko09

ok dzięki za odpowiedź : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 11:38, Mrozinnio napisał:

Mnie zachwycają nawiązania do jedynki, świetna sprawa wspaniale buduje ciągłość fabuły.

Spoiler

Wie ktoś kto dowodzi klanem na Tuchance jeśli Wrex zginął w 1? i miał ktoś wątek Raknii?



Spoiler

Jeśli Wrex to nie żyje, to klanem Urdnotów podobno rządzi brat Wrexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 12:29, Ecko09 napisał:

> Mnie zachwycają nawiązania do jedynki, świetna sprawa wspaniale buduje ciągłość
fabuły.
>

Spoiler

Wie ktoś kto dowodzi klanem na Tuchance jeśli Wrex zginął w 1? i miał ktoś wątek
Raknii?



Spoiler

Jeśli Wrex to nie żyje, to klanem Urdnotów podobno rządzi brat Wrexa.



może mi ktoś napisać z kim możemy romansować grając facetem a z kim kobietą ? i jeszcze

Dnia 31.01.2010 o 12:29, Ecko09 napisał:

takie pytanie bo te dwie decyzje na dwóch savach mi się pokrywają a jestem ciekaw czym
to się różni :

Spoiler

jeśli w me1 przeżył nam Kaidam to wtedy to on jest na tej koloni zamiast
Ashlei i nic poza tym ? i jeśli zabiliśmy Wrexa to kto jest przywódcą Krogan ?



Spoiler

Jako facet: Tali, Miranda, ta asystentka Sheparda, Jack. Jako kobieta: Garrus, Thane, Jacob.



EDIT: Kurna, czemu to dodało drugi post? Niech któryś z modów skasuje ten poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gierka zainstalowana, nareszcie :) Zapowiada się swietnie po pierwszym DLC, atak na Normandię. A da się jakoś zmienić wygląd bohatera w czasie gry? Wyglądam jak niedorozwinięta małpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do swojej kajuty i będziesz miał tam takie "stanowisko" do zmiany koloru i wzoru swojego kombinezonu. Podczas gry jeszcze będziesz zdobywał różne ulepszenia zmieniające kształt poszczególnych części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku ktoś pisał, że można robić operacje plastyczne, ale nie wiem bo nie próbowałem:) Jak będziesz postępował egoistycznie to zrobią ci się blizny, jak nie to zanikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, nie byłem daleko, od nowa włączyłem.

Co do wersji angielskiej - stokroć lepsza od polskiej, gra się świetnie ale cholernie brakuje mi jednej rzeczy - polskiego odpowiednika Jokera. I muszę z czystym sumieniem stwierdzić ze to właśnie tylko Joker w wersji PL trzymał poziom, bardzo mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc? Wykonuje misje dla Garrusa.

Spoiler

Jestem juz w magazynie, mam dostac sie do Heikena, ale nigdzie nie moge znalezc przejscia. EDI cos wspomina, ze latajace kontenery po ostrzelaniu wybuchaja, wiec do nich strzelam i nic sie nie dzieje. Co mam zrobic?[s/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:01, Wojman napisał:

Moze mi ktos pomoc? Wykonuje misje dla Garrusa.

Spoiler

Jestem juz w magazynie, mam dostac
sie do Heikena, ale nigdzie nie moge znalezc przejscia. EDI cos wspomina, ze latajace
kontenery po ostrzelaniu wybuchaja, wiec do nich strzelam i nic sie nie dzieje. Co mam
zrobic?[s/]



Schowaj się za tymi "schodami". A potem ''W'' i ''Spacja''.

Wejście jest od lewej strony AFAIR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować