Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2010 o 12:53, Harrolfo napisał:

Czyli jak nie miałem styczności z ME, to nic nie skumam z fabuły?

Początek ME 2 wyjaśnia co działo sie w ME1 natomiast głownie chodzi mi o poszczególne Qesty i decyzje które podejmujesz maja mo\że nie znaczący ale zawsze wpływa na to jak zaczynasz ME2( poziom i doświadczenie też ma wpływ choć nie duży).
Osobiście poświęciłem troche czasu żeby przejeśc jeszcze raz ME1 po to żeby nmioeć ciągłość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:53, Harrolfo napisał:

Czyli jak nie miałem styczności z ME, to nic nie skumam z fabuły?


Fabułę skumasz bo ona tylko nawiązuje do pierwszej części. Jedynka stanowi tło a nie jakiś nieodzowny element :)
Ale szczerze polecam mimo wszystko zagrać tez w MS1. Na pewno nie pożałujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat pracował dla EA tworząc muzykę do kolejnych części NFS.
Z tego co wyczytałem w necie nie wydał żadnej płyty jako takiej, ale można
znaleźć sporo jego kawałków jeśli dobrze się poszuka. Głównie na ścieżkach
dźwiękowych do gier, ale nie tylko. Rozejrzyj się a na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:59, Harrolfo napisał:

Aha. Ok, to na razie pogram w wygraną dwójkę, a jak będę miał jakąś ofertę wymiany, to
pogram w jedynkę :)



najlepiej jak najpierw pograsz w jedynke, bo po świetnej dwójce nie będzie Ci sie chciało wracac do jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 12:59, Harrolfo napisał:

Aha. Ok, to na razie pogram w wygraną dwójkę, a jak będę miał jakąś ofertę wymiany, to
pogram w jedynkę :)

Poza tym zgadzam się z Sylwass ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/bez spojlera/
Genialny jest ten smaczek, gdy podczas jednej z misji trzeba ścigać ''pewną osobę'', i ta ''pewna osoba'' jedzie sobie windą na wieżowiec. Wtedy Miranda podchodzi do panelu sterowania windy, a tu z głośniczków żywcem wzięta radosna muzyczka ze "słynnych wind" Mass Effect 1. Miranda patrzy na wolno poruszający się wskaźnik pięter i kwituje to słowami: "Cholera, czemu ta winda się tak wlecze?".
Uśmiałem się okrutnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 13:12, Agntx napisał:

/bez spojlera/
Genialny jest ten smaczek, gdy podczas jednej z misji trzeba ścigać ''pewną osobę'',
i ta ''pewna osoba'' jedzie sobie windą na wieżowiec. Wtedy Miranda podchodzi do panelu
sterowania windy, a tu z głośniczków żywcem wzięta radosna muzyczka ze "słynnych wind"
Mass Effect 1. Miranda patrzy na wolno poruszający się wskaźnik pięter i kwituje to słowami:
"Cholera, czemu ta winda się tak wlecze?".
Uśmiałem się okrutnie :D


Właśnie wczoraj tę misję przechodziłem :)
Dokładnie to samo pomyślałem ''ha muzyka windowa z jedynki... o Miranda się wścieka na wolne windy'' :)
Dobrze wiedzieć, że panowie z BioWare''u potrafią się śmiać sami z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz się w to bawię bo wcześniej wolałem ukończyć główny wątek i skompletować ekipę(no chyba że coś przy okazji się trafiło). Teraz mój Shepard renegat zaczyna podbijać galaktykę XD(ten patent z płonącymi bliznami i oczami jest genialny). No i jeszcze wybada przejść jeszcze raz jako dobra postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż chciałem rozwikłać pewną sprawę.

Wykorzystałem kod do Sieci Cerberusa i drugi z EK, wpisując je "ręcznie", tzn. wchodząc na stronę Bio, zakładając konto i korzystając ze stosownej zakładki:
http://social.bioware.com/redeem/
Po kliknięciu na "Zawartość do pobrania" w launcherze, przekierowywany jestem do strony:
http://social.bioware.com/page/me2-dlc?lang_id=8&path=masseffect2/pc/launcher/dlcontent/pl/
, na której muszę wpisać kod. Tyle, że ja, jak wspomniałem powyżej, już go wpisałem. Przy ponownej próbie wyskakuje komunikat, że kod został użyty. Czyli co mam zrobić, by ściągać DLC "normalnie"? To samo okno pojawia się przy wejściu z opcji gry do sklepu EA. Tylko po kliknięciu na "dodatkowa zawartość" w menu gry ładuje się strona, z której mogę ściągnąć aktualnie wypuszczone dodatki. Nie jest to sprawa najwyższej wagi, aczkolwiek nieco męcząca (by sprawdzić uaktualnienia muszę wchodzić do gry), a ponieważ nie wyznaję się na tym systemie nie wiem, czy przypadkiem nie zamknąłem sobie drogi do czegoś/nie będą miały miejsca jakieś nieporozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wpisujesz już drugi raz żadnych kodów.
Jeśli wpisałeś je na stronie http://social.bioware.com/redeem/ to teraz z menu głównego gry klikasz na "nowa zawartość do pobrania" i stamtąd ściągasz pliki z DLC i normalnie je instalujesz.
W MS2 dlcki nie instalują się samoczynnie jak w DA:O tylko musisz to zrobić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:00, Get_Down napisał:

Wróciłem właśnie z swoją kopią właśnie instaluje i nie mogę się doczekać;]


Miłej zabawy :) Ja nie mogę się doczekać aż wyjdę z pracy i tez popykam :)
Czas znaleźć Thane''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak sprzedawca gier w Cytadeli narzeka, że nie ma juz "prawdziwych" RPG gdzie trzeba jeść i pić a przechodzenie z lokacji do lokacji zajmuje 5 godzin w czasie rzeczywistym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pancerz to Podpalenie i Osłabienie, tarcze Przeciążenie i Podpalenie i Osłabienie.
Przy graniu biotykiem na szaleństwie to Osłabienie, Osłabienie Osłabienie... dobitka - totalny bezsens

Karharot: agent ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 15:45, Selv napisał:

Karharot: agent ciekawszy

Hmm, nie jestem pewien ale czy agent przypadkiem nie ma wyłączonej snajperki? Jakie są jego zalety w walce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować