Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Właśnie obejrzałem filmiki przedstawiające możliwości Adepta i

Spoiler

dotyczące powrotu Tali.
A więc Shep wybierze się do floty Quarian i Tali napsztyka się z rodakami, więc pójdzie z Shepem. (Osobiście brakowało mi wątku romantycznego z nią w ME1 - sceny łóżkowe mogłem sobie odpuścić)


Wytłumaczcie mi tylko jedno.
Spoiler

Ostatnie zdanie w filmiku z Tali. Czy ona ją błogosławi czy przeklina.
Bo zrozumiałem to jako "Kill us a lie" or "Will us alive" ... (Przepraszam za mój angielski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 15:02, Leos8 napisał:

Wytłumaczcie mi tylko jedno.

Spoiler

Ostatnie zdanie w filmiku z Tali. Czy ona ją błogosławi
czy przeklina.
Bo zrozumiałem to jako "Kill us a lie" or "Will us alive" ... (Przepraszam za mój angielski)


Dla mnie to nie brzmi po angielsku. Wydaje mi się, że to po prostu jakieś quariańskie błogosławieństwo.

Spoiler

Fajnie, że powróci do drużyny Tali, chociaż najbardziej ucieszyłbym się z Ash. A propos towarzyszy w CDA przeczytałem ,że ujawniono już ich ośmioro. Na początku tego filmiku widać 4 + jeszcze afroamerykański kolega i brunetka, których widać na niektórych gameplayach daje razem sześcioro. Ktoś wie kim jest pozostałych dwoje?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ten Salarianin? Widziałem, że jest w teamie na jednym z urywków. Liczyłeś go?
Subject Zero, Kroganin, Geth, Salarianin, Brunetka, Afroamerykanin, Tali i ... Thane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie znamy następujacyhc członków druzyny:

Spoiler


-Miranda
-Jacob
-Thane
-Subject Zero
-Grunta
-Legiona
-Mordin
-Tali
-Garus - niepotwierdzony aczkolwiek jego pozycja jest raczej pewna
Czyli brakuje jeszcze 1 osoby. Ja stawiam na jakąś Asari. Powiedział bym, że Liara ale Casey oficjalnie powiedział że postacie romansowe z ME1 nie będą w drużynie ME2 bo Shep nie będzie chciał ryzykować ich życia w samobójczej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że będę miał swojego imiennika w zespole :D (Mam radochę)

Hmm...Może jakaś Matka się do nas dołączy? Asari wydaje się bardzo prawdopodobna. Dodatkowo Shep zbiera ludzi na samobójczą misję czyli będzie mu potrzebny spec od biotyki. Stawiam na matkę albo doświadczonego komandosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie wyglądać z tymi bonusowymi zbrojami i pukawkami?

Zbroja + broń extra za edycję kolekcjonerską?
Zbroja jeśli jest Dragon Age?

Jeszcze coś? Coś mi się obiło o uszy, że za zamówienie pre-ordera też będą extra zabawki, ale ktoś, chyba coś pokręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stoi sprawa tłumaczenia/dubbingu ME2? Jeśli będzie dubbing, czy Ci sami aktorzy będą podkładać głos? bo widziałem już różne anomalie. A może natomiast tylko napisy będą po polsku? Wiadomo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 00:22, Mafioso_PL napisał:

Dużo jej DODALI! :D ...



No dodali dodali, i to duużo ;) Choć i tal Liara jest nie zastąpiona w drużynie (mega śliczna ^^) ale i tak najbardziej w zespole będzie mi brakować Ashley ;/ A ta Subject Zero paskudna jak mogli dać takie "coś" do drużyny... no trudno nie można mieć wszystkiego ;)

Liszeq_Lock - z tego co czytałem jak zamawiałem EK Mass Effect 2, to będzie polski dubbing... mam nadzieje że zmienią aktorów, bo choć bardzo lubię Dorocińskiego, nie sprawdził się w roli Sheparda ani trochę, to samo tyczy się Różdżki.. jedyne Wrex nadrabiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie poskąpili jej twórcy atrybutów :-) Mam tylko nadzieję, że nie będzie miała tak irytującej osobowości jak Liara.

BTW Właśnie do mnie dotarło, że syndrom nerwowego oczekiwania na tę grę zaczął się już u mnie na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:07, mati285 napisał:

Faktycznie nie poskąpili jej twórcy atrybutów :-) Mam tylko nadzieję, że nie będzie miała
tak irytującej osobowości jak Liara.

BTW Właśnie do mnie dotarło, że syndrom nerwowego oczekiwania na tę grę zaczął się już
u mnie na dobre :-)


Hehe ;D U mnie ten syndrom występuje odkąd przeszedłem Mass Effect po raz 7 ;) To było w marcu tego roku ;) Jeszcze troszkę ;D Mam nadzieje że EK ME2 mi wynagrodzi to czekanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:26, In_The_End napisał:

btw mógłby mi ktoś wyjaśnić czemu tyle osób dodaje spoilery pisząc o grze, która jeszcze
nie wyszła? Bezsensu...


No ja niestety przeczytałem parę spoilerów i się dużo dowiedziałem ;/ I co to za przyjemność potem z grania jak połowy można już być pewnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na ultimie napisane jest : Ilość graczy: 1, Gra sieciowa. Ma ktoś jakieś info czy takowy tryb sieciowy na prawdę ma się pojawić w grze, czy to tylko z tyłka wzięte informacje ultimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 01:35, mistshoo napisał:

Na ultimie napisane jest : Ilość graczy: 1, Gra sieciowa. Ma ktoś jakieś info czy takowy
tryb sieciowy na prawdę ma się pojawić w grze, czy to tylko z tyłka wzięte informacje
ultimy?


Ja bym obstawiał, że chodzi o konieczność posiadania sieci w przypadku chęci pobrania przyszłych DLC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować