Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2010 o 16:17, Falkoner napisał:

Czy da się jakoś zaciągnąć Ashley Wiliams do ekipy Sheparda?


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje Wam się, że nazewnictwo wrogich ras jest w uniwersum Mass Effecta co najmniej idiotyczne? Żniwiarze i Zbieracze - w trzeciej części pewnie będziemy walczyć z Farmerami albo Sadownikami ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trzeciej części do akcji wkroczą polscy rolnicy i zrobią blokady na wszystkich przekaźnikach masy wyłączając z gry inne rasy :)
A na serio - w angielskiej wersji gry nazwy Reapers i Collectors nie brzmią aż tak agrokulturalnie, już bardziej kojarzą mi się z powiedzeniem o śmierci i podatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 16:24, PinKee napisał:

Nie wydaje Wam się, że nazewnictwo wrogich ras jest w uniwersum Mass Effecta co najmniej
idiotyczne? Żniwiarze i Zbieracze - w trzeciej części pewnie będziemy walczyć z Farmerami
albo Sadownikami ^_^


A może te nazwy wynikają z tego, że rasy, z których punktu widzenia obserwujemy akcję miały niewielki kontakt z tym "rolnikami". Reapersi pojawiali się w momencie świetności wielkich i niszczyli ich dorobek. Collectorom nadano pewnie taką nazwę, bo kojarzono ich jedynie z polowaniami i uprowadzeniami przedstawicieli innych innych ras.
Tłumacz musiałby trochę więcej czasu włożyć w przygotowanie bardziej trafnego tłumaczenia, niż mu chlebodawcy z EA Polska dali. Radzę zmienić wersję na angielską ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wykoksować postać z ME na 60 lvl w celu grania nią w ME2 czy też to na tyle ułatwia grę że robi się za łatwa? Jak to w ogóle działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:50, Thalanthas napisał:

Opłaca się wykoksować postać z ME na 60 lvl w celu grania nią w ME2 czy też to na tyle
ułatwia grę że robi się za łatwa?

Nie daje to za dużo. Ja zaimporotwałem swoją postać na 50 lvl i startowałem chyba na 3, tyle że ma się więcej surowców na start i bonusową umiejętność(no i oczywiście wybory z 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl czy zapamiętałbyś jakieś wymyślne nazwy tak łatwo, jak zapamiętujesz te proste typu "Zbieracze" i "Żniwiarze". Właśnie o to chodzi, aby w nazwie była istota rzeczy, którą tak nazwano. W filmach, książkach i innych grach również taką taktykę się stosuje - nic w tym dziwnego. Inna sprawa, że może po angielsku fajniej brzmi "Reapers" niż po polsku "Żniwiarze", ale na to już niestety wpływu nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
Mam kilka pytań dotyczących ME2

1.Czy dodatkowa zawartość (aktywowana kodem) jest taka sama dla wszystkich ?
2.Co dokładnie są to za bonusy?
3.Czym to się różni od DLC jakie można kupić za punkty Bioware ?


Czemu w sklepie gram.pl nie ma wersji kolekcjonerskiej, jest tylko na X360 ? Kiedy na PC

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 15:53, Hacket napisał:

Jeszcze do ciebie pytanie w jedynce jakiś romans miałeś na tej postaci ?.

Z Ashley.

A tak a propo romansów mogliby w końcu zacząć wrzucać jakieś wątki romantyczne nie dotyczące głównej postaci, miedzy np. członkami załogi, ciekawie byłoby zobaczyć związek Garusa(jeszcze jako praworządnego) z Jack:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest, by pobrać (i poprawnie uruchomić) DLC bez aktywacji sieci Cerberusa z pomocą kodu na plastikowej karcie dołączonej do gry? Jest gdzieś w ogóle grze jakiś menedżer pobranych treści, jak w Dragon Age? Ja najpierw zrealizowałem kod na sprzęt Zbieraczy, włączyłem grę, wyrzuciło mnie do przeglądarki, skąd pobrałem wszystkie dodatki w exekach, które normalnie zainstalowałem. Wszystko bez użycia karty z kodem Cerberusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Gdy nie mam podłączonego netu nie mogę uruchomić save bo mi wyskakuje
Nie udało się uwierzytelnić zawartości do pobrania. Zaloguj się do sieci cerberus z konta, na którym dokonano zakupu zawartości do pobrania.
Niżej są wypisane dlc.

Wie ktoś co jest grane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:10, Lucas01 napisał:

Mam taki problem. Gdy nie mam podłączonego netu nie mogę uruchomić save bo mi wyskakuje

Nie udało się uwierzytelnić zawartości do pobrania. Zaloguj się do sieci cerberus z konta,
na którym dokonano zakupu zawartości do pobrania.
Niżej są wypisane dlc.

Wie ktoś co jest grane !!


Orginalne dlc? :P
Jeżeli tak to zaloguj się w grze na swoje konto EA i powinien kłopot minąć.

Dnia 04.02.2010 o 19:10, Lucas01 napisał:

Próbował ktoś z was zabrać Legiona na misję dla Tali (tą w której lecimy do flotylli)?


Tak nic nadzwyczajnego się nie stanie conajwyżej dorzuci ona swoje trzy grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oryginalne. Nic nie pomaga. Jak jestem połączony z cerberusem jest wszystko ok. A jak odłączę net to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:21, Lucas01 napisał:

Wszystko oryginalne. Nic nie pomaga. Jak jestem połączony z cerberusem jest wszystko
ok. A jak odłączę net to nie działa.


Posiadanie praw do DLC jest weryfikowane przez sieć, dlatego nie możesz załadować swojej gry. W DA było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 19:19, VertexPio napisał:

Tak nic nadzwyczajnego się nie stanie conajwyżej dorzuci ona swoje trzy grosze.


Ehh sorka chyba pomyliłem że na odwrót :P a to tak sprawdze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:44, Kimin napisał:

Posiadanie praw do DLC jest weryfikowane przez sieć, dlatego nie możesz załadować swojej
gry. W DA było tak samo.


Moment bo nie rozumiem. Jedni mogą grać w me2 bez sieci a inni nie ?? Bo na forum bioworld ludzie grają bez netu i maja dlc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2010 o 19:47, Lucas01 napisał:


Moment bo nie rozumiem. Jedni mogą grać w me2 bez sieci a inni nie ?? Bo na forum bioworld
ludzie grają bez netu i maja dlc


Jest programik, ale niewiem czy jest on do końca legalny, a jak się nie myle jeszcze EK niewymaga połączenia z netem, ale pewności niemam co do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować