Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2009 o 15:20, Ecko09 napisał:

>

Pewnie zrobią tak samo jak w przypadku jedynki.


znaczy doczytałem że ma być do wyboru wersja więc jestem dobrej myśli nie żebym nie pochwalał robienia polskiej wersji ale jednak wole kinówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kieruję do sklepu gramer.pl
Zauważyłem że pojawiła się pełna polska wersja językowa edycji kolekcjonerskiej gry mass effect 2(zamawiałem gdy była dostępna wersja kinowa z napisami) i zatem narzuca mi się pytanie czy po raz kolejny trzeba na nowo składać zamówienie czy też automatycznie zostanie wysłana pełna polska wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:14, Ecko09 napisał:

Lol, ja dobrze widze? Joker chodzi na własnych nogach?

Raczej nie do końca na własnych, tylko pewnie przy pomocy jakichś specjalnych protez. Chyba nie sądziłeś, że jest permanentnie przytwierdzony do kokpitu Normandii? :D
Oglądając ten filmik i widząc nazwiska zatrudnione do dubbingu można być już absolutnie pewnym, że od strony audiowizualnej gra nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 20:29, Ecko09 napisał:

>

Nom, nie mógł chodzić. Sam powiedział, że gdyby stanął na nogach to kości by mu popękały.

Dlatego widać nawet na filmiku, że trochę dziwnie chodzi...na pewno jakieś wspomagacze mu pomagają ;)

A co do samego filmiku...Pierwsza część moim zdaniem była taka sobie (pod względem RPG) jednak dwójka mnie zachęciła...może wreszcie zrobią porządną grę w tym uniwersum bo ma ono naprawdę wielkie możliwości. Kupię, ale zagram w wersję angielską...widać, że będzie dobrze zrobiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę monotematyczny. Czy istnieje możliwość kupna ME 2 na xboxa w wersji angielskiej z polskimi napisami? Tylko taka mnie uraduje... A ostatnio zmieniono ową wersję na pełną polską:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 21:14, Atanael napisał:

Będę monotematyczny. Czy istnieje możliwość kupna ME 2 na xboxa w wersji angielskiej
z polskimi napisami? Tylko taka mnie uraduje... A ostatnio zmieniono ową wersję na pełną
polską:/

Jak nas zmuszą do pełnej polonizacji na xboxa to pozostanie chyba tylko ściągnięcie oryginalnej wersji z uk, albo z us. Na razie nie ma żadnych sensownych informacji na ten temat, tylko "Łaaaaaa! polski dubbing, łaaaaa!!". Mam jednak nadzieję, że nie uszczęśliwią nas na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 13:18, mati285 napisał:

Kolejny przykład na to jak kapitalne trailery robi Bioware


To nie BioWare robi te trailery tylko firma Blur Studios ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:57, Triderus napisał:

Jak sądzicie jaką wersję lepiej kupić?Na Xboxa 360 czy Pcta?


Na PC może będą darmowe DLC. Ja tam wolę wersję PC-tową, chodź na konsole też bym nie pogardził. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:59, Kraju napisał:

> Jak sądzicie jaką wersję lepiej kupić?Na Xboxa 360 czy Pcta?

Na PC może będą darmowe DLC. Ja tam wolę wersję PC-tową, chodź na konsole też bym nie
pogardził. ;)

EA i darmowe dodatki, nie żartuj. Nawet za marne Pinnacle Station każą sobie płacić 19 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować