Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 17:52, Thalanthas napisał:

> Maile też są przetłumaczone. Gram głos angielski napisy polskie. Trzeba pozmieniać
w
> dlc pliki

A które konkretnie?

NP:
DLC_7_POL.tlk na INT i tak ze wszystkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 16:24, Darnok_Rukia napisał:

Powiedzcie lub podeślijcie posta,bo napewno to pytanie już padło jak importować save
z jedynki ?


Sorry za post pod postem

Jak uruchomisz launchera na dole masz odnośnik do strony gdzie to jest napisane.

Musisz uruchomić konfigurację - zapisy gry i wybierasz katalog gdzie masz save z me1.
Odpalasz grę i dajesz import save z ne 1 i grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nieskończonego spawnu. Misja dla Zaeeda, przeciwny wychodzą nawet po tym, jak już "zaliczyłem" oba pokoje (w końcówce), np. za moimi plecami, gdy ja ostrzeliwuję się z YMIRem. Misja na niezbadanym świecie, gdzie wysadzamy urządzenie indoktrynacyjne zamieniające górników w zombie. Na Żniwiarzu spawn jest skończony: długi, ale jest. Przynajmniej na żołnierzu był. Na wyższym poziomie jeszcze tam nie doszedłem.

Co do wchodzenia do ekwipunku. Nigdy nie lubiłem skrótów klawiszowych i nigdy w grach nie używam innych jak tych odpowiedzialnych za zmianę broni (pomijam WSAD). Co prawda, nieco uciążliwe jest klikanie na opcję, jak wspomniano, bez możliwości wykonania szybkiego podwójnego klika. Jednak szczytem wszystkiego są przewijające wiadomości w menu głównym. Same. Z góry do dołu. Czasem na odwrót. Bez suwaka, że nie wspomnę o obsłudze scrolla.

@Lucas
Czy przez to będą mi wysyłać spolonizowane maile w menu głównym? Gram po ang, ale nie zmieniałem plików w dlc. Rozumiem, że wystarczy wszędzie INT pozmieniać? Nic innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:54, Jave napisał:

@Lucas
Czy przez to będą mi wysyłać spolonizowane maile w menu głównym? Gram po ang, ale nie
zmieniałem plików w dlc. Rozumiem, że wystarczy wszędzie INT pozmieniać? Nic innego?


Nie wiem jak zrobić żeby maile z cerberusa były po polsku.
Ja zrobiłem tak że oryginalne INT zmieniłem na IN a POL zmieniłem na INT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:31, Lucas01 napisał:

NP:
DLC_7_POL.tlk na INT i tak ze wszystkimi


POL na INT, a INT na POL? Pytam bo nie chcę namieszać sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 19:03, Thalanthas napisał:

> NP:
> DLC_7_POL.tlk na INT i tak ze wszystkimi

POL na INT, a INT na POL? Pytam bo nie chcę namieszać sobie.


INT zmieniłem sobie na IN a POL na INT

Zrobiłem sobie tak żeby później było łatwo wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak ze wszystkimi plikami w których było POL lub int ale teraz gra nie może załadować sejwa bo nie znajduję dodatku: Zaeed. Zrobiłem coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:13, Thalanthas napisał:

Zrobiłem tak ze wszystkimi plikami w których było POL lub int ale teraz gra nie może
załadować sejwa bo nie znajduję dodatku: Zaeed. Zrobiłem coś nie tak?


Tylko te pliki z rozszerzeniem TLK. W każdym dodatku jest jeden taki plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ponoć jest naprawdę genialna... Chciałem ją kupić, zadowolony sprawdzam ceny w sklepach i... mój entuzjazm z miejsca opadł. O nie, panowie z Bioware. 150 zł za grę na PC w Polsce to zdecydowanie za dużo. I tak oto macie jeden sprzedany egzemplarz mniej, podejrzewam zresztą, że nie tylko ja się odbiłem od tej ceny. A potem dziwią się, że takie piractwo na pecetach jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:27, Mercuror napisał:

/cut

Zależy od sklepu ja dałem w MM 119zł i to 2 dni przed "oficjalną premierą". W niektórych sklepach podobno jest nawet w okolicach 100zł(na empik nawet nie patrz za gry oni nieźle zdzierają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 20:27, Mercuror napisał:

Gra ponoć jest naprawdę genialna... Chciałem ją kupić, zadowolony sprawdzam ceny w sklepach
i... mój entuzjazm z miejsca opadł. O nie, panowie z Bioware. 150 zł za grę na PC w Polsce
to zdecydowanie za dużo. I tak oto macie jeden sprzedany egzemplarz mniej, podejrzewam
zresztą, że nie tylko ja się odbiłem od tej ceny. A potem dziwią się, że takie piractwo
na pecetach jest...


przecież możesz kupić ja spokojnie za 100-110zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----> Lucas01

Przy czym nie zmienia to faktu, że to przegięcie.

----> Tomoya-kun

Faktycznie, zapomniałem, że w MM gry są zawsze tańsze. Dzięki za podsunięcie pomysłu. Swoją drogą pokazuje to, że te idiotyczne ceny rzędu 140-150 zł wynikają z marży sprzedawców, a nie faktycznej ceny sugerowanej przez producenta.

----> Karharot

Mhm, szkoda, że z dostawą kosztuje również blisko 150 zł...

----> natanadler

Żeś dużo powiedział.

----> Manix69


Heh, 80 zł za dokładnie to samo co mógłbym mieć za darmo? Nie, dzięki. Mimo wszystko w posiadanie gier wchodzę legalnie właśnie za sprawą pudełek z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram informacje na temat tej gry do mojego bloogu i chciałbym byście odpowiedzieli mi na te pytania- tak szybko:P

1.Chciałbym wiedzieć jak oceniacie tą grę w skali 1/10-bez opisu, znajdzie się w nast. pyt.
2.Ile trwa rozgrywka? (około)
3.Czy pamiętacie grę po jej przejściu, czy nie interesuje was już przygoda Sheparda i załogi?
4.Jak wam się grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie szybko.

1. 10
2. Moze byc niecale 9h, moze byc 40, zalezy, jak grasz i czy wykonujesz misje poboczne.
3. Tak, mam nadzieje na jak najszybsze wyjsce ME3. (Wiem, ze to jeszcze ok 2 lata ale coz xd)
4. Genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:14, Izrafel92 napisał:

No to bedzie szybko.

1. 10
2. Moze byc niecale 9h, moze byc 40, zalezy, jak grasz i czy wykonujesz misje poboczne.
3. Tak, mam nadzieje na jak najszybsze wyjsce ME3. (Wiem, ze to jeszcze ok 2 lata ale
coz xd)
4. Genialnie.

Jeszcze ze dwie osoby bym prosił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

Zbieram informacje na temat tej gry do mojego bloogu i chciałbym byście odpowiedzieli
mi na te pytania- tak szybko:P

1.Chciałbym wiedzieć jak oceniacie tą grę w skali 1/10-bez opisu, znajdzie się w nast.
pyt.
2.Ile trwa rozgrywka? (około)
3.Czy pamiętacie grę po jej przejściu, czy nie interesuje was już przygoda Sheparda i
załogi?
4.Jak wam się grało?


1. 7/10
2. Zbadałem wszystkie dostępne planety. Wykonałem wszystkie lojalnościowe questy, przeprowadziłem wszystkie możliwe rozmowy, wykonałem wszystkie poboczne questy (chociaż do końca pewności nie mam) i gra zajęła mi 41 godzin. Nie czytałem leksykonów.
3. Grę będę pamiętał jeszcze bardzo długo. Gra posiada jedno z najbardziej emocjonujących zakończeń w historii gier (oczywiście moim zdaniem)
4. Grało mi się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować