Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

Zbieram informacje na temat tej gry do mojego bloogu i chciałbym byście odpowiedzieli
mi na te pytania- tak szybko:P

1.Chciałbym wiedzieć jak oceniacie tą grę w skali 1/10-bez opisu, znajdzie się w nast.
pyt.
2.Ile trwa rozgrywka? (około)
3.Czy pamiętacie grę po jej przejściu, czy nie interesuje was już przygoda Sheparda i
załogi?
4.Jak wam się grało?


1. 9+++++ Gra niestety ma pewne drobne wady
2. Mi zajęło to 16 h z wykonaniem kilku questów pobocznych
3. ...serio pytasz? :)
oczywiście, że chcę zobaczyć jakie skutki mają moje decyzje na wpływ galaktyki
4. AHSUM!!!! ( http://www.miejski.pl/slowo-Awesome)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

Zbieram informacje na temat tej gry do mojego bloogu i chciałbym byście odpowiedzieli
mi na te pytania- tak szybko:P

1.Chciałbym wiedzieć jak oceniacie tą grę w skali 1/10-bez opisu, znajdzie się w nast.
pyt.
2.Ile trwa rozgrywka? (około)
3.Czy pamiętacie grę po jej przejściu, czy nie interesuje was już przygoda Sheparda i
załogi?
4.Jak wam się grało?

Na szybko to by sobie przeczytał na krzyż 2 strony tematu i byś wiedział. Poza tym po co robisz notki na temat gry, o której niewiele wiesz? Tak tylko z ciekawości pytam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

1.Chciałbym wiedzieć jak oceniacie tą grę w skali 1/10-bez opisu, znajdzie się w nast.
pyt.

Zasadniczo 9+ dawno nie trafiła mi się tak satysfakcjonująca pozycja którą przechodzę już 3 raz i jak narazie nadal nie mam dosyć.

Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

2.Ile trwa rozgrywka? (około)

Pierwsze przejście 25h, wszystkie misje lojalności, część questów pobocznych oraz zbadane mam jakieś 50% planet. Obecnie przy 3 przejściu mam 35 i dopiero jestem trochę za połową

Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

3.Czy pamiętacie grę po jej przejściu, czy nie interesuje was już przygoda Sheparda i
załogi?

Jak na razie owszem i czekam na kolejną część.

Dnia 08.02.2010 o 21:12, Bithda napisał:

4.Jak wam się grało?

Jak pisałem dawno nie trafiłem na gre przy której miałem syndrom siedzenie "jeszcze chwile, jeszcze tylko jeden quest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 10/10 a nawet i 11/10
2. około 50h pierwsze przejście(poziom trudności: Szaleniec)
3. Takich gier się nie zapomina(pierwszą część przeszedłbym bez patrzenia na ekran)a dwójka jest jeszcze lepsza
i te zakończenie. Słowa tego nie opiszą trzeba to przeżyć.Na trojkę trzeba czekać 2 lata ma ktoś może machinę czasu:)
4.Żadne słowa tego nie opiszą to trzeba przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie już zobaczyć wpis na moim GS''ie (jest to raczej wstęp dla osób które dopiero zastanawiają się nad kupnem gry by ich zachęcić/zniechęcić).
Dzięki za tak żywy odzew wszystkich:)
PS: Pierwszą część przeszedłem:) Kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facebookowy serwis ME2 ogłosił, że jutro o godzinie 12 MST dostępne będą dwa nowe DLC: Pancerz Szturmowy Cerberusa i nowa strzelba.

Jak dla mnie raczej cienko. Strzelb nie używam, a z logo Cerberusa żadna z moich postaci latać nie będzie. Bardziej bym się ucieszył z jakiegoś casualowego stroju dla Sheparda i Shepradzicy, bo te, które nie mają symbolu Cerberusa są mało ciekawe. Miejmy nadzieję, że o tym pomyślą w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:55, Kimin napisał:

Facebookowy serwis ME2 ogłosił, że jutro o godzinie 12 MST dostępne będą dwa nowe DLC:
Pancerz Szturmowy Cerberusa i nowa strzelba.

Jak dla mnie raczej cienko. Strzelb nie używam, a z logo Cerberusa żadna z moich postaci
latać nie będzie. Bardziej bym się ucieszył z jakiegoś casualowego stroju dla Sheparda
i Shepradzicy, bo te, które nie mają symbolu Cerberusa są mało ciekawe. Miejmy nadzieję,
że o tym pomyślą w przyszłości :P


Zgadzam się z tym logiem
Mógłbyś podać linka na FB bo nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A ja mam pytania odnośnie zakończeń. Ja zniszczyłem tą baze i przeżyłem i wszyscy moi(oprócz thane''a). I mam pytanie. Co trzeba robić by Shepard zginał na końcu? Zostawić baze, ale słyszałem też że niektórzy zostawiali baze dla czlowieka iluzji i też przeżywali :D wiec jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 23:18, Xanas napisał:

Spoiler

A ja mam pytania odnośnie zakończeń. Ja zniszczyłem tą baze i przeżyłem i wszyscy
moi(oprócz thane''a). I mam pytanie. Co trzeba robić by Shepard zginał na końcu? Zostawić
baze, ale słyszałem też że niektórzy zostawiali baze dla czlowieka iluzji i też przeżywali
:D wiec jak to jest?


Spoiler

Najpewniej nie kupować upgreadów oraz, robić misji na lojalność i na końcu powyznaczać ludzi nie nadających się do danych zadań. Jest trochę losowa sprawa ale najprościej wszyscy z drużyny muszą zginąć, a wtedy i Shepard polegnie. Z tego co kojarzę to nie ma znaczenia co na końcu wybierzesz do zrobienia z bazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem, co sie dzieje jak sie nie wykupi upgrade''ów do Normandy - i przy drugim przejściu gry sprawdziłem:

Spoiler

Brak ulepszonego pancerza - w czasie ataku małych ''myśliwców'' na Normandie ginie jedna osoba (u mnie Jack, ale to pewnie losowe do pewnego stopnia)
Brak tarcz - ginie Legion albo Thali
Brak dział - ginie losowa osoba (u mnie Thane)
Brak medbay''u - mamy blizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę tak się napaliłem na grę ale cena mnie wystraszyła... I może poczekam do obniżki o jakieś 50zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 22:55, Kimin napisał:

Facebookowy serwis ME2 ogłosił, że jutro o godzinie 12 MST dostępne będą dwa nowe DLC:
Pancerz Szturmowy Cerberusa i nowa strzelba.

Jak dla mnie raczej cienko. Strzelb nie używam, a z logo Cerberusa żadna z moich postaci
latać nie będzie. Bardziej bym się ucieszył z jakiegoś casualowego stroju dla Sheparda
i Shepradzicy, bo te, które nie mają symbolu Cerberusa są mało ciekawe. Miejmy nadzieję,
że o tym pomyślą w przyszłości :P


Ciekawe kiedy to będzie możliwe do ściągnięcia, bo na razie tych dlc brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To DLC to chyba taki przedsmak tego prawdziwego;)
Ma ktoś z was inferno armor? na stronce piszę, że był dostępny tylko w pre-orderze, więc się zastanawiam nad tym jak to było na prawdę. I ściągał ktoś te dodatki od Peppera? Fajnie wyglądają, opłaca się je ściągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować