Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2010 o 12:47, Mrozinnio napisał:

To DLC to chyba taki przedsmak tego prawdziwego;)
Ma ktoś z was inferno armor? na stronce piszę, że był dostępny tylko w pre-orderze, więc
się zastanawiam nad tym jak to było na prawdę. I ściągał ktoś te dodatki od Peppera?
Fajnie wyglądają, opłaca się je ściągać?


Inferno Armor był dostępny w pre-orderze ale to zależało od sklepu. W gram.pl był Terminus Armor (sklep Gamestop na zachodzie) a w pozostałych był Inferno. Wydaje mi się, że np. na Steamie przy pre-orderze dawali Inferno.

DLCki od Peppera ściągnąłem i korzystam z Sentry Interface. Nie zasłania całej twarzy i dodaje 5% do tarcz. Pozostałem mam dla zasady :) ale nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie z gram pl. miałem kody na pancerz terminusa i krwawego smoka z Dragon Age ale powiem szczerze że do kitu bo nie można modyfkikować tych pancerzy , nie wiem dlaczego tak zrobili, nie używam ich bo jak uzyskałem ulepszenia do pancerza to stworzyłem lepszy niż te gotowce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 13:38, Bongo777 napisał:

Ja przy zakupie z gram pl. miałem kody na pancerz terminusa i krwawego smoka z Dragon
Age ale powiem szczerze że do kitu bo nie można modyfkikować tych pancerzy , nie wiem
dlaczego tak zrobili, nie używam ich bo jak uzyskałem ulepszenia do pancerza to stworzyłem
lepszy niż te gotowce..


Wiadomo :) Ja biegałem w Terminusie tylko na początku a potem wróciłem do standardowego pancerza z dodatkami do tarcz, amunicji i zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie proponuję wszystkim nie kupowac DLC (gotowe uzbrojenie , pancerze itp) szkoda kasy na to lepiej przeznaczyc na na DLC konkretne misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:02, Bongo777 napisał:

Właśnie proponuję wszystkim nie kupowac DLC (gotowe uzbrojenie , pancerze itp) szkoda
kasy na to lepiej przeznaczyc na na DLC konkretne misje.


Tyle, że te DLC są za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram szturmowcem i podobno podczas jednej z misji można dodać mozliwość uzywania karabinow , wie ktoś podczas której i jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:14, macwwa napisał:

gram szturmowcem i podobno podczas jednej z misji można dodać mozliwość uzywania karabinow
, wie ktoś podczas której i jak ??


Nie chce spoilerować, powiem tylko, że w późniejszym okresie gry w głównej misji będzie taka możliwość. Na pewno nie przegapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 16:37, macwwa napisał:

jestem przy werbowaniu następnej trójki -daleko jeszcze??

To już niedaleko. Bodajże jeszcze z rekrutujesz jedną, dwie osoby i dostaniesz te misje. Potem tylko wybrać coś ze stuffu walającego się po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx za odpowiedzi , swoją droga szturmowiec wymiata jako klasa,
kumpel gra żołnierzem i się jara że dostał 1 moc biotyczna , a ja teraz będę miał i karabin i moce
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duży wpływ mają savy z jedynki na ME2? Bo przechodzę teraz Mass Effect i nie wiem czy walić od razu do przodu z fabułą główną, tak by skończyć grę jak najszybciej, czy też wypadało by pobawić się w perfekcjonistę i osiągnąć jak najwyższy poziom, staty itd.? Chodzi mi o to czy taka przepakowana postać będzie miała lepszy start w dwójce niż "biegówka" z zaliczonymi tylko głównymi questami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz coś się cieszyć. Szturmowiec może i jest dobry, ale ma też swoje słabsze strony - jest hybrydą Żołnierza i Biotyka co nie pozwala mu być idealnym we władaniu bronią i biotyką. Szarża też nie jest jakaś fenomenalna, gdyż ciężko po niej uciec w starciach z większą grupą, przypakowanych przeciwników.
Osobiście najbardziej lubię Biotyka. Jest niebanalny i potężny (połączone Przyciągnięcie i Rzut potrafią zniszczyć niejednego przeciwnika w jednej chwili). Grę przechodzę już drugi raz i jestem nią zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nasunęła mi się pewna myśl. Mianowicie kupując grę Mass Effect 2 w sklepie i rejestrując ja na stronce EA, otrzymujemy możliwość zassania od ea wersji cyfrowej gry.(*w moim przypadku kolekcjonerskiej) i tu moje pytanie. Sprawdził ktoś, czy zasysając grę w ten sposób mamy dostęp do tych bonusów, które są tylko w cyfrowej wersji? Bo jeśli ściągają się razem z grą, to byłaby to kusząca propozycja, zassałbym grę z neta mając dodatkowe bonusy i gra chodziłaby bez płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam musisz zdecydować czy Ci się chce i opłaca :

Spoiler

-w ME1osiągniesz 50 level > W ME2 zaczynasz z trzecim
-przechodzi cały bagaż punktów paragona i renegata
- "postać bogata" ( cokolwiek miało by to znaczyć, ale te 9.999.999 nie ciężko uzbierać) w ME1 > w ME2 +100.000 pieniążków na start i po 5000 surowców (to się akurat przyda na start, bo nowa normandia, pomimo że "superior" w stosunku do starej to jednak "inferior" bo zużywa paliwo a latać trzeba ;)
- znaczenie ma: ( niewielkie ale jednak) czy wrex przeżył, kto zginął podczas nukowania wylęgarni kroganów, czy ocaliłeś radę czy nie, to chyba wszystkie z ważniejszych... jest kilka pomniejszych niewymienionych tam, ale sprowadzają się raczej do spotkania i krótkich konwersacji, ew powspominania starych czasów :P


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem

Spoiler

przejąłem sterowanie jokerem jest jakaś misja, koleś krzyczy mi że mam leceć, ale gdzie mam lecieć jak mi EDI kazała wyjść z hotela. Co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:10, owca95 napisał:

witam mam problem

Spoiler

przejąłem sterowanie jokerem jest jakaś misja, koleś krzyczy mi
że mam leceć, ale gdzie mam lecieć jak mi EDI kazała wyjść z hotela. Co mam robić


Spoiler

Eh... ta misja chyba prostsza nie może być, a i to znajdzie się ktoś kto ma problem....
Idź ciągle przed siebie jest tylko jedna ścieżka. Najpierw do pokoju Mordina, potem do pokoju sterowania Normandia (obok mniejsca gdzie stoi Tali)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dół, że importując postać z 1 dostajemy punkty idealisty/renegata, ale juz importując z 2 nie dostajemy tych punktów i zaczynamy od zera.(*choć kasy więcej i surowcó niż przy imporcie z 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, muszę przyznać, że te 149 zł ostro podniosło mi ciśnienie wczoraj ;) Jednak MM z ceną 119 zł wszystko uratował i cofnął mnie od przejścia na Ciemną Stronę nabywania gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować