Zaloguj się, aby obserwować  
Lazil

Gracie uczciwie czy jesteście cheaterami?

249 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2007 o 14:37, Basajew napisał:

człowek ambitny nie cheatuje :P


To czy jest się ambitnym czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia w tym przypadku. Dlaczego? Bo ambitny człowiek może zarówno chcieć przechodzić te same plansze po sto razy, żeby tylko poprawić swój wynik o 0,01%... Ale może też chcieć przejść grę na WSZYSTKIE możliwe sposoby. Wejść w KAŻDY zakamarek gry - nawet tam, gdzie twórcy nie chcieli by wchodził... Więc jak widzisz - ambicje nie mają tu nic (w SP oczywiście ;) ) do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cheatowałem dawno temu grając w Gothica I. Na szczęście później wzięły mnie wyrzuty sumienia i przeszedłem tę grę(z wielkim trudem) normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:04, Albatross napisał:

Rozwalił mnie użytkownik Tomasz K., który chciał ze mną grać w NWN1 po sieci. Zwróćcie szczególną
uwagę na definicję kodu według niego:

Phi też mi wielkie osiągnięcie mieć wszystkie cechy na 25 za pomocą kodów, heh pamiętam jak się uwziąłem by mieć postać z wszystkimi cechami na 25 w BG. Bosh ile się musiałem ołazić i oszukać tych przeklętych grimuarów. Jednak gdy już skończyłem to miałem niezłą satysfachę z napakowania postaci :-] Postać napakowana to duma i chluba gracza bo sam się napracował by osiągnąć tą postacią taki poziom, Postać napakowana kodami to... słów szkoda i brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze jak mialem chyba te 14 lat to w Medal of Honor :AA cioralem na kodach bo nie lubilem ginac i chcialem przejsc gre :) teraz gram juz na "na czysto".Ale przyznam sie ze czasem jak sie zatne czy po prostu nie mam juz sily przechodzic czegos bo kilka razy z frustracji nad jakims elementem siegam po kody albo trainery.Ostatnio w TDU gralem na trainerze wylaczajacym ruch uliczny bo siedzialem 4h nad jedna czasowka i nie wytrzymalem z wku****nia kiedy ciagle na cos wpadalem .Jest tez taki patent ze kody czasami udostepniaja rzeczy ktorych w grze nie ma bo sa ukryte np.nowe bronie,stroje,ukryte kostiumy,samochodzy,filmy czy tryby gry.Tak jest np w Serii THPS gdzie odblokujemy filmy albo w full spectrum warrior by odblokowac tryb gry przeznacozny dla armii :-) fajna sprawa...ale nie popieram ogolnie cheatowania ,mysle ze odbiera przyjemnosc z gry gdy ta nie stawia zadnych wyzwanPrzejscie gry na kodach to porazka i szkoda wywalonej w nia kasy a cheatowanie w multi to zbrodnia pelna geba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kodów nie używam bo to odbiera całą przyjemność z grania. Nie rozumiem ludzi którzy używają kodów bo nie mogą przejść czegoś w grze. Ja próbuję przejść etap w którym utknąłem aż mi się uda a nie idę na łatwiznę i przechodzę z kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram oczywiscie bez kodow. Jedyny wyjatek - kod na czolg w GTA:Vice City. Nie byl mi potrzebny do misji, tylko tak zeby sobie porozwalac troche... :) Co do kodow, sa ludzie (pozdrawiam kumpla) ktorzy nawet z kodami nie potrafia przejsc niektorych gier, nawet wydawaloby sie tak nieskomplikowanych jak Max Payne 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie cheatuje bo kody odbierają mi przyjemność z gry. Jak coś jet tak trudne, że nie wiem jak to przejść, to czytam solucje. A i to zdarza mi się bardzo rzadko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio użyłem kodów w grze z rok temu... W trakcie rozgrywki ma się rozumieć :) A jeżeli przejdę już całą grę to wtedy czasami wstukam coś w stylu wszystkie bronie + godmode i się relaksuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:35, Gall historyk napisał:

Cheatowanie zabija radość płynącą z gry, nie mówię już nawet co sądzę o cheaterach w grach sieciowych:)

A jakoś nikt tu się nie wypowiada o multikontowcach w grach sieciowych. Ja gram w BattleKnight i tam jest pełno takich co mają kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kont.
To jest chęć zabłyśnięcia za wszelką cenę, udawanie, że się jest lepszym graczem niż nim się jest w rzeczywistości.
Ale to jest oszukiwanie samego siebie, i zastanawiam się jak to się przełoży na przyszłość takiego młodzieńca. Czy - przyzwyczajony do tego - później, w realu, również nie będzie się chwytał jakichś nieuczciwych sposobów wobec swoich szefów, swojej dziewczyny i innych, aby się pokazać z innej, lepszej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cheatowałem kiedyś (daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu), ale od wielu lat nie wpisałem ani jednego cheata, bo gra z "czitami" po prostu nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:08, Mściwój napisał:

Ja cheatowałem kiedyś (daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu), ale od wielu lat nie wpisałem
ani jednego cheata, bo gra z "czitami" po prostu nie ma sensu.


zgadzam się jak byłem mały zawsze grałem z kodami teraz zmądrzałem dzięki temu że nie wpisujecie cheatów to gra staje się ciekawsz i bardziej wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja NIGDY nie przechodzę gier z cheatami, co nie znaczy, że ich nie używam. Używam ich do zabawy, sprawdzania nowych możliwości itp. Jestem też zatwardziałym przeciwnikiem cheatów w grach online. Sam używałem oszustw tylko w jednej grze online przez jakieś 2 dni (z czego nie jestem w cale dumny). Mianowicie było to San Andreas multiplayer, w którym chciałem pokazać hackerom, że to żadna filozofia wbić na guglu "samp hacks".

Sam mam młodszego o 5 lat kuzyna, dla którego znajomość "kodów" jest równie ważna co dla zwykłego gracza znajomość klawiszologii... Rozbroił mnie kiedyś tekstem "ja się teraz staram przechodzić bez kodów, tylko takie tam nieśmiertelność, amunicja....".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kodów używam tylko wtedy gdy gra doprowadza mnie do szału w żaden sposób nie mogę sobie poradźić z misja. A ogólnie to staram sie grać normalnie bo tak jak powiedział Gall historyk ''Cheatowanie zabija radość płynącą z gry''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować