Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #37: Gdzie zazwyczaj kupujesz gry?

58 postów w tym temacie

Jeśli mamy na prawdę dużo kaski to możemy kupować nawet kilka pozycji w sklepach internetowych bo wtedy się to opłaca... jeśli kupujemy pojedynczą grę w sklepie (no coż powiedzmy, że w) gram.pl to to się zupełnie nie opłaca. No chyba, że machną się na jakąś potężną promocję jak wPLNomania. POjedyncze gry kupuje w EMPIKu bo mam blisko, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, miałem dylemat. Z reguły wolę jechać do sklepu, ustać przed ogromnym stoiskiem z grami, i zacząć biegać wybierając gry, ciesząc się jak dziecko w dziale zabawek ^^ Ale z reguły jestem na tyle leniwy, że wchodzę w: www.gram.pl -> Sklep -> szukaj... -> zamów&zapłać -> czekaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:20, Mex12 napisał:

A kto kupuje piraty bo 8 odpowiedzi jest ^^


Na giełdzie niekoniecznie są piraty ;P Sam sprzedałem parę gierek na targu, oryginalnych ofc ;P

A ja się zaopatruję tylko na aukcjach. Zdecydowanie najtaniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ankieta. Ja osobiście preferuję kupno za pomocą serwisów internetowych - wygodne, tanie i szybkie, szczególnie jeżeli się nie ma dostępu do dobrych sklepów w okolicy, czy możliwości dojazdu. Choć jeżeli chodzi o konsolowe pozycje, bardziej wolę dokonywać zakupów na Allegro czy eBayu (polecam, o wiele lepiej się opłaca). No i oczywiście co miesiąc na półeczkę ląduje płytka z CDA, więc i kupowanie pozycji w kiosku też zaznaczone. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować