Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #37: Gdzie zazwyczaj kupujesz gry?

58 postów w tym temacie

Hmmm ja od czasu do czasu na gram.pl (Gierki na pieca).....a na allegro gierki na konsolki bo się kasę oszczędza:P...id czasu do czasu gdy sie niecierpliwie....to na steamie coś kupie:P a jak chce jakiś staroć ( ostatnio Stonekeep) to na GoG wchodze:P.......aaaaaaaa jak wracam z pracy....to wbijam do empiku i szaleje jak dziecko:P a później nie mam kasy na jedzenie:P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik i gram.pl

Tak czymac kupywac orginalne Sciagac z neta pirackie :D

przez takich ludzi co sciagaja zadarmo z neta niektore firmy plajtuja albo juz wogule gier na pc nie puszczaja a

niektore tytuly sa spoko :(( PIRACTWO JEST "ZŁE"

I za to BRAWA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy Głównie w Hipermakecie Real, niektóre to mi qumpel daje :D bo ma chyba kompa dosć, i wylęgnie się na konsole jakąś, coś ostanio mówił że za miesiąc zamawia PS2.

Ej no gry za darmo też śćiągan FREEWARE oczywyscie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie empik lub media... nie widze sensu korzystania z grama ostatnimi czas .. no sorry ale jesli na gram z wplnami( bez wysylki) place tyle co w empiku lub media ( albo i drozej!) i do tego musz e doliczyc koszta wysylki to podziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja mam 10 min drogi od siebie giełde komputerową. Co prawda są tam piraci ale jest tyż możliwość kupienia oryginałów i to po cenach jeszcze niższych iż na gram np taki AoC kosztuje 95 zł a zestaw NWN 2 z dodatkiem to 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w tradycyjnych sklepach najczęściej (Empik jak jestem w Wawie/innym większym mieście albo w mojej miejscowości). Również często kupuję gry przez czasopisma (CDaction, Click, Play PC). Zdarzyło się także raz z gram.pl zamawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:43, resu napisał:

gram.pl/media/empik - tylko tam mam pewność , że nie zostanę oszukany ;D


To już w innych sklepach internetowych oszukują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcje internetowe i sklepy internetowe. A jesli w sklepach to tylko w Saturnie (do MM za daleko) i tylko jak jestem przejazdem. W Empiku i na gram.pl najdrożej.
I bez Ceneo nie warto szukać gier!
Nie spotkałem się z oszustwem na Allegro, no chyba że sie kupuje od ludzi z mniej niż -dziesiąt punktami, bez zdjęcia i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej Saturn, zajrzę także do Media Markt czy też Empika. Kupię także od czasu do czasu jakiś tytuł za pośrednictwem internetu, najczęściej sklep Cenegi lub Gramowy Sklep ;D Oczywiście również aukcje, tam też już kupowałem gry, jak do tej pory znacząco się nie zawiodłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko gram.pl. W inne sklepach są drozsze gry (np. w empiku za pewna gre zaplacilbym 20zl drożej). Jeszcze ani razu gra nie przyszła uszkodzona, a sklep bardzo szybko wysyla zamownienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować