Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Władca Pierścieni: Podbój - recenzja

49 postów w tym temacie

Ja nie wiem dlaczego panowie ostatni dwaj w tym temacie do tego tak podchodzą <mam na myśli oczekiwanie na recenzje>
Ostatnio przeglądałem sobie to CD-A i muszę stwierdzić, że jakość recenzji jest tutaj różna, nie odbiega znacznie od pojęcia dziwności ano dlaczego, dla tego, że recenzenci przestali pisać obiektywnie o grach zaczęli zaś podchodzić do tematu w sposób taki, że oceniają coś przez pryzmat siebie, a że są exclusivy itd czasami recenzje wyglądają dwojako niech przykładem będzie taki Fallout 3 gra zabugowana jak "jasna cholera" pełna błędów niedoróbek etc - gra wysypywała się na kompach 80% graczy tylko nieliczni mieli to szczęście, że gra chodziła im bez problemu ja do tego grona niestety nie należałem cóż takie niedorobione coś dostaje 9 i chyba znak jakości - po drugiej stronie stoi tak samo niedorobiony dodatek do Gothica 3 i co ..? tutaj jest już tylko 6 - dziwi mnie to bardzo bo im dalej w las tym gorzej jest, bowiem na przyklad w ostatnim CD-A jest w najlepszych grach wybrany Fallout 3 i ejst zaznaczone, że ta gra ma bardzo dużo bugów które nie wpływają pozytywnie na rozgrywkę, jak to zatem naprawde jest..?
Wnioski wyciągnijcie sobie sami, ja coraz częściej wychodzę z założenia, że te recenzje to pisane są czasami w sytuacji w której za plecami stoi wydawca gry i posapuje bądź też wymachuje karteczką informującą albo pozytyw albo żadnych exclusiwów.....

Sami najelpiej poczekajcie jeśli nie chcecie się przejechać - może będzie demo, skoro to gra EA to demo się pewnie pojawi ja pograłem i żałuję, jak dla mnie mamona wywalona w błoto gra graficznie nie zachwyca, zbiór potworów do ubicia też specjalnie szeroki nie jest wszystko bazuje tylko na trzymaniu Szift key i naciskaniu po kolei klawiszy myszki potem CRTL czyli blok i jazda od nowa nie przetrawilem tej gry po 3 misjach odinstalowalem i teraz próbuję ją sprzedać - multiplayera nawet nie dotykalem...
Dlaczego kupiłem.. ano bo jestem wielkim fanem LOTRa jestem nim nadal lecz takie gry jak Conquest zabijają wiarę w takich ludziach jak ja - osobiście uważam tą grę za totalnego średniaka - takiego jakich wiele, cóż może wam się spodobać, ba może was wciągnąć tryb multiplayer mnie jakoś nie wciągnął, a na recenzjach przestałem bazować już dawno - teraz wiem czy kupić czy też nie kupić dopiero wtedy jak wyjdzie jakieś demo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malcollm: Moim zdaniem Fallout 3 został za wysoko oceniony... To samo tyczy się GTA IV w wersji na PC....
A co do Podboju, to został określony jako Battlefield w świecie Tolkiena... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem LOTR nie jestem.Ale pewnego dnia odpalam sprzęt i widzę demko dostępne...mimo wszystko postanowiłem sprawdzić,i co tu dużo pisać,dla mnie gra bardzo kiepska,oczywiście oceniam po demku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że miałem chrapkę na ten tytuł, ale czytając recenzje moje zamiary diametralnie się zmieniły. Co prawda gameplay wygląda dosyć ciekawie, ale te braki graczy zupełnie mnie odrzuciły. Jak to możliwe, że gra tworzona główne pod grę wieloosobową nie ma praktycznie zwolenników ? Trochę smutne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko ściągnięte przez x360 Live (multiplayer). Jeśli chodzi elementy graficzne tej gry (przynajmniej w demie) to nic wartego uwagi (trochę pikseloza) ,chociaż nie to się liczy. Gra dostarczyła mi sporo zabawy ,może dlatego ,że interesuje się tematyką Śródziemia? Może nie? Gry jednak nie mam zamiaru kupować ,bo :

Primo : Zasoby pozytywnej energii ,które dostarczała mi ta gra wyczerpały się po dwóch dniach grania :P
Duo : Byłem w EMPiku i kupiłem Left 4 Dead. Zdecydowanie bardziej emocjonujące niż nowy LoTR. Przynajmniej według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie ponownego ogladania Powrotu Króla i powiem że woelka bitwa o śródziemie wg. mnie wygląda naprawde nieźle w grze,fakt że nie ma tam aż tak dużych liczb orków i ludzi jak w filmie,ale jest nieźle.A co do recenzji to wg. mnie plusik do oceny by się należał ale to jest tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA juz tak nie posmarowalo za recke ich nowego hitu jak za temat tygodnia ? :< To nic... Jeszcze bedziecie mieli okazje pohypowac przy okazji "Drugiego tygodnia z przebojami EA"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 19:19, emace23 napisał:

Już o tym pisałem ale się powtórzę. Dopóty nie zagram w żadną grę ze świata Tolkiena
dopóki tekstury ryjów głównych bohaterów będą żywo przypominać aktorów z filmu!!! I to
jest właśnie cały plus licencji! W dodatku jeszcze EA...ludzie czy na prawdę nikt nie
ma swojej wizji na ten temat? Przecież jest tylu ilustratorów choćby Jon Howe, Allan
Lee


Alan Lee wymyślił właśnie to, co widać w filmie. :)) Może dlatego, że był szefem artystycznym projektu?

Dnia 28.01.2009 o 19:19, emace23 napisał:

I na koniec śmiem twierdzić (a może nawet podsunę pomysł panom z Travellers Tales) że
jedyną grą na którą ewentualnie bym czekał z tego universum to LEGO : LOTR!!! 27 lat
na karku a przeszedłem wszystkie gry z serii lego i polecam


Nie będzie, dopóki LEGO Group nie będzie miało licencji na LOTR. Mogą się ukazać licencjonowane gry, które mają swój plastikowy odpowiednik. SW ma, Indy ma, Batman ma. Mają jeszcze Harry''ego P. i Spidermana - czyli średnio ciekawie.

Malcollm

Publicystyka opiera się nie na obiektywizmie, a subiektywizmie. Krótko mówiąc domagając się obiektywności w recenzji domagasz się... sam nie wiem czego. Utopii chyba. Druga sprawa to rzetelność i uczciwość. Ja przy czytaniu recenzji obstawiałem końcową ocenę na 2-2,5. 48% to jednak równie tragiczny wynik.

A "Tydzień z" powinien być oznaczony, jako materiał zlecony/sponsorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grę polecam wszystkim z czystym sumieniem i proponuje nie czytać opinii / komentarzy, nie raz wyssanych z palca, bo o gustach się nie dyskutuje i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić.. gra jest po prostu słaba. zgadzam się w pełni z autorem recenzji, choć ja bym ocenę obniżył do 2,5. za to, że tak "widowiskowo" spierdzielono coś, co mogło być dobre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 21:13, Bula93 napisał:

Chciałem strasznie w to pograć ale postanowiłem że kupie Lotr:C jak będzie w Klasyce
za 19.99 :D


To sobie nie kupisz bo gra wydawana jest przez EA, a od nich najstarsze gry lądują do EA Classics za 50zł

A poza tym lepiej brzmi Conquest niż Podbój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gre czekalem myslalem ze wyjdzie cos lepszego a tu takie liniowe cos :( kampania krotka i srednia grafika jak w recenzji srednia a na multi sa zawsze 3 pelne servy reszta pusta i zawsze sie wciska na ten 1 gdzie jest 15/16osob uwazam ze liczba graczy tez jest mala po 8 na druzyne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko i zwięźle : Średniak ..
Spodziewałem się czegoś więcej niż machania na prawo i lewo mieczem ..

Btw.
Taka moja mała dygresja,
"..Obecna jest również krótka sekwencja z Barlogiem.."

Czy aby nie powinno być "Balrogiem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie proste nawalanki jak np: powrót króla , ta recka i Wasze komenty ostudziły mój zapał , dzieki że w ostatniej chwili to przeczytałem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe: sprawdź tutaj -> Wymagania sprzętowe: brak danych
Eeee..? Fajnie, fajnie o.O

139zł.. no cóż, cena typowa dla EA. Albo się pożyczy od któregoś kumpla (o ile się znajdzie taki głupi żeby tyle dać xD) albo poczeka na promocje, ale tak mniej niż 50zł x] Na co bym ze strony EA nie liczył, tym bardziej że gra jest na licencji filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak : od samego początku wątpiłem w tę produkcję. Już sam fakt, że to gra od EA ostudził moje zapały (osobiście bardzo lubię dzieła Tolkiena). Najlepiej zachować kasę np. na "Street Fighter IV", "Resident Evil 5" czy nawet na niepewnego "Prototype".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma niestety syndrom Mirror''s Edge - świetne demko, w które aż chce się grać. Jednak już do zakupu pełniaka jakoś tak nie śpieszno... Może jak stanieje? Dwie mapki multi mi do szczęścia wystarczą (jeszcze żeby więcej osób grało na Europejskich serwerach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować