Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą kontynuacje gier Dead Rising i Lost Planet

11 postów w tym temacie

Z Lost Planet styczność miałem przelotną, jeszcze w czasach gdy mój komputer był za słaby żeby grę udźwignąć w ogóle w sensowny sposób - może sobie odświeżę? Gra dość dobrze się sprzedała i oceniano ją nieźle, więc powstanie sequela to zapewne logiczna konsekwencja. :]

Co do Dead Rising - od początku dziwił mnie brak tej gry na PS3, na PC trochę mniej (jakoś nie pasuje mi charakterem, ale może jestem purystą i twardogłowym), ale cóż - gdyby nie skorzystali z koniunktury, wyszliby na idiotów, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu, czekał na takie informacje. Dead Rising jest moim zdaniem chyba najlepszą grą w tej generacji konsol, więc z wypiekami czekam na kontynuację.

I Capcom proszę, nie zmieniaj systemu zapisywania, tylko dlatego, że casuale marudzą. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę w końcu kupić lost planet na xboxa. Już chciałem kiedyś ale jakoś nie wypaliło ;]
Jeśli dwójka wyjdzie to zagram w nią tylko po jedynce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising!!!!! oh ah.. no nie żebym wątpił w pojawienie się 2 ale.. eh :) jedna z lepszych gier na konsole zresztą czy Twórcy Resident Evil zrobili by coś złego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam, czekam na kontynuację Lost Planet. Świetnie zaprojektowani bossowie, bajeczna grafika, tysiące Akridów do zarżnięcia, tony amunicji to wystrzelenia - IMO jedna z najlepszych gier akcji.

Nie mam za to zielonego pojęcia czym jest Dead Rising - i szczerze mówiąc wolę, aby tak pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować