Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram... Co nowego w świecie IT? (29.01)

16 postów w tym temacie

tak, ale tym razem, naprawdę ciekawi mnie zasadność wprowadzania przez zielonych kolejną kartę jak juz przy radonach seria która (X1950) obecnie jest tańsza(na allegro niby nowe mają jeszcze), a wydajnościowo nie ma porównania, o dziwo Mass Efekt mi działa dobrze na maksymalnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czemu w tym teście 3-way SLI połączono ze sobą karty 3 różnych firm. Chyba lepiej by było jak by wszystkie trzy pochodziły od jednego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vernio, bo ten sam producent drugiej karty dać nie chciał?
A dysk Samsunga fajny... ale myślę coraz bardziej o 1 TB od WD, oczywiście zewnętrzny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:25, Tom_pl napisał:

Dysk Samsunga fajowy :) no i te pamięci ram, wkrótce będzie po 10 gb na jednej pamięci,
ale to szybko pędzi.


Zgadzam się, że pędzi, ale zestaw 6GB to nie jedna kość 6 GB tylko 3 kości po 2 GB ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs: Ja mam zewnętrzny 500 GB WD i bardzo cichutko chodzi :)

Gdyby 6GB było na jednej kostce pamięci to raczej "performance" spadłby wyraźnie :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:50, cypers napisał:

Interfejs: Ja mam zewnętrzny 500 GB WD i bardzo cichutko chodzi :)

Zewnętrzne dyski są wytłumione kieszenią. Zewnętrzne to nawet seagate są ciche :P. Sam mam 500 GB Free Agent i ucho trzeba przystawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:13, Thoor napisał:

Ten GeForce 9400 GT to rzeczywiście Fatal1ty :P


Właśnie miałem napisać to samo. Istne Fatality, Godzilla w swej pełnej okazałości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 23:57, Arachnos napisał:

Widać, że panu o pseudonimie Fatal1ty zaczynają fundusze topnieć jak swoją osobą reklamuje
taki chłam.

Nie jemu tylko nVidii. Kryzys już gnębi międzynarodowe przedsiębiorstwa IT, sprzedaż pikuje prosto w dół. Dlatego próbują wciskać wszystko co się da pod pozorem super sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nie nvidii tylko xfx, bo to oni zawsze używają jego nicka. Poza tym bez jego zgody i odpowiedniej opłaty na pewno by tej nazwy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować