Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia dostanie rozbudowane DLC

29 postów w tym temacie

Święte słowa. Miałem właśnie kupić wersję na PC, ale też się wstrzymam, do czasu ukazania się "pełnej" wersji. Czyli pewnie za pół roku lub dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak znam życie Epilogue DLC nie będzie wspólpracował z polską wersją PoP-a na Xboxa, więc jeśli chcę się bawić w całość, to muszę nabyć wersję anglojęzyczną zapewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho... Czyli mamy do czynienia z dodatkiem. W końcu wraz z zakończeniem nowego PoPa nadal można kontynuować historię księcia i księżniczki.
Przynajmniej by mogli dla PC go zrobić potem, w jakiejś taniej paczce czy coś, jak by się zamawiało, to od razu by się dołożyło troszkę Prince''a. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przesadzaja... wyciac zakonczenie gry i wydac je jako dodatek - jakaś farsa...
Niedlugo zaczna dema platne wydawac w pudelkach, a jak bedziesz chcial dalej to kupuj dodatkowo platna zawartosc...
albo powiedzmy jak chcesz uzywac jakiejs broni procz pistoletu to kup dodatek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, kupiłem grę (swoją drogą prześwietna, a preferuję RTSy :] ) a tu DLC dla konsolowców(Szacun, też chce PS3)... może pójdzie później w topsellerze na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:04, JaMES` napisał:

Już przesadzaja... wyciac zakonczenie gry i wydac je jako dodatek - jakaś farsa...
Niedlugo zaczna dema platne wydawac w pudelkach, a jak bedziesz chcial dalej to kupuj
dodatkowo platna zawartosc...
albo powiedzmy jak chcesz uzywac jakiejs broni procz pistoletu to kup dodatek... :/


No juz bez przesady, sam skonczylem nowego PoP''a i uwazam iz ta gra ma naprawde dobre zakonczenie, ktore jest przynajmniej inne niz wszystkie inne i mnie zadziwilo calkiem mocno...
Wydawanie z kolei kontynuacji w postaci malego DLC jest bardzo dobrym pomyslem, poniewaz tylko ludzie ktorym sie tytul podobal beda go kupowali a jesli Tobie nie lezy za bardzo gra... to nie kupuj.
W przypadku tego o czym mowisz... dodatki do gier wychodza od zawsze i zazwyczaj sa sporo mniejsze niz wlasciwa gra (Bardur''s Gate - 150 godzin gry i Opowiesci z wybrzeza mieczy - 10 godzin) a takie podejscie jakie prezentujesz jest wyjatkowo roszczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zakończenie było bardzo, ale to bardzo dobre (to że cały czas się w nim uczestniczyło sprawia że zapadło mi w pamięć w przeciwieństwie do wielu innych gier)... a to że pojawi się epilog to ukłon w stronę graczy którzy już się nie mogą doczekać kolejnej części (zawsze gardziłem serią PoP jako taką która nie pozwalała mi się odstresować a tylko powodowała frustrację, bo ile razy można powtarzać ten sam skok, a teraz kolejna część będzie zapewne na szczycie mojej listy zakupów)... swoją drogą 79 złotych za tą gre to najlepsza inwestycja jaką możecie teraz zrobić... jedna z tych gier którą będe zapewne zawsze pamiętał tak jak Unreal Tournament, Call of Duty 4 ... ma na stałe miejsce w moim prywatnym hall of fame...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy co to ma być? Dodatek z prawdziwym zakończeniem fabuły gry? : /. Mam wersje na PC, a zakonczenie w podstawce jest swietne moim zdaniem. Doskonale informuje, ze powstanie kolejna czesc gry, a tu taki *********. Nie lubie czegos takiego. Mogli przynajmniej powiedziec czy PCtowcy tez beda mieli szanse aby zagrac w dodatek, a jesli nie to pozostanie nam jedynie ogladanie nowego zakocznie na YT.

PS: Przepraszam, ze bez polskich znakow, ale mam w tej chwili angielski system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz, która jeszcze bardziej zachęciła mnie do zakupu Prince of Persia ;)

Jakiś czas temu przymierzałem się do kupna tej pozycji od Ubisoftu, ale miałem małe kłopoty finansowe. Teraz kurcze obserwuje Allegro, ale ceny zachęcające nie są - wcześniej bez kłopotu dało się dostać za 130 zł, a teraz wcale tak dużo ofert z tą ceną nie ma, ba - nawet trochę do góry poszły (wersja na PS3). Jeśli jednak trafie jakąś dobrą ofertę, to na pewno nie będę zwlekał i zamówię nowego Księcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli panom z Ubisoftu trzeba podziękować i w przyszłości kupować ich gry po ładnych paru miesiącach, by mieć pewność że dostaje się pełen produkt, a nie połowę. Szkoda tylko że kupiłem nowego PoP tydzień temu. Gra może i przyjemna, ale nie aż tak cudowna bym sobie nie mógł jej darować by pokazać tym kolesiom, że nie mam ochoty być nabijanym w butelkę. Kredyt zaufania dla nich właśnie został wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie kupiłem Prince''a na PC (z wiadomego powodu, a mianowicie wersji PL) tylko zamówiłem oryginalną angielska wersję na Xboxa, chwali się, że coś robią po premierze, ale szkoda, że wyciągają kasę tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo rozumowanie co u Pana Mirshanna.

Spadam grać w GTA (wczoraj zainstalowałem patch 1.0.2.0 i jakież było moje zdziwienie gdy nie mogłem wejść do komputera w kafejce internetowej, co skończyło się bólem głowy i stratą czasu na odinstalowywanie i instalację gry. UHHHHH!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A polaczki jak zwykle musza poplakac... Gdy nie ma DLC jest wam zle... Gdy jest DLC jeszcze gorzej... Gra sama w sobie stanowi calosc i posiada bardzo dobre zakonczenie. Moim zdaniem to dobrze ze Ubi za kwote +-15$ wydaje dodatek. Komus podobala sie podstawka to sobie kupi. Ktos sie zawiodl ? Nikt mu nie kaze przeciez tego sciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL według mnie nowy PoP ma świetne zakończenie. Fabuła nie powinna być kontynuowana w kolejnych częściach a już na pewno nie w jakimś gównianym dodatku. A jeśli chodzi o wyciąganie kasy to przynajmniej na Xbox-ie jest to wina Microsoftu a nie Ubi. Valve jak robił DCL daje je za darmo na PC tak samo chcieli zrobić na konsoli to MałoMiękki się nie zgodził. Ciekawi mnie jednak czy wyjdzie ten dodatek na PC i czy będzie płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:40, leszeq napisał:

A polaczki jak zwykle musza poplakac...


A Ty oczywiście nie wyłamujesz się z reguły, z tym że Ty musisz popłakać nad mentalnością płakania :D.
To tak, jak picie, żeby zapomnieć, że się pije.

Jesteś naprawdę sprytnym ''nie-polaczkiem''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować