Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie można już grać w Gears of War na PC

110 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2009 o 13:24, MisioKGB napisał:

U mnie

Co nie znaczy że u wszystkich. Mi nigdy się nie zawiesiła konsola, więc uważam że jest lepsza od PCta który czasem wywala przez różne błędy czy coś z gier.

Dnia 30.01.2009 o 13:24, MisioKGB napisał:

2 problemem był RRoD, z tym bylo więcej kłopotów niż z tym pierwszym o którym
wspomniałeś. A Prince Of Persia, tego to nawet brak DRM nie uratuje, to badziew jest,
jeszcze bezczelnie nazwali go po prostu Prince of Persia, bo co? Bo rozpoczyna nową historię?
Prince of Persia to ja mam na Amigę i to jest gra!!ftw

To, że Tobie się nowy Prince nie podoba nie znaczy że wszystkim się nie podoba. Będąc czepialskim mógłbym powiedzieć że nowy prince nazywa się Prince of persia: prodigy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna zachęta dla fanów oryginałów. Najpier skrzeczą, że piraci zabijają rynek pc a teraz proszę - sami leją wode na ich młyn. Jak jeszcze raz ludzie z Epic powiedzą, że z powodu piratów nic nie zrobią więcej na PC to nie omieszkam im wypomnieć tej wpadki.
Chociaż, z drugiej strony... gdyby nie piractwo - nie trzeba by było wstawiać takich durnowatych zabespieczeń...
Każdy kij ma dwa końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:26, ony Dzekson napisał:

Enteriusz
Rozumiem, że chcesz powiedzieć, iż piraci mogą grać. Piraci nie mają multiplayera, Czyli
tak jakby sąsiad miał tylko jedno miejsce na osobę w tym samochodzie. I kiedy ty sobie
naprawisz swój "samochód" to on dalej będzie jeździł bez tych dodatkowych siedzeń. Więc
uważam ten przykład za niezbyt trafny.


To się bardzo cieszę, że jako legalny użytkownik jestem zmuszony do "naprawiania samochodu", a sąsiad ze skradzionym nie. Twierdzisz że piraci nie mogą graś w multi:). No to mało wiesz o możliwościach piratów - choć może to i dobrze:).
Fakt, ten konretny przypadek, to pewno głupi bład programistyczny, ale innym na tym forum nie chodzi tylko o to że akurat sobie w gearsy nie pograją (możliwość zmiany daty systemowej przemilcze, bo nie każdy używa kompa tylko do zabawy)- po co w ogóle wprowadzano takie "zabezpieczenie"???!! Czemu ono miało służyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:43, Enteriusz napisał:

Twierdzisz że piraci nie mogą graś w multi:). No to mało
wiesz o możliwościach piratów - choć może to i dobrze:).

No tak, pewnie są pirackie serwery i pewnie na nich jest multum glichtów dzięki którym zabawa ma mało sensu. Albo piraci sobie załatwiają jakieś klucze żeby grać na normalnych serwerach... i pewnie też glitchują. Wiem jak jest z Counter strikiem, może to ma mało wspólnego ale cały steam na który ludzie narzekają jednak oddziela piratów od normalnych graczy :)

Dnia 30.01.2009 o 13:43, Enteriusz napisał:

Fakt, ten konretny przypadek, to pewno głupi bład programistyczny, ale innym na tym forum
nie chodzi tylko o to że akurat sobie w gearsy nie pograją (możliwość zmiany daty systemowej
przemilcze, bo nie każdy używa kompa tylko do zabawy)- po co w ogóle wprowadzano takie
"zabezpieczenie"???!! Czemu ono miało służyć??

To już tylko programiści wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seba99 - Powiedz mi... czy to zabezpieczenie zatrzymało piractwo? Nie... Więc po co je wstawiali? Pojęcia nie mam -_-'' Wpadka masakryczna. Bo pograć w GoW 1 sobie chciałem a tu dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Zrozum jedno. Jeśli cos kupiłem to będę walczył o to żeby działało to sprawnie. Bez dziwnych kombinacji i przestawiania daty w systemie itp. Równie dobrze możesz powiedzieć żebym sobie cracka ściągnął to problem sam się rozwieje. Nie po to wydaję pieniądze żeby mnie dymali. A napinam sie teraz głównie przez ciebie, bo mnie trafia jak ktos głupoty pisze i to w temacie który go nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Może przy okazji robienia łatki poprawią parę innych błędów, bo wersje PC olali maksymalnie.
2. Może nie przejmowali się to datą, bo myśleli, że do tego czasu ludzie przestaną grać lub ewentualnie przerzuca się na część drugą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:45, ony Dzekson napisał:

po co w ogóle wprowadzano takie "zabezpieczenie"???!! Czemu ono miało służyć??
To już tylko programiści wiedzą.


Znając życie (sam pracuje w tym zawodzie) - właśnie się o tym "zabezpieczeniu" przedwczoraj dowiedzieli:)).
Ogólnie nie czepiam się tego, że ktoś taki błąd popełnił (choć np. przy wywalacym się co chwile premierowym i niespatchowanym Stalkerze:CS miałem ochotę wydawcę powiesić za jaja - za to że zdecydował sie sprzedawać bete), ale o to że nas - pececiarzy corazbardziej sie szykanuje nowymi wymyślnymi ograniczeniami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ktos jeszcze gra w te gre na PC ? O_o Przeciez to byl zabugowany, przereklamowany gniot taki sam jak Halo2 albo GTAIV. Konsolowcow to naprawde latwo zadowolic jezeli nawet z takie badziewie uznaja za niesamowite hity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:58, leszeq napisał:

To ktos jeszcze gra w te gre na PC ? O_o Przeciez to byl zabugowany, przereklamowany
gniot taki sam jak Halo2 albo GTAIV. Konsolowcow to naprawde latwo zadowolic jezeli nawet
z takie badziewie uznaja za niesamowite hity...


A wiesz, co znaczy "opinia"? ;) To, że Ty nie uważasz tych gier za dobre nie oznacza, że taki jest stan rzeczy ("obiektywny").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepiej. Nie dość że trzeba kombinować żeby w ogóle grać online (jako polak się nie zagra...) to jeszcze jakieś durne certyfikaty uniemożliwiające nawet grę w single... Kto to wymyślił? I na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leszeq pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Girsy nie były gniotem. Żadne... Jeśli chodzi o problem. Zgadzam się w pełni z lurynowiczem. Problem ''mały'', hałasu sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 13:30, ony Dzekson napisał:

> U mnie
Co nie znaczy że u wszystkich. Mi nigdy się nie zawiesiła konsola, więc uważam że jest
lepsza od PCta który czasem wywala przez różne błędy czy coś z gier.
> 2 problemem był RRoD, z tym bylo więcej kłopotów niż z tym pierwszym o którym
> wspomniałeś. A Prince Of Persia, tego to nawet brak DRM nie uratuje, to badziew
jest,
> jeszcze bezczelnie nazwali go po prostu Prince of Persia, bo co? Bo rozpoczyna nową
historię?
> Prince of Persia to ja mam na Amigę i to jest gra!!ftw
To, że Tobie się nowy Prince nie podoba nie znaczy że wszystkim się nie podoba. Będąc
czepialskim mógłbym powiedzieć że nowy prince nazywa się Prince of persia: prodigy :)


Nie nazywa się prodigy. Co do podobania, masz rację, na ziemi jest tyle gustów ilu ludzi. W sumie nie musiałem tego pisać, ale wczoraj mnie GTA nowym patchem zdenerwowało i musiałem się dzisiaj wyładować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się postarali. Takiej plamy po Epic Games się nie spodziewałem. Oby szybko to naprawili, bo jednak przestawianie zegara wydaje się rozwiązaniem niezbyt komfortowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno większość nowych gier obsługujących GfW ma podobny certyfikat. Ktoś zna szczegóły?
Po raz kolejny zastanawiam się nad zakupieniem DOW2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 12:12, hallas napisał:

Do tej pory nie miałem żadnych przeciwwskazań co do usługi Games for Windows Live ale
właśnie zmieniłem zdanie - wygląda na to, że przestanę kupować gry na PC definitywnie
jeśli będą posiadać jakikolwiek rodzaj zabezpieczeń związanych z internetem.


Do człowieka wyżej i całej reszty, która plecie jak najęta.
O CZYM WY MÓWICIE? JEŚLI NIE MACIE O PEWNYCH KWESTIACH POJĘCIA, NIE ZABIERAJCIE GŁOSU!

Gra nie wymaga żadnego połączenia z internetem.
GfW LIVE nie jest żadną formą DRM.
Błąd dotyczy każdej kopii, niezależnie od tego, czy ktoś gra w trybie multi, czy single, czy jest podłączony do internetu, czy nie.
Jest to błąd, który nie powinien mieć w ogóle miejsca - sam Epic nie ma pojęcia, jak to się stało. Zdarza się. Przestańcie rwać włosy z głowy i do czasu ukazania się patcha zmieńcie datę w Windowsie.

Rozhisteryzowane panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować