Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

"Need for Speed Shift to właściwie główna pozycja z zaprezentowanej nowej oferty. Zapowiadana na najmocniejsze konsole i komputery osobiste produkcja ma przenieść serię na wyższy poziom (czy raczej wyższy bieg). Dzieło tworzone jest przez studio Slightly Mad Studios (skupiające między innymi programistów odpowiedzialnych za: GT Legends, GTR 2) przy współpracy z Michaelem Mannem z Black Box oraz Patrickiem Soderlundem (który sam bierze udział w wyścigach) z europejskiego segmentu EA Games.

Nowa odsłona popularnej serii ma ponownie podjąć próbę odtworzenia odczuć towarzyszących uczestniczeniu w wyścigach super-szybkich i drogich maszyn. Można się więc spodziewać dynamicznej akcji i wielu prawdziwych wozów. Co ciekawe, zobaczymy również realistycznie wyglądający widok z kokpitu i nowy system zderzeń oraz zniszczeń.

Spośród trzech nowych projektów, ten stawia w największym stopniu na symulację i realistyczne odwzorowanie modelu jazdy oraz, co ciekawe, zachowania samego kierowcy. Oglądając grę z widoku z kokpitu będziemy więc mogli dowolnie obracać głową naszego kierowcy, a podczas jazdy na jego stan wpłyną siła odśrodkowa i inne czynniki. Dzieło pojawi się już jesienią tego roku."

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44923

To co mnie najbardziej cieszy to widok z oczu kierowcy. Nareszcie! Coś czego bardzo mi brakowało w ProStreet (nie dawno polubiłem ten widok dopiero ;P A dokładniej to za sprawą GRIDa ;P). No i nareszcie za grę odpowiada inne studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że seria NfS poszła w kierunku wielu ścigałek, po prostu zmienimy trochę tematykę...

Ale i tak wygląda dobrze, podobnie do GRID''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że EA nie ma pomysłu na NFS. Ale chce wyciągnąc z tej serii jeszcze sporo kasy. Shift wygląda narazie na skopiowanego żywcem z GRID-a, plus pare bajerów. A ten NFS MMO to akurat sciąganie z Test Drive: Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:01, Ecko09 napisał:

> http://www.gry-online.pl/galeria/html/wiadomosci/bigphotos/7621375.jpg
>
> Ta gra online na Peceta wygląda gorzej niż NFS Underground.

Ale podałeś link do screena z World Online, nie z Shifta. World Online jest przeznaczony
do gry po sieci dlatego nad grafiką sie nie skupiają.

Dlatego napisałem że gra online. No w sumie teraz by było trzeba jeszcze jeden temat założyć o tej grze sieciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo prace na nowym NFSem miały zostać wstrzymane ze względu na kiepską "kondycję" serii. Widać się myliłem bo już powstaje nowy NFS. Przepraszam, dokładnie 3x NFS. Wszystko w porządku ale co za dużo to nie zdrowo, twórcy już chyba dawno się o tym przekonali. Nam pozostaje czekać i modlić się aby po raz kolejny prosta w założeniach "ścigałka" nie została spartolona.

Pozdrawiam 4ny4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:23, qba767 napisał:

A nie trzy, tylko 4 :D bo jeszcze kontynuacja właściwej serii.


Heh, nie wiem co gorsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie intuicja nie zawodzi, bo za każdym razem, kiedy widzę tytuł, czy podpisy pod screenami do mojego mózgu dociera "Need for Speed: Shit". Damn it. Oby wyszło coś porządnego. Swoją drogą - nie słyszałem, coby EA sprzedało komukolwiek licencję O.o. Może za mało poinformowany jestem.
Dla mnie i tak NFS''y skończyły się na trzeciej części. Dobre czasy, z tym okresem kojarzy mi się też Fallout i Starcraft, więc może dlatego :). Dla mnie to jeszcze było "za łebka" ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:47, DarkMarian napisał:

Kiedyś na onecie pisało, że undercover będzie ostatni z serii nfs :/


A ja MIAŁEM NADZIEJĘ, że to będzie ostatni NFS... Albo chociaż dłuższą przerwę sobie zrobią. A tu widać panom z EA sodówa do łbów uderzyła i nie mają zamiaru popuścić... Kurde, kiedyś w NFS chciało się grać! Ostatnim w miarę dobrym był Carbon. Ale i tak MW RZĄDZI. Mogliby siąść i przemyśleć to dobrze... Nie chcemy chyba kolejnego shit''u ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 17:32, Choinix napisał:

Mam nadzieję, że mnie intuicja nie zawodzi, bo za każdym razem, kiedy widzę tytuł, czy
podpisy pod screenami do mojego mózgu dociera "Need for Speed: Shit". Damn it. Oby wyszło
coś porządnego. Swoją drogą - nie słyszałem, coby EA sprzedało komukolwiek licencję O.o.
Może za mało poinformowany jestem.
Dla mnie i tak NFS''y skończyły się na trzeciej części. Dobre czasy, z tym okresem kojarzy
mi się też Fallout i Starcraft, więc może dlatego :). Dla mnie to jeszcze było "za łebka"
;].


Nikomu nie sprzedali licencji...przecież te studio co robi nowego NFSa należy do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować