Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

może podzielą grę na 2/3 serie? jedna to gry typu pro street/shift, druga to undergroundy most wantedy etc, a trzecia to porsche i hot pursuity/zwykłe nfsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiadomo, jeszc ze nie wiadomo co związku serią ma zamiar wykombinować Criterion Games. Chociaż chodzą słuchy że ma to przypominać te pierwsze NFS''y, ale w jaki sposób tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 11:11, Carnage13 napisał:

Tego nie wiadomo, jeszc ze nie wiadomo co związku serią ma zamiar wykombinować Criterion
Games. Chociaż chodzą słuchy że ma to przypominać te pierwsze NFS''y, ale w jaki sposób
tego nie wiem.

Ale by mogli zrobić te klimaty co wcześniej wymieniłem to robią gry i co raz mniej graczy jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiemy jaki NFS od Criterion Games będzie, ale na pewno będzie dobry(jeszcze nie widziałem "złej" gry od
Criterionu), chyba, że EA będzie "nadzorowało" ich pracę(xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:21, rtyrtyrty napisał:

nie wiemy jaki NFS od Criterion Games będzie, ale na pewno będzie dobry(jeszcze nie widziałem
"złej" gry od
Criterionu), chyba, że EA będzie "nadzorowało" ich pracę(xD)



Co do NFSa od Criterionu to zapraszam do wątku o tejże produkcji:)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49059&u=10

A co do Shifta to kaska już odłożona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kaski nie odkładam dopóki nie przekonam się że warto. Pro Street''a kupiłem i po co? Pograłem trochę na multi, ale ogólnie nie ma za bardzo z kim grać. Cóż zobaczymy jak mi się w demko będzie grało. Jak będzie git to się kaskę odłoży, grę od razu po premierze nie muszę mieć :D. A po za tym mam nadzieję że nie będzie tak monotonna jak PS, to właśnie ja zabiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 18:28, S4jm0n napisał:

Wiadomo już coś na temat daty wypuszczenia wersji demonstracyjnej?



konkretnej daty nie ma ale przypuszcza się, że dopiero we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 18:57, Carnage13 napisał:

Cóż ja słyszałem że wyjść ma już w okolicach 20 sierpnia. Ale pewien nie jestem :P.



na zagranicznych stronkach nigdzie o tym wzmianek nie ma, chyba, że źle patrzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypuszczanie dema po premierze gry uważam za głupie i bez sensowne...a tak w ogóle, widziałem na screenshotach że będzie "tuning" typu "brakes level 1" i inne takie...czy to oznacza że będzie można własne malowanie na aucie tworzyć :D? pytam z ciekawości, nie żebym chciał jeździć różowym BMW M3 GT2 czy czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuning będzie chyba polegać na zmianie bodykit''ów itp. Ale również będzie można tworzyć własne malowania. Tak jak to było chociażby w Pro Streec''ie. Ale tutaj można zrobić znacznie więcej warstw ( nie jestem pewien, ale chyba nawet 1000 warstw.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo no to może wreszcie jakiś ładny samochód stworzę :D podoba mi się pomysł tuningu "wyścigowego" ale nie tak biednego jak w Pro Streecie(ot kilka spoilerow kilka bodykitow kilka masek(dosłownie KILKA) +trochę wlotów powietrza i autosculpt który w Carbonie był lepszy, tylko w Pro Streecie lepiej vinylami się bawiło...
a 1000 warstwowe auto to chyba będzie lag podczas wyścigu :P
chociaż może nie, przecież to nie EA "tworzy" tego NFSA więc można mieć nadzieję na normalną optymalizację
a skoro gra jest o wyścigach torowych to i może bodykity itp będą realne jak w wyścigach a nie wyglądające jak odrzutowiec na kółkach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA też wcześniej nie tworzyło NFS''a tylko studio zależne od EA ( Black Box Studios ). I teraz jest tak samo tylko właśnie zmienił się twórca z Black Box''a na Slighty Mad Studios znane między innymi z takiej serii jak GTR.Po za tym po za naklejkami nie wiadomo jak to będzie z bodykitami etc. Nie wiadomo ile ich będzie. Ale wydaję mi się że za dużo to ich nam nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolę żeby było ich mało niż żeby były jak...hmm na przykład podam bodykity do Carrery GT W NFS MW albo w NFSCarbon do Murcielago.
teraz to jedynie chce znać wymagania. bo widząc ten widok z kokpitu(którego i tak najpewniej nie będe używał...) to chyba będą nieco większe... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:35, rtyrtyrty napisał:

wolę żeby było ich mało niż żeby były jak...hmm na przykład podam bodykity do Carrery
GT W NFS MW albo w NFSCarbon do Murcielago.
teraz to jedynie chce znać wymagania. bo widząc ten widok z kokpitu(którego i tak najpewniej
nie będe używał...) to chyba będą nieco większe... :p



wystarczy, że nie bedziesz uzywal tego widoku i odrazu pare klatek więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz znać wymagania SHIFT''a? A i proszę bardzo :D.
Minimalne wymagania:

* System operacyjny: Windows XP / Vista
* Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz lub AMD Athlon 64 3500 +
* Pamięć operacyjna: 1 GB MB RAM lub więcej (Vista wymaga 2 GB RAM)
* Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
* Karta graficzna: 256 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
* Wersja DirectX: 9.0c

Zalecane wymagania:

* System operacyjny: Windows XP / Vista
* Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD 64 X2 5200 + or AMD Phenom
* Pamięć operacyjna: 2 GB lub więcej (Vista wymaga 3 GB RAM)
* Ilość miejsca na dysku twardym: 10 GB
* Karta graficzna: 512 MB RAM (Pixel Shader 3.0, PCI-Ex)
* Wesja DirectX: 9.0c

Obsługiwane układy graficzne

ATi Radeon:
X1600, X1800, X1900, HD 2400, HD 2600, HD 2900, HD 3000, HD 4000 series;

Nvidia GeForce:
7300, 7600, 7800, 7900, 8500, 8600, 8800, 9500, 9600, 9800, 200 series.
Shift nie obsługuje kart ze złączem AGP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D chyba pójdzie na maxie z conajmniej 50 fps.. i dobrze że to nie black box robi bo pewnie by się scinało na minimalnych a tak to przynajmniej pogram przyzwoicie na przyzwoitych detalach ... w koncu po to się kupuje dobry sprzęt żeby go wykorzystać a nie żeby twórcy olewali optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować