Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

EA zawsze dbało o dobrą optymizację swoich gier, tak żeby kupiło jak najszersze grono userów. W Most Wanted i Carbona na full detalach grałem jeszcze na lapku z Radeonem x700 a ten model radka to nic innego jak stary 9700 tyle że pod PCI Express..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:27, igor8472 napisał:

EA zawsze dbało o dobrą optymizację swoich gier, tak żeby kupiło jak najszersze grono
userów. W Most Wanted i Carbona na full detalach grałem jeszcze na lapku z Radeonem x700
a ten model radka to nic innego jak stary 9700 tyle że pod PCI Express..



chyba o czymś zapomniałes. Jeżeli undercover uważasz za dobrze zoptymalizowany to pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:15, Carnage13 napisał:

Undercover jest dobrze zoptymalizowany ale dopiero po patchu 1.0.1.19 czy jakoś tak.
Przynajmniej u mnie chodzi 40-60 fps :).



ale najwazniejsze jest pierwsze wrażenie, a w dniu premiery undercover był grą praktycznie nie grywalną bo jak granie w 800x600 i jeszcze niżej nazwać wspólczesnym graniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem zdarzają się gry, które stawiają skostniałe serie na nogi - np nowy nfs ... aczkolwiek dziwi że tam jest tyylko 15 tras ... ale co było w nfsie 2 ? też było tylko kilkanaście tras na krzyż kilkanaście aut .. a człowiek potrafił katować w to niemal codziennie .Ale ... te dzisiejsze trasy nie są takie jak w nfsie 2, tam była frajda, bo można było rozwalić tojtoja na trasie .. i były lasy, piasek, kaniony ... dlatego tak lubie pro streeta bo bardzo mi przypomina nfsa 2

hmm shift to bedzie 13 częśc serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 23:38, Kapas napisał:

Czasem zdarzają się gry, które stawiają skostniałe serie na nogi - np nowy nfs ... aczkolwiek
dziwi że tam jest tyylko 15 tras ... ale co było w nfsie 2 ? też było tylko kilkanaście
tras na krzyż kilkanaście aut .. a człowiek potrafił katować w to niemal codziennie .Ale
... te dzisiejsze trasy nie są takie jak w nfsie 2, tam była frajda, bo można było rozwalić
tojtoja na trasie .. i były lasy, piasek, kaniony ... dlatego tak lubie pro streeta bo
bardzo mi przypomina nfsa 2



hmmm, no tak, bardzo przypomina. Lasy, można toi toia rozwalić hmmmm....

Ja swoją przygodę z NFSami zacząłem naturalnie na NFS nr.1 i do dzisiaj mile wspominam chwile spędzone jakieś 13 lat temu przy tej grze. Chciałem nawet nabyć sobie jeszcze raz tą grę ale niestety znaleźć premierowej wersji nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 23:49, Citkowsky napisał:

hmmm, no tak, bardzo przypomina. Lasy, można toi toia rozwalić hmmmm....


No toi toia nie ma .. lasów też jak na lekarstwo .. ale tu akurat chodziło mi o kaniony - przypominają jedną trasę z NFSa 2 właśnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to dawał więc wrzucam. Opis i sporo screenów z tuningu mechanicznego wozu. Sporo tego i trzeba przyznać, że menu gry prezentuje się bardzo ładnie.

http://need-for-speed-shift.blogs.gamerzines.com/previews/upgrading-car-nfs-shift/

A po upgradzie auta można sobie wszystko wyregulować:
http://need-for-speed-shift.blogs.gamerzines.com/previews/speed-shift-tuning/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:49, KannX napisał:

Nie wiem czy ktoś to dawał więc wrzucam. Opis i sporo screenów z tuningu mechanicznego
wozu. Sporo tego i trzeba przyznać, że menu gry prezentuje się bardzo ładnie.

http://need-for-speed-shift.blogs.gamerzines.com/previews/upgrading-car-nfs-shift/

A po upgradzie auta można sobie wszystko wyregulować:
http://need-for-speed-shift.blogs.gamerzines.com/previews/speed-shift-tuning/



Mam nadzieje, że będzie można jeździć autem stockiem bez żadnych udziwnień, wiejskiego tuningu i jakichś plakietek. Ot samo auto w 1 kolorze. Marzy mi się właśnie przejażdżka standardowym E36 a, że takowe będzie w tej grze to nie wyobrażam sobie aby się tak pojeździć nie dało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 18:49, KannX napisał:

A po upgradzie auta można sobie wszystko wyregulować:
http://need-for-speed-shift.blogs.gamerzines.com/previews/speed-shift-tuning/


YES YES YES!!!! Tego mi brakowało w Gridzie!!! Coraz bardziej mi się zaczyna Shift podobać i coraz bardziej zaczynam zauważać, że to nie będzie taka zwykła arcadówka... No tyle ustawień przynajmniej co w Toca Race Driver 3, a może i więcej i możliwości regulacji też od 1 do 100, a nie od 1 do 10 jak było w prostreecie. Coś czuję, że nie wszystkim fanom poprzednich NFSów się to spodoba;) Napewno ci co zagrywali się w ProStreeta będa zadowoleni, a ci co na niego bluzgali i na Shifta mogą narzekać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sobie kierownice dla tej gry ;) We wszystkie nfsy (no może nie w ostatniego, bo nie przypadł mi do gustu) grałem na klawie a jako, że tutaj większy nacisk w shifcie jest postawiony na symulacje, to nie moge sobie odpuścić :D do tego duży monitorek i można jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:04, Skwarek_pl napisał:

Kupuje sobie kierownice dla tej gry ;) We wszystkie nfsy (no może nie w ostatniego, bo
nie przypadł mi do gustu) grałem na klawie a jako, że tutaj większy nacisk w shifcie
jest postawiony na symulacje, to nie moge sobie odpuścić :D do tego duży monitorek i
można jeździć...



jeszcze zalezy jaka kierownica bo jak jakiś syf za 100zł to nie ma sie co w takie coś pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie długo się nad tym zastanawiałem, ale zdecydowałem się na G25 Logitecha... może i mój ojciec się skusi ;) pamiętam jak pare lat temu zagrywał się w NFS''a na klawie. Taka kierownica powinna go pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:22, Skwarek_pl napisał:

No właśnie długo się nad tym zastanawiałem, ale zdecydowałem się na G25 Logitecha...
może i mój ojciec się skusi ;) pamiętam jak pare lat temu zagrywał się w NFS''a na klawie.
Taka kierownica powinna go pozytywnie zaskoczyć.



Świetna kierownica:) Gram na nią często na turniejach i jest super, zresztą to obecnie jedna z najlepszych kierownic na świecie. Sam posiadam Logitecha Momo i też sobie ją cenię;) Kiera plus shift to będzie super jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to powodzenia zycze ;d pamietam jak mielismy spotkania klubowe w test drive unlimited, dwoch klubowiczow mialo wlasnie g25 i zawsze jezdzili na samym koncu xD za duzo krecenia kolkiem i zabawy ze skrzynia, ale podejrzewam, ze dla kogos obeznanego z prowadzeniem normalnego auta ta kiera przysporzy wiele radochy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:29, Zauri napisał:

no to powodzenia zycze ;d pamietam jak mielismy spotkania klubowe w test drive unlimited,
dwoch klubowiczow mialo wlasnie g25 i zawsze jezdzili na samym koncu xD za duzo krecenia
kolkiem i zabawy ze skrzynia, ale podejrzewam, ze dla kogos obeznanego z prowadzeniem
normalnego auta ta kiera przysporzy wiele radochy ;D



wystarczy nie korzystac ze skrzyni tylko z łopatek przy kierownicy co tez sam robię w swojej Momo.
,,Kręcenie" można sobie ustawić według własnych upodobań i nie będzie trzeba tyle obrotów robić;)
Najgorsze tylko w tej keirownicy a w sumei to w pedalach jest to, że sprzęgło i hamulec sa strasznie blisko siebie i nie raz zdarzało mi się wciskać sprzęgło a nie hamulec co skutkowalo stratą cennych sekund na turniejach;/

Ale radocha z jazdy jest;) Jeżdżąc na g25 i korzystając ze skrzyni i sprzęgła czuję się prawie jakbym prowadził prawdziwe auto;)

Prawko mam już prawie 3 lata więc kiera mi problemów nie przysparza;) (chodzi o g25).

wystarczy dobrze ją skonfigurowac i zabawa w shifcie będzie przednia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 17:29, Zauri napisał:

no to powodzenia zycze ;d pamietam jak mielismy spotkania klubowe w test drive unlimited,
dwoch klubowiczow mialo wlasnie g25 i zawsze jezdzili na samym koncu xD za duzo krecenia
kolkiem i zabawy ze skrzynia, ale podejrzewam, ze dla kogos obeznanego z prowadzeniem
normalnego auta ta kiera przysporzy wiele radochy ;D

Czyli nie dla mnie ;D ale lubie wyzwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będe pykał na moim niezniszczalnym Saiteku P880. Sterowanie gałeczkami analogowymi, biegi pod palcami wskazującymi i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować