Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Jest możliwość grania w dwóch na jednym komputerze w NFS: Shift ?
Mam pada podłączonego ale mi coś nie działa w tej grze. W innych mi działa. Próbowałem coś poszukać w ustawieniach ale jest tak jakby gra wogóle go nie widziała.

---> Phenom

> Mogę obijać auto do woli i dalej jechać, a w GRIDzie na dobrą sprawę po jednym mocniejszym uderzeniu możesz
> zakończyć zabawę

zmień w ustawieniach żeby uszkodzenia miały wpływ na jazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 00:14, POZDRO-Grizzly napisał:

zmień w ustawieniach żeby uszkodzenia miały wpływ na jazde.


niewiele to zmieni, bo auta nie da się rozbić totalnie, a szkoda. Natomiast jeżeli chodzi o pad/klawę i GRIDa, to przypominam, że ta gra inaczej współpracowała z w/w na innych konfiguracjach komputera, także porównywanie jej do shifta na niewiele się zda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 22:39, Cubstone napisał:

Ja wysiadam psychicznie po kilkugodzinnej (!) próbie "obrócenia czterech rywali". Wiem,
że jest to możliwe, ale bardzo trudne :/ Jutro zrobię kolejne podejście.


To jest niemozliwe ;) 2 dni sie meczylem i odpuscilem :P Ale jesli ci sie uda to pochwal sie na forum to moze sie zmotywuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2009 o 19:50, Citkowsky napisał:

>>...................
>
> Logitech MOMO ;)


Też mam MOMO i grając na tym najbardziej wymagającym trybie wcale źle nie jest. Jedyne
co wkurza to to, że nie mogę sobie idealnie dostroić kiery do tej gry. Jeżeli grałeś
na momo w GRIDa to wiesz o co chodzi może. Tutaj za lekko kiera działa, w gridzie stawia
lekki opór przy skręcaniu a tu nic.

Dziwna sprawa. Po reinstalacji i kombinacji udało mi się "zmusić" MOMO Racing do działania i gra się nie wywala (tak często). Zniknęły też artefakty ze SPA(?). Jeśli chodzi o opór przy skręcaniu to jak najbardziej jest - musiałem zmniejszyć siłę FF do 6, bo kierownicy nie mam przykręconej do blatu. Tak było na Corolli w tier 1. Przesiadłem się na Lotusa i odpaliłem jakąś trasę i faktycznie. Zero oporu i autko lata po trasie. Aż myślałem, że mi zasilanie siadło.
Gra na kierownicy zdecydowanie zyskuje. Na klawiaturze mam problemy z medium AI (włączony tylko ABS i słaba kontrola trakcji). Na kierownicy przy tych samych ustawieniach daję radę z hard. Popróbowałem event z Aston Martinem i.. frustracja na maxa. Jednak do szybszych aut trzeba się wprawić:)
A co do wskaźników agresji/precyzji, na które narzekał jeden z przedpiszących. Nie przeszkadza mi to, bo w żaden sposób nie wpływa na jazdę - nie jest tak, że po np. 15 poziomie dostajesz +7 do stabilności, czy coś w tym stylu:) Trochę brakuje swobodnej kamery w trybie foto. Replaye też mogłyby być ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm
do listy błędów można dopisać:
*auto gracza po wyścigu w którym dość mocno(części odpadają) jest ono uszkodzone, w czasie replaya NIE wracają na swoje miejsce(czyli startujemy wrakiem :D) sprawdzone 5 razy
ja rywali obracam często, tylko że nie mam na to zadania. podejrzewam że wtedy dostają "+5000 do wagi" czy coś :D
te zawody na zaproszenie to coś dużo kasy dają i gwiazdek, wszystkie "czasówki" to była kwestia zrobienia 2 okrążeń bo z pierwszego nie da się(tylko pierwszą mi się tak udało)
nie mogę się doczekać frustracji przez klawiaturę przy driftach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak! Po ok 7 godzinach łącznie (sam się dziwię że wytrwałem) udało mi się wykonać to zadanie! Chciałem nawet nagrać replay, ale słabiutko to wyszło na powtórce. Już na samym początku nie miałem tylnej klapy, raz się wywróciłem, więc dałem spokój z nagrywaniem.
Wreszcie mogę ruszyć dalej z wyścigami.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 14:16, Cubstone napisał:

A jednak! Po ok 7 godzinach łącznie (sam się dziwię że wytrwałem) udało mi się wykonać
to zadanie! Chciałem nawet nagrać replay, ale słabiutko to wyszło na powtórce. Już na
samym początku nie miałem tylnej klapy, raz się wywróciłem, więc dałem spokój z nagrywaniem.
Wreszcie mogę ruszyć dalej z wyścigami..


Jakim autem jechales ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań odnośnie Shifta,czy wyścigi toczą sie tylko na "prawdziwych" torach czy może część na ulicach,tj to było np.w Most Wanted?Czy gra ma JAKĄKOLWIEK fabułę?I jak jest z żywotnością gry?Z góry wielkie dzieki za opdowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:22, NecroVisioneR napisał:

Mam pare pytań odnośnie Shifta,czy wyścigi toczą sie tylko na "prawdziwych" torach czy
może część na ulicach,tj to było np.w Most Wanted?Czy gra ma JAKĄKOLWIEK fabułę?I jak
jest z żywotnością gry?Z góry wielkie dzieki za opdowiedzi.


Tylko na torach się toczą... Nie ma fabuły, jak może być fabuła w grze torowej? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 17:54, NecroVisioneR napisał:

A ja wiedziałem ze to jest tylko gra torowa?Myślałem że cokolwiek dzieje się na ulicach
miast


POGRATULOWAĆ zapłonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio musiałem sprzedać Lotusa Elise.. kompletnie nie umiałem nim jeździć.. rzucało nim jak szmatą - a dziw mnie bierze, bo nigdy z nim takich problemów nie miałem... kupiłem Subaru Imprezę i jeździ się dużo dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedając części dostaje się taką samą kwotę za jaką się kupowało ? Opłacalne jest co chwile kupowanie lepszej fury i kupowanie częśći.
Jak narazie jeżdże Audi ale chce teraz kupić mitsubishi lancer. Jeśli za sprzedanie części dostaje się taką samą kase co za kupno to wezme to furę, jeśli nie to poczekam na lepsze :)
Jaki najlepiej wziąść samochód na drifty ? Bo jeśli chodzi o tą kategorie to jestem lamcza ;p Nigdy mi dobrze nie wychodzą drifty. Zawsze staram się po prostu je tylko zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja jestem jakimś kiepskim drifterem, albo nisan 370 co dają w pierwszym drifcie kompletnie się do tego nie nadaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos wie gdzie nalezy wpisac specjalny kod który oblokowuje rajd - Endurance Event - wyczerpujący wyścig składający się z 75 okrążeń toru Road America.
dostałem ten kod do gry ale za cholere nie iwem gdzie mam go wpisac zeby to odblokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:20, damian376 napisał:

U was też jest spadek szybkości gry po ostrym skręcie,bo chyba mam problem przez Radeona
4850 mam nadzieję że szybko wydadzą patch


Słyszałem że ta gra gryzie się z Radeonami,teraz widać że to prawda,i nie czekaj na patch bo on o tyle nie pomoże,ale na nowe stery od Ati,one powinny załatwić problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować