Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Wyłącz se uszkodzenia, bo czasem na prawdę szkoda nerwów, a akurat ta gra wcale nie premiuje stopnia trudności i to czy jeździmy na maxymalnym czy na minimalnym nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Ja se odpuściłem i poziom trudności, uszkodzenia i hamowanie (abs to fajna rzecz;)), bo powtarzanie zabierało mi po prostu zbyt dużo czasu, którego zwyczajnie nie mam. Za to kontroli trakcji i stabilizacji nigdy nie włączę, bo to by mi zabrało całą radochę z gry:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na max uszkodzenia, wszystkie asysty(realne) czyli stabilizacja abs i trakcja, i latwe AI bo i tak jest nie do balansowane do konca, raz jest cholernie ciężko a raz łatwo jak w pierwszym wyścigu(:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 00:24, FerraEnzo napisał:

dzis sciagłem z torentow i spoko sie grało nawet...i za free przynajniej

Może i powinienem to przemilczeć, ale nie da się. Szkoda mi bezmózgów, którzy uważają, że wszystko im się należy za "free". Ciebie za free mogliby oskalpować, bo taką mają chętkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 00:24, FerraEnzo napisał:

dzis sciagłem z torentow i spoko sie grało nawet...i za free przynajniej

nie chce nic gadać ale jak któryś moderator tu wpadnie i to zobaczy to będzie się działo...oj będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 00:24, FerraEnzo napisał:

dzis sciagłem z torentow i spoko sie grało nawet...i za free przynajniej

Doprawdy? Naucz się szanować czyjąś własność, piractwa tu nie tolerujemy.

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:
Otóż zrobiłem wszystkie wyścigi i serie w rywalizacji aut modyfikowanych na czwartym poziomie, ale nie odblokował mi się ten ostatni pojedynek z rywalem. Mam 78/81 gwiazdek, czyli wszystkie możliwe w tej kategorii zrobione. Wymogiem do odblokowania tego pojedynku jest "miejsce na podium w każdych zawodach", ale we wszystkich zawodach byłem przecież pierwszy, więc to kryterium spełniłem. Jedynie w serii IX nie mam żadnego czasu wpisanego. W polu "najlepsze okrążenie" widnieje "brak". Spróbuję to zaraz poprawić i dam znać czy pomogło. Proszę o propozycje rozwiązania tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jedynie w serii IX nie mam żadnego czasu wpisanego.

Dnia 14.10.2009 o 19:24, Cubstone napisał:

W polu "najlepsze okrążenie" widnieje "brak". Spróbuję to zaraz poprawić i dam znać czy
pomogło. Proszę o propozycje rozwiązania tego problemu.


Proponuje poprawić czas i zobaczyć czy to pomogło;DDDDDDDDDDDDDD

hihihihi nie mogłem się oprzeć;p
U mnie na razie Shift leży na półce, a Risen kręci się w napędzie do 3 w nocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest naprawdę dziwna dzisiaj chciałem se pograć i niespodzianka na średnio-wysokich ustawieniach gra się w miarę dobrze jedynie kiedy jest więcej zawodników i trybuny gra zwalnia,a tak po za tym działa płynnie.Teraz jeżdze Porsche Caymanem macie doświadczenie z nim?? Wybrałem go bo miał niezłe osiągi no i ten wygląd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet nie mogę ustanowić tych dwóch czasów, ponieważ gra w czasie eventu się wyłącza i wraca do Windowsa... Po ponownym włączeniu wszystkie czasy, które dzisiaj poprawiłem wracają do starego stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.
Jestem na poziomie 2 i uczestniczę w Mixed series - jest to ciąg zawodów.
No i zaliczyłem pierwsze 2 wyścigi, i musiałem wyłączyć NFS. Teraz chcę kontynuować i gwiazdki za zaliczone wyscigi są, aczkolwiek muszę je od nowa przejechać. Da to się jakoś ominąć, i kontynuować już od tego 3 wyścigu ?

Druga sprawa czemu nie moge jezdzić autami z wyzszej klasy w wyscigach z nizszej katygorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie pierwsze: musisz jeszcze raz przejechać pierwsze dwa i potem ten trzeci(wiem z doświadczenia, NFS live tak powtarzałem bo mazdą rx-7 nie dało wygrać przed ostatniego wyścigu serii światowej)
a co do drugiego...pewnie żeby nie było że będziesz jeździć np Bugatti na "Słabe" auta pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś z was znalazł sposób na słabe działanie gry na kartach Ati??Bo ten mit o tym niby patchu naprawiajacym działanie pod ati można wsadzić sobie...między bajki,nie wiem jakieś sterowniki może [starsze] czy jakieś inne ustawienia?Będe wdzięczny i zobowiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:29, NecroVisioneR napisał:

Witam czy ktoś z was znalazł sposób na słabe działanie gry na kartach Ati??Bo ten mit
o tym niby patchu naprawiajacym działanie pod ati można wsadzić sobie...między bajki,nie
wiem jakieś sterowniki może [starsze] czy jakieś inne ustawienia?Będe wdzięczny i zobowiązany

Hotfixa nie ma. Ta gra jak narazie tak ma, a hotfixa jesio nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:29, NecroVisioneR napisał:

Witam czy ktoś z was znalazł sposób na słabe działanie gry na kartach Ati??Bo ten mit
o tym niby patchu naprawiajacym działanie pod ati można wsadzić sobie...między bajki,nie
wiem jakieś sterowniki może [starsze] czy jakieś inne ustawienia?Będe wdzięczny i zobowiązany

na razie wygląda na to że ci którzy z grą mają większe problemy( na przykład słabe działanie gry na kartach ati, ale nie tylko...) są na straconej pozycji dopóki EA nie zdecyduje się czegoś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:29, Kapas napisał:



Od tego jest odpowiedni temat o NFS World Online jakby co:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51244&u=41

]
Tutaj wrzuciłem kilka linków do gameplayów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować