Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Miło mi się grało w Shifta ale nie dorównało znakomitemu Race Driver GRID.

Jeżeli chodzi o NFSy to mam swoje 2 ulubione części: NFS 1 (z ''94r) i NFS Hot Pursuit 2.
W obie gram po dziś dzień z tym że w NFSa 1 zacząłem grać 2 lata po premierze bo wtedy właśnie dostałem kompa na komunie a HP 2 to był dopiero swego czasu szał. Żadne Undergroundy, pro streety i carbpny nie dorównają tej wspaniałej grze (oczywiscie to moje osobiste zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam przyjemność poznania bliżej Shift''a i z całą przyjemnością mogę stwierdzić, że dla mnie jest to najlepszy NFS po Porsche 2000. Wszyyystko mi się podoba, w miarę wymagający model jazdy, uczucie prędkości, kamera z kokpitu (w połączeniu z jej trzęsieniem się - bomba!) dostępne samochody, prawdziwe tory, bardzo przyjemnie ściga się na niektórych znanych z "Toki 3" w nowej oprawie graficznej no i innymi samochodami. Rewelacja, kocham EA <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem identycznego zdania. No dobra, jak byłem w podstawówce to przy Most Wantedzie opadła mi szczena - ale teraz, kiedy patrzę na te "policyjne" NFSy, po prostu mnie nudzą. Nie wiem jak z Hot Pur(szitem?) ale na daną chwilę tylko Porsche i Shift właśnie, z NFSów mi się podobają. Może wyrosłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SHIFTem właśnie go kupiłem. Odpalam grę i od razu mi ustawił grafikę na pełny ekran 1920x1080 wszystko na wysoko więc widzę że podczas jazdy z innymi pojazdami grę mi zamula. Chciałem zejść do 1280x1024 i tu są jakieś jaja mam zablokowaną opcję pełny ekran i gra na takiej rozdzielczości chodzi w oknie i znowu mi muli chociaż dałem wszystko na minimum i ustawiłem 0xAA (bez antylizingu). Jak ustawić w tej grze pełny ekran na mniejszych rozdzielczościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:47, Endriu napisał:

Jak ustawić w tej grze pełny
ekran na mniejszych rozdzielczościach?


alt+enter? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alt+enter nic nie daje. Okienko w którym wyświetlana jest gra ma zablokowane także w prawym górnym rogu przycisk środkowy. Najmniejsza rozdzielczość na pełnym ekranie to 1600x900. Jest na to jakiś patch aby opcję windowed (w oknie) zrobić na off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu gry ustawiasz rozdzielczość taką jaką chcesz. Zapisujesz grę i wychodzisz do windy. Teraz w Windowsie wchodzisz w ''Moje dokumenty'' -> ''NFS Shift'' -> klikasz prawym na plik ''graphics config'' na edytuj.

Szukasz linijki: <prop name="Windowed" windowed="1" /> i zmieniasz 1 na 0. Zapisujesz plik i grasz na full screenie. Po tej operacji nie zmieniaj grafiki w opcjach gry, bo się zresetuje i trzeba będzie robić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki działa ten sposób. Napisałem wczoraj też do EA Pomocy technicznej odpisali mi:
"Niestety nie można uruchomić gry w rozdzielczości 1024x768 60Hz oraz niższych w trybie pełnego ekranu."
Czyli nie wiedzieli jak rozwiązać mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:43, Commander_Shepard napisał:

Siema
Mam problem z jednym zakrętem na PS3 ostatnim na torze Karussell tylko na pełnym torze.
Jak go zrobić? Próbowałem fabrycznym S4 i nic.
PS 50 punktów na perfekcyjny zakręt mi wskakuje ale go nie zalicza ta fajką.

Możesz albo próbować "aż wyjdzie", wybrać inny samochód z napędem na 4 koła, lub spróbować Zondą R, bo tym właśnie samochodem to zrobiłem. Zaznaczam, że było to na PC i na klawiaturze.

Na różnych forach widziałem zalecenia by wyłączyć Stabilizację bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do karuzeli na Nordscheisse polecam pierwszego Nissana Skyline''a. Tuningujesz mu wszystko oprócz silnika, model jazdy ustawiasz na normal i wyłączasz stabilizację toru jazdy. Za którymś podejściem powinno się udać. Karuzelę wbrew pozorom dobrze jest ''robić'' po zewnętrznej, byle tylko wewnętrzne przednie koło jechało po linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 20:22, KannX napisał:

Do karuzeli na Nordscheisse polecam pierwszego Nissana Skyline''a. Tuningujesz mu wszystko
oprócz silnika, model jazdy ustawiasz na normal i wyłączasz stabilizację toru jazdy.
Za którymś podejściem powinno się udać. Karuzelę wbrew pozorom dobrze jest ''robić''
po zewnętrznej, byle tylko wewnętrzne przednie koło jechało po linii.

Dzięki za radę skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno w Shifta planowałem grać i tydzień temu w końcu się skusiłem, wersja X-boxowa i parę moich przemyśleń. Generalnei czułęm że gra musi mi się spodobać bo w Pro Streecie się jakiś czas temu ''zakochałem'' i jest do dla mnei druga po Porsche najlepsza część serii.
Większość ''mini aczivów'' do gwiazdek fajna, te ostre nawroty o 180st wymasterować najtrudniej, sporo się męczyłem z tymi na Autopolis i torach w Londynie. Gra czasem bywa irytująca (zwłaszcza imo bezsensowne ''gwiazdki'' z 3-sekundowymi slide''ami w normalnych wyścigach czy fundowaniem przeciwnikom bączków) ale całokształtem gra miażdży. Najlepsza graficznie, najlepiej zrobione kokpity, niezły model jazdy, spokojnie na padzie można se z poradzić z wyłączonymi wszystkimi pomagaczami jak we wszystkich ścigałkach jeżdżę. Trochę kiepsko się driftuje ale ogólnie w moim prywatnym ranking Grid musiał na szczycie podium jej ustąpić, w większości zawodów nawet specjalnie nie wypełniam od razu wszystkich gwiazdek żeby se pojechać 2 czy 3 razy.
Eh żeby w TDU 2 chociaż kokpity takie dobre jak w Shifcie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować