Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Ta, nic do nie dało, w ogóle dopiero skapnąłem się, że nie działają mi samochody podstawowe, po chwili od wybrania takiego gra się rozkracza... zarówno na starym jak i nowym profilu (no, stary nie działa w ogóle).

Przeinstaluję Shift''a jak mi się będzie chciało, może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, czy bezobawowo mogę instalować tego ferrari packa, czy u innych również występują takie problemy? Bo to wypakowywuje się aż godzinę, a pojeździłbym ferarkami, jednak nie mam jutro za dużo czasu i nie chcę bawić się w reinstalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam taki oto problem. Zainstalowalem dodatek ferrari do nfs shift. Mam te samochody w grze i moge nimi jezdzic w szybkim wyscigu, jest super, bo kocham ferrari, ale problem jest taki, ze w trybie kariery nie wyswietlaja mi sie nowe eventy - czyli ta nowa seria wyscigow tylko z ferrari w roli glownej.

Widzialem film na youtubie http://il.youtube.com/watch?v=ickTRFE4UnQ gdzie widac specjalne ikonki z dostepem do nowych wyscigow, tak jakby przed tierem nr 1. Nie wiem jak to aktywowac, moze to sie odblokowuje dopiero po przejsciu calej gry??? Prosze o odpowiedz!!! Z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie przenieśli tras i serii wyścigów z dodatków na PCta, jakiś problem z tym był.


A ja tego moda sobie zainstalowałem i bez problemu grałem potem na starym savie, Ale widzę że u niektórych niestety problemy są.
Fajnie się takim Ferrari FXX jeździ, ale trochę uszy bolą. 11.000 obrotów to troszkę dużo jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra oryginał, patche po instalowane etc.
Mianowicie, kiedy ładuje się JAKIKOLWIEK wyścig (nawet ten pierwszy po tym intro), wyskakuje błąd i gra się zamyka. Powiem więcej. Ze 3 tyg temu gra działała bez problemu.
Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 12:50, igor8472 napisał:

Nie instalowałeś jakichś nowych sterowników do grafy?


Nie wiem, aktualizacje są automatyczne. No ale to chyba nie przez to, przecież to by gra się nie załączyło, jeżeli byłoby to grafiką spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować