Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2009 o 18:18, Ecko09 napisał:

eee moment...jakie Windows Live? W Shifcie na PC?


Ojej przepraszam pomyliłem się - chodziło mi o serwery EA :) gdzie się musisz tam logować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w krakowskim empiku i tej gry nie moze byc jeszcze na polkach bo nie pozwala na to wydawca. sajedynie pre ordery. JA sam mam nadzieje ze w czwartek juz u nas bedzie i sobie ja wypozycze i zobaczymy co i jak :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:11, FerraEnzo napisał:

Pracuje w krakowskim empiku i tej gry nie moze byc jeszcze na polkach bo nie pozwala
na to wydawca. sajedynie pre ordery. JA sam mam nadzieje ze w czwartek juz u nas bedzie
i sobie ja wypozycze i zobaczymy co i jak :)))



Może nie może, wczoraj w empiku w Lublinie były normalnie wyłożone na półke i nie były to bynajmniej preordery a pełnoprawne gry po 139,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:13, Citkowsky napisał:

Może nie może, wczoraj w empiku w Lublinie były normalnie wyłożone na półke i nie były
to bynajmniej preordery a pełnoprawne gry po 139,90zł.

Zależy który Empik. W Plazie oraz w Olimpie są już premierówki, a w GC ciągle pre-ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:18, Michal_Raven napisał:

> Może nie może, wczoraj w empiku w Lublinie były normalnie wyłożone na półke i nie
były
> to bynajmniej preordery a pełnoprawne gry po 139,90zł.
Zależy który Empik. W Plazie oraz w Olimpie są już premierówki, a w GC ciągle pre-ordery.



wyobraź sobie, że w piątek w media m w Bydgoszczy jest big promo i Shift będzie po 79zł oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:22, Citkowsky napisał:

wyobraź sobie, że w piątek w media m w Bydgoszczy jest big promo i Shift będzie po 79zł oO

Znając życie tylko w Bydgoszczy taka okazja... Nic tylko brać i to w kilka egzemplarzy.

BTW. Porównanie graficzne SHIFT na PS3 i X0: http://www.youtube.com/watch?v=hHCOsBihVfI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:35, kedzior141 napisał:

>
>
> wyobraź sobie, że w piątek w media m w Bydgoszczy jest big promo i Shift będzie
po 79zł
> oO

No ładnie. To jak pół darmo. Niezła okazja.



<gorączkowo poszukuje osoby z Bydgoszczy> Miałem nadzieję, że podobna promocja będzie i w Wawie czy w moim mieście a tu lipa. Akurat w piątek będę w Wawie i jestem ciekaw czy tam w media m Shift będzie normalnie po 99zł. Bo max 109zł mogę zapłacić za tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:22, Citkowsky napisał:

> > Może nie może, wczoraj w empiku w Lublinie były normalnie wyłożone na półke
i nie
> były
> > to bynajmniej preordery a pełnoprawne gry po 139,90zł.
> Zależy który Empik. W Plazie oraz w Olimpie są już premierówki, a w GC ciągle pre-ordery.



wyobraź sobie, że w piątek w media m w Bydgoszczy jest big promo i Shift będzie po 79zł
oO

no nie, zazdroszczę tym co mieszkają w Bydgoszczy. i to bardzo! premierowa gra za prawie 50% ceny... szczególnie że pełna cena nie zbyt ładna(jak by tak tą dziewiątkę z tyłu skreślić ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:36, Citkowsky napisał:

<gorączkowo poszukuje osoby z Bydgoszczy> Miałem nadzieję, że podobna promocja
będzie i w Wawie czy w moim mieście a tu lipa. Akurat w piątek będę w Wawie i jestem
ciekaw czy tam w media m Shift będzie normalnie po 99zł. Bo max 109zł mogę zapłacić za
tą grę.


Jak chcesz kupić NFS''a w Warszawie to najtaniej napewno w MM. Jak świeża premiera to cena nie powinna być wyższa niż te 110zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:40, kedzior141 napisał:

> >>................


Ceny w Saturnie i Media M są jednakowe czy całkowicie oddzielnie ustalają ceny? Bo przyznam, że bliżej mi będzie do saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:41, Citkowsky napisał:

> > >>................

Ceny w Saturnie i Media M są jednakowe czy całkowicie oddzielnie ustalają ceny? Bo przyznam,
że bliżej mi będzie do saturna.


W Saturnie obserwuję niższe ceny,przynajmniej tak było do tej pory - zawsze kupiłem tam grę o tę dychę mniej,niż w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:41, Citkowsky napisał:

> > >>................

Ceny w Saturnie i Media M są jednakowe czy całkowicie oddzielnie ustalają ceny? Bo przyznam,
że bliżej mi będzie do saturna.


Chyba w MM jest taniej. Chodzi o to, że (prawie) zawsze od gry w sklepach odliczają jakiś procent ceny od tej sugerowanej przez wydawcę. I jeśli nic się nie zmieniło to w MM ten procent jest największy. Saturn bodaj na drugim miejscu. Ale różnica może wynosić zwykle tylko parę złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 19:49, kedzior141 napisał:

> > > >>................
>
> Ceny w Saturnie i Media M są jednakowe czy całkowicie oddzielnie ustalają ceny?
Bo przyznam,
> że bliżej mi będzie do saturna.

Chyba w MM jest taniej. Chodzi o to, że (prawie) zawsze od gry w sklepach odliczają jakiś
procent ceny od tej sugerowanej przez wydawcę. I jeśli nic się nie zmieniło to w MM ten
procent jest największy. Saturn bodaj na drugim miejscu. Ale różnica może wynosić zwykle
tylko parę złotych...


W Saturnie kupuję od ok.3 lat i widzę różnicę pomiędzy Saturnem a MM - na korzyść Saturna - cena zależy też od danego tytułu,są gry,które są tańsze w Saturnie i takie,które taniej kupimy w MM.
np.będąc w sierpniu w MM zauważyłem,ze gry z Super Sellers nie są tam objęte promocją,a w Saturnie,były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:01, lis_23 napisał:


W Saturnie kupuję od ok.3 lat i widzę różnicę pomiędzy Saturnem a MM - na korzyść Saturna
- cena zależy też od danego tytułu,są gry,które są tańsze w Saturnie i takie,które taniej
kupimy w MM.
np.będąc w sierpniu w MM zauważyłem,ze gry z Super Sellers nie są tam objęte promocją,a
w Saturnie,były ;)


Ja nie jestem stałym klientem, szczególnie Saturna, mogę się mylić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam właśnie z media markcie w Lublinie.
U nas NFS Shift kosztuje uwaga............94,99zł:D
I do tego znalazłem taki dwupak razem z tym pudełkiem wewnątrz którego jest kod na Nissana GTR w jakiejś tam edycji:)
Czyli za 95zł mam Shifta plus pudełko z kodem:)
Pozdrawiam wszystkich preorderowców którzy przepłacili kilkadziesiąt złotych i do tego jeszcze gry nie otrzymali bo z wysyłką jest różnie:)

W shifta dopiero zagram za tydzień ale już został zakupiony przez moją kobietę jako prezent urodzinowy dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 16:24, Citkowsky napisał:

Wracam właśnie z media markcie w Lublinie.
U nas NFS Shift kosztuje uwaga............94,99zł:D
I do tego znalazłem taki dwupak razem z tym pudełkiem wewnątrz którego jest kod na Nissana
GTR w jakiejś tam edycji:)
Czyli za 95zł mam Shifta plus pudełko z kodem:)
Pozdrawiam wszystkich preorderowców którzy przepłacili kilkadziesiąt złotych i do tego
jeszcze gry nie otrzymali bo z wysyłką jest różnie:)

W shifta dopiero zagram za tydzień ale już został zakupiony przez moją kobietę jako prezent
urodzinowy dla mnie:)

czy to oznacza że w "większości" innych MM też tak będzie? czy każdy MediaMarkt osobno ustala cenę? bo zamierzam się wybrać do MM(Zielona Góra FocusPark) i tak pytam, bo fajnie by było za 95 zł zgarnąć + kod na Nissana GTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to dzięki za odpowiedź, bo do tego MM ma w naszym mieście urodziny(już 1 rok u nas jest i trzeba sprzedać co nie co więcej po niższej cenie :P) więc być może będzie też niżej niż (lol) 90 zł.
no nic jak już się tam jutro wybiorę to powiem czy coś ciekawego zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować