Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Czytałem fora i rzeczywiście piraci bardzo narzekają na tę grę.. ponoć miała byc chroniona starforcem .. to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:37, Pernia napisał:


> Może czas na wymianę sprzętu?
to napewno też, ale ten shit to jedyna gra która ma u mnie problemy - tak być nie powinno.


Grałeś może w GTA IV... Nie? Oj, kup sobie, zobaczymy czy nie będziesz mialł problemów. ;]

A co do wyścigów... Zaczynają mnie powoli wkurzać. Co wyścig dostaję samochód od sponsora... rzadko co używam swojego...

Poza tym drift jest jakiś dziwny, albo to tylko u mnie... Lekko nacisne strzałke i od razu jezdzie bokiem, wpada w tak duży poślizg, że mnie zatrzymuje.. mm? Np. z carbonie trzeba było przytrzymać strzałka i się ładnie smigało a nie tu, klik i już jade bokiem -.-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:26, Kapas napisał:

Czytałem fora i rzeczywiście piraci bardzo narzekają na tę grę.. ponoć miała byc chroniona
starforcem .. to prawda?


Nie, Shift jest chroniony SecuROM. Nie wiem, czy narzekają, wszakże witaminka pojawiła się zaraz po premierze w USA, ale robi bajery userom w stylu czarnego nieba (stronę wcześniej jest o tym mowa). Starforce już chyba wyszedł z użycia.
Mnie ta gra na razie nie interesuje; jedynie uśmiecham się pod nosem patrząc, że już pękła bariera miliona... pobrań na p2p :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.09.2009 o 22:19, Agntx napisał:

W ogóle to pierwszy raz w życiu spotykam się, by nawet jednojajowy proc i nieco słabsza
karta robiła takie babole w grafice mało wymagającej sprzętowo gry.


po "mało wymagającej sprzętowo gry" padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 15:00, rtyrtyrty napisał:

po "mało wymagającej sprzętowo gry" padłem.


To jaka jest Twoim zdaniem wymagająca gra? Sorry, ale jeśli jedno jajo, 2 giga RAMu i karta z epoki kamienia łupanego w Shifcie wystarczą do grania w ponad 30fpsach na max detalach to ja już nie mam więcej pytań :>
Co więcej konfig budżetowy za 2k daje tej grze na tyle popalić, że mamy 60+ klatek z AAx4 i AFx8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jedyne wymagające gry to GTA 4 i Crysis/Warhead
w max detalach na 1 rdzeniowym procesorze i "karcie z epoki kamienia łupanego"
to chyba w 640x480 -.-''
chociaż z drugiej strony dla mnie takowa karta to GF2 MX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:58, Agntx napisał:

ale robi bajery userom w stylu czarnego nieba (stronę wcześniej jest o tym mowa).


Nadal będziesz uważał, że jeśli ktoś ma słaby komputer, to ma objawy wersji pirackiej? -.-

20090918152924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:29, Michal_Raven napisał:

Nadal będziesz uważał, że jeśli ktoś ma słaby komputer, to ma objawy wersji pirackiej?
-.-

Heh, to czemu wczoraj nie zamieściłeś tego zdjęcia? :>
Powtarzam jeszcze raz - czy ja coś Tobie zarzuciłem wczoraj? Nie. Po prostu takowe bajerki ma Reloaded, a żeby nie być gołosłownym, to widziałem Shifta bez nieba na GTX 260 właśnie w "wydaniu" reloaded.

@rtyrtyrty & Zauri
No kurcze, nie dajmy się zwariować. Nigdzie nie napisałem, że ta karta (i nawet nie wspominałem o 8800GT) jest wydajnościowo ze starej epoki (choć byłoby w tym trochę racji). Ma zwyczajnie tyle latek na karku i taką cenę, że jeśli ktoś może sobie dziś pozwolić na granie, to chyba nie z kartą pokroju GF2/4MX (które to do gier się nie nadają zupełnie). Czy "wymagająca gra" to od razu w minimalnych Core2Quad i GTX 295? Wcale nie o to biega. Od dłuższego czasu wymagania gier w normalnych ustawieniach stoją w miejscu i nikt temu nie zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:40, Agntx napisał:

Heh, to czemu wczoraj nie zamieściłeś tego zdjęcia? :>

Bo byłem przekonany, że zrozumiesz iż posiadanie słabego komputera, też niesie za sobą pewne konsekwencje, ale to nie jest powód, aby wskazywać, że ma się wersję RLD.

A żeby skończyć off top, wyszło demo shifta: http://www.pcgames.de/aid,695409/Need-for-Speed-Shift-Demo-steht-zum-Download-bereit/PC/Downloads/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:44, Michal_Raven napisał:


O, nareszcie. Myślałem nad kupnem Shifta, ale wstrzymywałem się do zobaczenia gry "na żywo", no i oczywiście aby dowiedzieć się jak nowy NFS zadziała na moim nie najnowszym sprzęcie. Mam nadzieję, że nie będzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:37, St0ck napisał:

>
> > Może czas na wymianę sprzętu?
> to napewno też, ale ten shit to jedyna gra która ma u mnie problemy - tak być nie
powinno.

Grałeś może w GTA IV... Nie? Oj, kup sobie, zobaczymy czy nie będziesz mialł problemów.
;]

No to masz pecha. O dziwo GTAIV mam, nie mam z tą grą żadnych problemów, co więcej, działa lepiej niż Shift. Gra działa itepe, tylko że niestety ścina. I to niemiłosiernie, a ja nie mam zamiaru tak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. A ja sobie poczekam jeszcze z tydzień... Bo towaru zabrakło >.< A zamówienie wysłałem 1.09 :/ Już wysłałem maila z OPRem ale prawdopodobnie przeczytają go w poniedziałek >_> Oj gram(er).pl...
To już mogłem drzeć z torrentów <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO chyba godzinie grania powiem te oto słowa :

Gra fajna dużo wyścigów i tak szybko się nie znudzi
Z początku narzekałem na samochód ale już się przyzywyczaiłem, jest fajnie...
Dobrze pojezdzić samochodem od sponsora :)
Gra ma takie fajne rzeczy np jak starujemy to biega i robi zdjęcia fotoreporter z wielką bazuką : D
Co mnie tylko martwii w lusterku widzimy ze gra ucina oddalone elementy.. nie wiem mam wszystko na full,
co do narzekań na niebo itd nic nie ma - u mnie jak zawsze czy to GTA IV czy Shit działa dobrze :)
Jak na razie to gralem na widoku z poziomu kierowcy musze powiedziec ze dłuuuuuuuuuugo tak nie grałem w cary... no ale jakoś się przekonałem dzisiaj :) tfu wczoraj :)

Gra jest super zoptymalizowana nie ma żadnych chaczyków nic rozdziałka 1440x900, 2,4 Ghz, 4gb i 9600 i ful max.
Polecam ją kupić.

Co by tu jeszcze na koniec... fajnie ze w końcu menu jest normalne... bo poprzednie mi nie pasowały
CO by tu jeszcze.. hmmm mogła by się odrobine szybciej wczytywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo all, wczoraj kupielm sobie shifta (tak wczoraj w mm za 98zl ;] ) pogralem ogolnie duuuzy plus, grid prrzy tym to totalny arcade (jutro sprawdze jak bedzie sie gralo na kierownicy obecnie smigam na padzie od x360) oczywiscie nie lubie grac jak jest latwo wiec ustawilem sobie zawodowca, niby abs, tc itp itd wylaczone, ale jak zrobic zeby te strzalki na drodze znikly (ktore pokazuja odpowiedni tor jazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra po sprawdzeniu kazdego podmenu w grze doszedlem do tego jak to wylaczyc :) i widze ze chyba kierownica bedzie potrzebna, jak narazie na torze alpental udalo mi sie zejsc na 53.550 bmw 135i :) i wszystkie asysty wylaczone ;]
btw. moze ktos sie wiecej bawil i ma pada, czy te ustawienia od czulosci hamulcow, gazu itp dzialaja na padzie czy to tylko do kierownicy? bo tam pare opcji zmienilem ale nie widze roznicy. bo np gaz lapie mi po wcisnieciu trigerra tak do 1/4 i obroty wchodza na 2tys. potem tak stopniowo co 1tys, niema plynnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować