Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 12:24, maziiii napisał:

Aha dzieki. A i jeszcze jedno mnie ciekawi jaka muzyka jest w ty nfs bo najbardziej podobała
mi się ta z HP2 i MW

heh jak zawsze tez sluchalem muzy w nfs-ach to tutaj nawet nie zauwazylem jej braku, tzn jest w menu itp ale w wyscigu mam ja wylaczona i skupiam sie tylko na trasie. ogolnie dzisiaj pierwszy raz jechalem na Nordschleife lambo wypozyczonym z jednego wycigu jaki wczesniej gralem wiec bez tuningu oczywiscie jazda po sieci bo teraz zaczynam glownie to i normalnie masakra, tor jest super!
wiec jakby ktos chcial sie poscigac po multi to bardzo chetnie, dodac mnie do xf \/ albo w grze to mam nick Dominix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej im dłużej gram w tego nfs tym bardziej mi sie podoba :))) na początku cięzko sie przyzwyczaicz do zachowania samochodu ale teraz już jest super :)) i jeszcze wyłączyłem sobie ABS :) blokowanie sie hamulców jest boskie :))) Po trzech dniach grania gdybym był recenzentem dałbym mu 9,5/10 dokładnie tyle samo co TDU :)) a poniżej mój Nissanek GTR R35 Vspec, i juz mocna przez ze mnie ztuningowany :))))

20090920144056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 14:03, Redjevel napisał:

Mam pytanie czy ten nfs ma jakąś usługę na pc typu steam albo live?

Jest EA Download Manager ale chyba nie trzeba go instalować. Żeby pograć w sieci (lub np. odblokować BMW E92 M3 GT2) trzeba założyć konto w EA Nation na www.needforspeed.com i powiązać z kontem EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra to porazka... kazdy zakret jedzie sie poslizgiem, totalna zenua.. dla porownania, chwilke pozniej zagralem w grida i roznica w prowadzeniu byla diametralna.. codies wiedza jak robic scigalki.. dobre nfs skonczyly sie na most wanted.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:29, Zauri napisał:

ta gra to porazka... kazdy zakret jedzie sie poslizgiem, totalna zenua.. dla porownania,
chwilke pozniej zagralem w grida i roznica w prowadzeniu byla diametralna.. codies wiedza
jak robic scigalki.. dobre nfs skonczyly sie na most wanted.. :(

Dziwisz się, że z poślizgiem, skoro nie jest zręcznościówką a symulatorem? Co dla NFS nie jest fajne ;f Cóż, dobre przed FM3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg kolo czy tam kolezanko nawet podsterownosci od nadsterownosci nie odrozniasz, więc skoncz jakies wywody. IMO każdy kto uwaza MW za najlepszego NFS jest albo dzieckiem ok 12 lat albo rodzice go zamkneli w piwnicy zaraz po premierzw MW przez co nie widzial TDU rFactor Dirta itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:19, filus2 napisał:

Nie mogę wziąć udziału w zawodach aut modyfikowanych bo nie mam auta o jakie auto chodzi

Z tego co wiem auto modifikowane jest wtedy,jesli do auta dokupisz/zlozysz wszytskie mozliwe ulepszenia i tedy odblokuje sie jakies ulepszenie upgradujace woz do klasy wyczynowej. Nie wiem czy dobrze pisze bo tyle zdazylem wyczytac podczas ladowania sie menusow:PP:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak miszczu.. wiem co to podsterownosc i nadsterownosc i sie nie pomylilem w okresleniach.. a nie powiedzialem, ze najlepszym nfs`em byl mw, to byl ostatni dobry nfs i tyle, a najlepszym jest porsche 2000 :P

ps. w tdu mam i tak wiecej h przegranych od ciebie wiec oszczedz sobie takie wywody.. dirta tez przeszedlem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo po pierwsze co w nim niby tak dobrego, a po drugie wez pojezdzij samochodem,pozniej wlacz komp i mi powiedz czy podobnie sie czułes:PPP


Zauri

Pisałes o w chodzeniu w zakrety bokiem,wiec dla mnie jest ro rownoznczne z nadstero...podsterownosc jest wtedy gdyby samochód nie chcial Ci skrecac. A jesli uwazasz Porsche za najlepszego to sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurna, ale ty jestes nie kumaty.. :P pisalem o poslizgach na zakretach, a nie wchodzeniu bokiem .. -.- moze mi zaraz powiesz, ze podczas podsterownosci nie ma poslizgu.. tak uwazam porsche 2000 za najlepszego nfs`a ever i wiele osob podzieli moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:39, Damianuss1 napisał:

Strasznie frustrujące są te wyścigi 1vs1 ... jeden błąd i lipa : P.


Zależy jakie... ale w większości wygrywałem albo perfekcyjną jazdą ( za 15 razem) albo zepchnięciem przeciwnika z trasy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:51, FerraEnzo napisał:

Tak, bo po pierwsze co w nim niby tak dobrego, a po drugie wez pojezdzij samochodem,pozniej
wlacz komp i mi powiedz czy podobnie sie czułes:PPP

1) Bo mi odpowiada.
2 ) Life > Game ale to detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak tak, prawie zgadles ;D a frustruje sie zawsze, jak ktos "wpycha mi w gebe" slowa, ktorych nie wypowiedzialem, ot co! zdania nie zmienie i dla mnie nowy nfs to crap!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować