Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2009 o 21:32, NecroVisioneR napisał:

> U was też jest spadek szybkości gry po ostrym skręcie,bo chyba mam problem przez
Radeona
> 4850 mam nadzieję że szybko wydadzą patch

Słyszałem że ta gra gryzie się z Radeonami,teraz widać że to prawda,i nie czekaj na patch
bo on o tyle nie pomoże,ale na nowe stery od Ati,one powinny załatwić problem.

ja mam radka 4870 i nie mam zadnych problemów z ta gra a gram na sterch 9.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:21, Kapas napisał:

Albo ja jestem jakimś kiepskim drifterem, albo nisan 370 co dają w pierwszym drifcie
kompletnie się do tego nie nadaje ?


Mi też coś nie wychodzi ten drift tym autem. W GRIDzie szło mi wyśmienicie tak jak i w poprzednich częściach NFS, a tu póki co lipa. Trzeba będzie się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:38, Phenom napisał:

Mi też coś nie wychodzi ten drift tym autem. W GRIDzie szło mi wyśmienicie tak jak i
w poprzednich częściach NFS, a tu póki co lipa. Trzeba będzie się podszkolić.


skręcam w przeciwnym kierunku a auto nie reaguje tylko od razu kółeczko wykręca
nawet na prostej
nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:50, Kapas napisał:

skręcam w przeciwnym kierunku a auto nie reaguje tylko od razu kółeczko wykręca
nawet na prostej
nonsens


Hmmm a mi tylko Nissan Sylwia sprawił trochę problemu, a może trasa, bo dość wąsko tam jest, ale po opanowaniu to nawet mi się udało ponad 1200 punktow i wszystkie gwiazdki w pierwszym przejeździe zrobić:D
Ja nie wiem czy jest ciężej niż w gridzie, na pewno inny, bo tam bez TC driftować nie dałem rady robić, a tu bez problemu. Tylko gazem to strasznie delikatnie trzeba operować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:26, massive-77 napisał:

Witam czy ktos wie gdzie nalezy wpisac specjalny kod który oblokowuje rajd - Endurance
Event - wyczerpujący wyścig składający się z 75 okrążeń toru Road America.
dostałem ten kod do gry ale za cholere nie iwem gdzie mam go wpisac zeby to odblokowac.


w grze chyba chyba w menu jest coś takiego jak "wpisz kod" Albo w tym głównym albo w karierze. Gdzieś coś takiego widziałem. Może o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 03:19, AdamSloma napisał:

Jak to fajnie być na samej górze:DDD


jak w ogóle wygląda multi w tej grze? coś na podobieństwo GRIDa? Sam dopiero w niedziele zaczne granie w fulla a do tego czasu chciałbym co nieco wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 11:45, Citkowsky napisał:

jak w ogóle wygląda multi w tej grze? coś na podobieństwo GRIDa?


W życiu nie grałem online, także mnie nie pytaj;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co robi opcja "Modyfikuj" w przypadku mojej M3 E46 kosztująca 250 tys. dolarów?
bo jeśli jest to tylko dostęp do ręcznego tuningu to ja podziękuje, a podczas filmiku "wprowadzającego" w poziom 4 facet gadał o konwersji wyścigowej..czy to może to, i jeśli tak to co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tej zmianie twoje auto staje sie potworem wyscigowym,ma ekstra szeroki bodykit,a osiagi ida znacznie w gore:)) ja własnie zmodyfikowałem swojego nissana r35 i ma on ocene 15,7 prawie tyle co mclaren f1. Tylko trzeba patrzec bo nie kazde auto da sie tak zmodyfikowac,tylko te oznaczone literka M,tak samo jak nie kazde nadaje sie do driftu,czy do założenia nitro:))pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 17:44, FerraEnzo napisał:

po tej zmianie twoje auto staje sie potworem wyscigowym,


Wczoraj zmodyfikowałem najpierw Corollę, a potem Audi TT i w obydwu przypadkach czasy okrążeń spadły... brak nitra robi swoje. Co prawda TT o wiele lepiej zaczął się zachowywać, był bardziej stabilny i łatwiejszy w prowadzeniu, ale do poprzedniego rekordu trasy który akurat chciałem pobić po modyfikacji, zbliżyć się nie mogłem i brakowało mi ponad 2 sekundy, a to nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu recenzji na gametrailers mam wrażenie, że kierowca wcale nie rusza się w tym samochodzie, tak jak to zapowiadano. To tylko takie moje niedopatrzenie, czy tą opcja "realistycznych ruchów" można wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy muszę kupować wóz z poziomu 4 czy jest jakieś auto które da rade po tuningu w poziomie 4?
bo mam kupionego nissana gt-r specV z maksymalnym tuningiem, i osiągi są niby oceniane na prawie 15(14.80) ale paski są mniejsze od BMW M3 czy nawet MAZDY RX-7, a do tego czy Nissan GT-R (nie SpecV) którego MOGĘ poddać "modyfikacji" za około 300k dolarów będzie lepszy od ww. GT-R SpecV?(zakładam że oba są maksymalnie ulepszone a Nissan GT-R "zmodyfikowany")
ostatnie pytanie(na razie ;D)
czy Carrera GT ma szanse coś wywalczyć w poziomie 4 ? pytam dla tego że dobrze mi się prowadziło ten samochód w zawodach na zaproszenie( nie to co to przeklęte Bugatti :/)

BTW, ostatnio na jednej trasie(przypomina ona tryb "Sprint" w Underground1/2/Most Wanted) i kończy się DŁUGĄ prostą, wyprzedziłem gościa o (sam nie wiem jak to nazwać) ale czasy mieliśmy takie(obaj): 1.29.840 ale byłem pierwszy..a myślałem że przegram. za to właśnie lubię moją M3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że po restarcie skracają wam się przełożenia skrzyni biegów?? I chyba ustawienia ogólne też... bezsens trochę, z tym że można to wykorzystać;ppp Brakuje mi w tej grze test tracku jakiegoś, żeby można było ustawienia sprawdzić od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 08:45, Kapas napisał:

A wiecie jak wyłączyć te wstawki przed rozpoczęciem wyścigu ? jak pokazują auto, fotografka,
modelkę itd ?


Jak miałem podłączoną kierownicę, to jednym przyciskiem dało się to wyłączyć, a na klawiaturze ani padzie nie mogę tego przycisku namierzyć... a te wstawki potrafią wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po drugim wyścigu z zadaniem "obróć czterech rywali". Teraz na szczęście poszło dużo łatwiej, po ok. 10 próbach. Tor Alpental, Audi RS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem zrobiłeś ten czas :D?! Próbowałem po parę razy go pobić... Ale to może wina tego że TT jest najszybsza z tej klasy a ja nie lubię AWD... W każdym bądź razie liczę na jakiś sparing :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 02:24, AdamSloma napisał:

Też tak macie, że po restarcie skracają wam się przełożenia skrzyni biegów?? I chyba
ustawienia ogólne też... bezsens trochę, z tym że można to wykorzystać;ppp Brakuje mi
w tej grze test tracku jakiegoś, żeby można było ustawienia sprawdzić od razu...

test track musiałby obejmować "elementy" wszystkich tras co było by w tym przypadku niemożliwe więc ustawienia trzeba chyba wypracowywać osobno dla każdej trasy :/.
ja z AWD jeśli już to toleruję tylko Lancera 9 i Lancera 10(chociaż jego wygląd mi się bardzo nie podoba)
i ewentualnie Skyline R34/R35(GT-R)
pojedynki samochodów są strasznie nie równe! za każdym razem(tylko 2 razy tak nie było) wybór auta bez najlepszych osiągów względem drugiego skutkował frustracją i 50 próbami.
ale pojedynki Lancer9 VS Lancer10 i Lancer9 VS Wrx STI bodajże były świetne :D
wstawki potrafią wkurzyć bo sporo czasu zajmują, po pewnym czasie nudzą a ile można się swoim autem zachwycać( :P ) soundtrack niestety w większości kiepski bo ostatnio drift zajął mi parę prób i miałem okazje "posłuchać". efekt: od razu wyłączyłem. nie będę się katował 90% utworów po to żeby 2 czy 3 mi "pomagały".
wolę silnik mojego samochodu :D te dźwięki za to są piękne.

Dziwi mnie trochę fakt że po przejechaniu 1 poziomu I połowy drugiego oraz wszystkich zawodów na zaproszenie które dostawałem po drodze(nie licząc wyścigu Bugatti... :/)odblokowałem mistrzostwa NFS Live. teraz równie dobrze mógłbym kupić wóz z 4 poziomu i jechać na World Live. dziwne to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować