Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Need for Speed: Shift

971 postów w tym temacie

Możecie podać link do dema gry, jakiś w miarę szybki serwer, jeden part?
I drugie pytanie, czy w grze da się wyłączyć ten interfejs, jeśli się jedzie z kamerą z kokpitu? Np. żeby nie było podawanej prędkości, czy pozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 16:03, kedzior141 napisał:

Możecie podać link do dema gry, jakiś w miarę szybki serwer, jeden part?

http://needforspeed.com/web/nfs/downloads

Dnia 26.09.2009 o 16:03, kedzior141 napisał:

I drugie pytanie, czy w grze da się wyłączyć ten interfejs, jeśli się jedzie z kamerą
z kokpitu? Np. żeby nie było podawanej prędkości, czy pozycji?

Tak, można. W opcjach gry jest taka opcja, można też w trakcie wyścigu, klawiszem który jest przypisany do tej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 00:11, POZDRO-Grizzly napisał:

> Witam czy ktos wie gdzie nalezy wpisac specjalny kod który oblokowuje rajd - Endurance

> Event - wyczerpujący wyścig składający się z 75 okrążeń toru Road America.
> dostałem ten kod do gry ale za cholere nie iwem gdzie mam go wpisac zeby to odblokowac.


w grze chyba chyba w menu jest coś takiego jak "wpisz kod" Albo w tym głównym albo w
karierze. Gdzieś coś takiego widziałem. Może o to chodzi.


kurcze no własnie nie ma nic takiego w meni :/
czy ktos wie gdzie wpisac ten kod bardzo prosze napiszcie plis plis

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 12:21, Carnage13 napisał:

Jakim cudem zrobiłeś ten czas :D?! Próbowałem po parę razy go pobić... Ale to może wina
tego że TT jest najszybsza z tej klasy a ja nie lubię AWD... W każdym bądź razie liczę
na jakiś sparing :P.


Tak, TT jest najszybszy i trochę zabugowany... a bugi trzeba wykorzystywać i tyle;D A ten czas wczoraj poprawiłem na 43.750, tylko że dzisiaj ktoś już wykręcił 43.200... Ale jeszcze lepszy w drugiej klasie jest Lotos Elise. Ten to po modyfikacji idzie jak rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2009 o 18:24, AdamSloma napisał:

ten czas wczoraj poprawiłem na 43.750, tylko że dzisiaj ktoś już wykręcił 43.200... Ale
jeszcze lepszy w drugiej klasie jest Lotos Elise. Ten to po modyfikacji idzie jak rakieta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja sprzedałem go, bo tak nim rzuca na zakrętach, że nie umiałem zapanować nad nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 18:45, Kapas napisał:

Ja sprzedałem go, bo tak nim rzuca na zakrętach, że nie umiałem zapanować nad nim...


To my chyba o innym samochodzie mówimy, bo jak na razie, to dla mnie najstabilniejszy z tych zwykłych samochodów. A zrobiłeś mu modyfikacje??

A co do modyfikacji... wcześniej pisałem że w TT się nie sprawdziła, no i głupoty oczywiście pisałem;p Dzisiaj ją zmodyfikowałem jeszcze raz i trochę ustawiłem i śmiga super!! Chociaż na Tokio, starego rekordu i tak nie dam rady pobić:/

Carnage13
Znowu jestem pierwszy:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 20:53, AdamSloma napisał:

> Ja sprzedałem go, bo tak nim rzuca na zakrętach, że nie umiałem zapanować nad nim...


To my chyba o innym samochodzie mówimy, bo jak na razie, to dla mnie najstabilniejszy
z tych zwykłych samochodów. A zrobiłeś mu modyfikacje??


Nie robiłem.. po 20 próbach sprzedałem jego wszystkie modyfikacje - mam go teraz w stock... zamiast nim jeżdżę teraz Subaru Impreza i jeździ mi się nim wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 21:13, Carnage13 napisał:

Asz ty skubańcu. A co powiesz na mały sparing online? :P


Za słabego mam neta na granie online niestety....
Dobry ten MUCH, znowu mnie pobił.... trzeba się będzie zrewanżować, ale chyba już nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, już jutro w moje łapki trafi nowiutki Shift:)
Zobaczymy co to to warte jest:)
W demko całkiem fajnie się jedzi:)
Gorzej, że właśnie biorę udział w turnieju w GRIDa i nie wiem jak się oderwę żeby pograć w Shifta:) Różnica w graniu jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena za jaką sprzedajemy samochd jest równa cenie kupna? Wiem że na ulepszeniach nic się nie traci.
Właśnie w PS denerwowało mnie to ograniczenie w kasie i brak możliwości eksperymentowania z samochodami, tu też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 10:38, player000 napisał:

Czy cena za jaką sprzedajemy samochd jest równa cenie kupna? Wiem że na ulepszeniach
nic się nie traci.


Wszystkie zwroty są równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie(ta, kolejne), czy jak kupię zondę R to AI też w mistrzostwach NFS World Live będzie używać lepszych aut? bo przez przypadek raz Skylinem 2000 GT-R(czy jakoś tak) wlazłem a tu goście jadą 2 i 1 klasą aut w WIĘKSZOŚCI bo na razie jeżdżę tam Carrerą GT , zbyt fajny dźwięk miała żeby nie kupić a i jeździ niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować