Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gry z serii Need for Speed

97 postów w tym temacie

Nfs online może być ciekawe ale Need for Speed: Shift... po prostu się zajarałem:D Nareszcie widok od wewnątrz i:

hardcore''owa symulacja" - brzmi interesująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:08, Infher napisał:

Oby nie, Most Wanted był wyjątkowo słaby. Jak każda część od Underground.

Z tobą ię nie zgadzam Most Wanted był dość dobry, ale Underground 2 lepsze jeszcze bardziej. Uważam że będą to takie(jeśli chodzi o grywalność) budżetówki tylko że drogie i zrobione na lepszych silnikach. Sorki ale od serii NFS wymagam czegoś więcej niż tylko niezłej ścigałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:08, Infher napisał:

Oby nie, Most Wanted był wyjątkowo słaby. Jak każda część od Underground.


Most Wanted był wyjątkowo dobry nie tylko na tle innych nowych części. A co do innych części to Pro Street to dla mnie dno dna,Carbon w sumie morze być średniak taki. A co do Undergroundów tonie wiem co napisać. Po prostu mi nie przypadły do gustu.
Żeby nie przesadzili z tym Shiftem i nie okazało się że będzie się podobać tylko maniakom symulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 00:14, Vernio napisał:

> Oby nie, Most Wanted był wyjątkowo słaby. Jak każda część od Underground.

Most Wanted był wyjątkowo dobry nie tylko na tle innych nowych części. A co do innych
części to Pro Street to dla mnie dno dna,Carbon w sumie morze być średniak taki. A co
do Undergroundów tonie wiem co napisać. Po prostu mi nie przypadły do gustu.
Żeby nie przesadzili z tym Shiftem i nie okazało się że będzie się podobać tylko maniakom
symulacji.

Im więcej symulacji tym lepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa... Mieliśmy Undercover=Most Wanted 1.1 to teraz będzie Shift=ProStreet 2? Ewentualny = Need For Speed: GRiD ? Ciekawe kiedy wymyślą coś nowego. Nie mniej Shift wygląda nieźle, ale nauczyłem się traktować z dystansem zapowiedzi EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby na tego NFS: Shift nie mówiło się shit. Bo po tym co było w undercover to powinni porządnie nad tą serią posiedzieć, a nie na ilość iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA chyba próbuje się pogrążyć całkowicie skoro wpadają na takie genialne pomysły.
Jeszcze nie zniknął smród jaki po sobie zostawił Undercover a oni chcą wydać kolejne NFS''y które będą tak na prawdę nie wiadomo co sobą prezentowały:/
NFS MMO? rany co to będzie skoro EA (Black Box) nie potrafi zrobić dobrej ścigałki single playowej to niby jakim cudem chcą wydać MMO które ma być cokolwiek warte?:/
Eh NFS umarł dawno temu, teraz EA próbuje po prostu robić gówniane produkcje ze znaną nazwą, szkoda, wielka szkoda tak niszczyć pamięć dobrej arcade''owej serii...:(
RIP NFS:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować