Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gry z serii Need for Speed

97 postów w tym temacie

O tym samym pomyślałem. Wydadzą kupę szmalu na coś, w co i tak nikt nie pogra. Po ostatnich dwóch Need For Speedach już więcej nie tknę serii.

Symulacja, MMO co jeszcze? MMORPG, może strategię albo karcianke niech zrobią ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS - Shi(f)t - kolejna prawdopodobnie beznadziejna podróbka GRIDa
Nitro - nie mam żadnej konsoli więc nie komentuje
World Online - a myślałem że nic mnie już nie zaskoczy... ale ten pomysł jest, jak większość MMO, poje*any :/
No i NFS na iPhona - murowany kandydat na "Porażkę Roku 2009"

Czy ta banda ubermasterów z EA nie rozumie że jak wypuścili 2 crapy pod rząd (ProStreet i Undercover - Carbon koniec końców nie był aż TAK beznadziejny...) to 4 nie zatrą złego wrażenia? Niech oni się wezmą za zrobienie Undergrounda 2 z nową grafiką i kilkoma dodatkowymi bajerami (ale bez wywalania tych co już są w U2). Myślę że jakby nad czymś takim popracowali SOLIDNIE to zyski by były większe niż z tych 4 gier zapowiedzianych teraz łącznie. A pałeczkę w robieniu "hardcore''owych symulacji" niech oddadzą Codemasters albo jakiejś innej firmie która ma jakieś sukcesy w tej materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, myslalem ze to beda 4 różne gry i w kazda sobie pogram a tu wychodzi na to, ze tylko 2 z nich będą na PCta. A rok czasu to troche malo jak na robienie symulacji wyścigów itp. Na wiele nei licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciliby do motywów z Underground lub ew. Most Wanted i by sprzedali to bo gra by była dobra. Narobić crapów to ich technika - żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten NFS Shift na zdjęciu dziwnie wygląda. Jakby był na silniku EGO z DiRT''a i GRiD''a, a przecież nowym NFSem miał się zająć Criterion. Przynajmniej tak EA zapowiadało. Ja mimo wszystkiego czekam na nowego NFS. Bo NFS to NFS. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Póki co najlepszym królem samochodówek na PC (i konsole?) jest chyba rewelacyjny GRID i żaden NFS do tej pory go nie przebił. Przyszłości nikt nie zna, ale na chwilę obecną w całej rozciągłości podzielam zdanie OrOwOra, który to krótko podsumował każdy z czterech tytułów zapowiedzianych przez EjAj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z kolei chciał, żeby NFS powrócił do korzeni. Czyli ekskluzywne sportowe auta produkcyjne (nie tuningowane i obklejone potworki), malownicze górskie serpentyny tudzież nadmorskie trasy przecinające portowe miasteczka i wyścig o zachodzie słońca z przeszkadzającą nam policją. Taki Hot Pursuit z next-genową oprawą, punktem A w roli startu, metą w punkcie B i piątką rywali.
Albo kontynuację Porsche 2000 z autami innej marki...

Marzenia ściętej głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulacja! Nie! Jakbym chciał symulacje, to bym sobie ściągnął "Prawo Jazdy przez komputer" (o ile jest coś takiego lub podobnego).

Pozostaje czekać na World Online, bo wydaje się ciekawym pomysłem być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę, aby w końcu zrobiono takiego NFS''a ja trzecią część. Bez żadnych ''wydziwajek'' typu: spoilery, vinyle, zderzaki, menelskie klimaty... Sama jazda w kanionach i innych pięknych miejscówkach. Było by miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 01:39, Moras1990 napisał:

A ja marzę, aby w końcu zrobiono takiego NFS''a ja trzecią część. Bez żadnych ''wydziwajek''
typu: spoilery, vinyle, zderzaki, menelskie klimaty... Sama jazda w kanionach i innych
pięknych miejscówkach. Było by miło...

Miło, romantycznie, mdło i strasznie monotonnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@@@@@Krejt & Moras1990: +1, Piwo im albo od razu dać posady prezydenta/premiera! W Need For Speed III: Hot Pursuit grałem dniami i nocami, miesiącami i latami aż nie dostałem lepszego komputera. Na tej grze się wychowałem i jest to dla mnie absolutny klasyk. Ehhh te jazdy w kanionach i przypływ emocji gdy policja zaczynała ścigać albo przebijała opony :)

No ale co o tym może wiedzieć taki ignorant jak "Grinczar"? Otóż drogi panie "Grinczarze" monotonia to wszelkie Undergroundy i inne Carbony! Te gry mogę streścić w jednym zdaniu: "Zaczynasz jako n00b i pniesz się w górę w ulicznej wyścigowej karierze" <ziew> To właśnie tutaj zalatuje (ba! aż cuchnie) melancholią i monotonią!

BTW:Czytając wypowiedzi co niektórych mam uczucie, że jestem z innej epoki...wręcz DINOZAUR! A mam dopiero 18 lat... ;]

Pozdrawiam fanów symulacji oraz całą resztę której szczytem marzeń nie jest "odpicowany" VW GOLF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 01:41, Grinczar napisał:

> A ja marzę, aby w końcu zrobiono takiego NFS''a ja trzecią część. Bez żadnych ''wydziwajek''

> typu: spoilery, vinyle, zderzaki, menelskie klimaty... Sama jazda w kanionach i
innych
> pięknych miejscówkach. Było by miło...
Miło, romantycznie, mdło i strasznie monotonnie.



NFS 3 nie był monotonny ani mdły jak dla mnie. Jest to jeden z najlepszych NFS''ów w historii tej serii,który trzymał klimat i miał dużą grywalność.Niestety wraz z rozwojem sprzętu komputerowego, co raz trudniej zagrać w tą część,bo potrafi się sypać na nowszych komputerach (np. na moim). Ja byłbym za tym,żeby zeszli z drogi plastikowych samochodów, które są jak choinka w święta z toną błyszczących dodatków i gównianym wyglądem.Wiejski tuning,świecidełka i pospolite samochodziki nie są drogą, którą NFS powinien pójść.Niech wrócą do korzeni.

P.S.
Co do NFS 3,to jeśli ktoś grał i podmienił sobie policję na tzw Interceptory,ten wie co to znaczy ucieczka policji,która w tej części była niczym wściekły pies,który deptał Ci po piętach do momentu,aż Cię dopadł i zagryzł.Z Interceptorami nie było przelewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszą nadrobić opinię po Undercover i Pro Street , ale czy im się to uda?? Zobaczymy... zastanawia mnie tylko polityka EA , jak coś nie idzie: robimy masówkę i jazda! - i tak Azja to kupi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 02:21, Ari13 napisał:

Pozdrawiam fanów symulacji oraz całą resztę której szczytem marzeń nie jest "odpicowany"
VW GOLF.

Nie dziel ludzi na dwie kategorie, bo mam wrażenie, że uważasz się za lepszego. Jednemu podoba się Underground 2 innemu Hot Pursuit. Nienawidzę symulacji, uwielbiam wygrywać i robić akcje, które w realnym świecie nie miałyby miejsca (mowa o samochodach). Undercover mi się podobał, tylko szkoda, że miał schrzanioną optymalizację. A za mistrza serii NFS uważam Most Wanted. Na drugim miejscu postawiłbym Undercover, a na trzecim Undeground 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 01:41, Grinczar napisał:

Miło, romantycznie, mdło i strasznie monotonnie.


Różne gusta ludzie mają. Jeżdżenie po górskich, nadmorskich, leśnych drogach uważasz za monotonne... Zrozumiałbym, gdyby EA męczyło nas tym przez ostatnie 5 odsłon. Zamiast tego, mamy od wielu lat nudne miejskie trasy, różniące się tylko zakrętami + ciągle te same seryjne samochody do odpicowania. Nazywanie w takim przypadku NFS 3 monotonnym jest po prostu śmieśne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować