Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gry z serii Need for Speed

97 postów w tym temacie

<pesymizm=on> ... oraz 6 tytułów Mass Effect, i 8 gier Dragon Age z czego 3 to MMO!

A tak na poważnie, to trochę zaszaleli z tymi czterema grami. To znaczy, jestem ciekaw, na co oni liczą - żeby przynajmniej ile z tych tytułów odniosło sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:26, Reverter napisał:

<pesymizm=on> ... oraz 6 tytułów Mass Effect, i 8 gier Dragon Age z czego 3 to
MMO!

A tak na poważnie, to trochę zaszaleli z tymi czterema grami. To znaczy, jestem ciekaw,
na co oni liczą - żeby przynajmniej ile z tych tytułów odniosło sukces?


A co ci się nie podoba z lub w Mass Effect? Gierka jest świetna, nie to co NFS. W NFS:UC najbardziej mi się podobały piersi obu pań, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:32, Pile napisał:

Ludzie jacy wy jesteście dziwni. Robią nowe gry a wy jeszcze narzekacie. Powinniście
się cieszyć że robią nowe wyścigi a nie tylko narzekać. Jak serii idzie dobrze to sami
najwięksi fani a teraz tylko pieprzycie że źle i tak dalej. Potem się dziwicie że w polsce
nie ma dobrych gie. Jakby inni mieli takie podejście do gier co Wy to by w ogóle nie
było gier. Tylko narzekacie. Nikt nikogo do kupna nie zmusza. Jak chcecie to możecie
kupić a jak nie to dajcie sobie spokój. Ja na nowego nfsa czekam i mam nadzieję że będzie
dobry. A nie narzekam jak Wy. I EA niczego się nie musi uczyć. To że im kilka gier nie
wyszło to nie oznacza że już nie umieją robić gier. Dajcie sobie spokój.

Masz rację! Bierzmy wszystko z połykiem! Nie zwracajmy uwagi na takie nieistotne detale jak fakt że dana gra jest do tyłka, ważne że jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie. NFS nadal są fajne Fifa przez około8 lat się powtażła i jakoś żyje. Teraz jest krok na przód. Myślę że shift będzie dobrym NFSem ze względu na to że będzie taki jak GRID. I EA games wcale się nie pgroąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze konsoli Wii czy DS będą czuli zazdrość o NFS Shift skoro ma być inne od NFS Nitro, no chyba że posiadają PC, X360 czy PS3. Ja na pewno skusił bym się na tego NFS''sa sieciowego (bardziej niż na Shift''a) ale czy będzie dostępny w Polsce no i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nikomu nie będę zazdrościł kto będzie miał jakiego NFS.
Dla mnie ta seria umarła, i zapewne jest wielu co myśli tak samo. A teraz tylko chcą zarobić na popularności serii.

Ja już nie będę im pchał pieniędzy do kieszeni za wydawanie crapa który będę robić na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miała być 2letnia przerwa, NFS miało się zajmować inne studio - o ile się nie mylę to mieli być goście od Burnouta, a tutaj co się dzieje? Przyszłość tej serii widzę następująco:
NFS Shift: jeśli gra będzie a la GTR, to nie wróżę jej świetlanej przyszłości, bo w symulatory z prawdziwego zdarzenia grają prawdziwi wyjadacze, a tych jest raczej niewielu. Wyjątkiem tutaj seria GT na PS. Jeśli to będzie coś w stylu GRIDa, to może być całkiem nieźle, żeby tylko więcej samochodów i tras było
NFS World Online: skończy jak niegdyś MotorCity online....
NFS Nitro: tutaj się nie wypowiadam, bo nie znam się na tych konsolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No EA albo robi kolejne NFSy i są na to dwa wyjaśnienia. Albo wzieli sobie do serca słowa graczy i zamierzają odmienić swoją opinię o coraz to nowszych produkcjach, albo po prostu dalej żerują na popularności tytułu i chcą jak najszybciej odrobić straty wydając masę gier spod znaku NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście się cieszę, na DSa brakuje dobrych ścigałek na poważnie [w mario kart gra sie fajnie, ale to nie to samo co kupować samochody i tuningowac je samodzielnie]. Niby jest grid juiced i kilka nfsów, ale każdy ma jakieś wady, albo nie taką grafikę, albo mało trybów, albo średni model jazdy. Jeżeli EA się postara i przygotuje NFSa specjalnie dla DSa to może wyjść coś fajnego. Pełen wiary trzymam kciuki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:04, zbysheck napisał:

Ja osobiście się cieszę, na DSa brakuje dobrych ścigałek na poważnie [w mario kart gra
sie fajnie, ale to nie to samo co kupować samochody i tuningowac je samodzielnie]. Niby
jest grid juiced i kilka nfsów, ale każdy ma jakieś wady, albo nie taką grafikę, albo
mało trybów, albo średni model jazdy. Jeżeli EA się postara i przygotuje NFSa specjalnie
dla DSa to może wyjść coś fajnego. Pełen wiary trzymam kciuki =)

Też jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Ma wykorzystywać wszystkie możliwości DSa. Jak dla mnie poprzednie NFS na DSa są łatwe i już ich nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż sam się zdziwiłem, gdy ujrzałem tą wiadomość na GOLu. Jeszcze niedawno nad serią zawisły "czarne chmury", a tu proszę, EA już ma plany na przyszłość.

I od razu zaatakowali z grubej rury, serwując nam wiadomość o aż czterech grach z serii. Najbardziej mnie interesuje Shift, bo on ukaże się na PS3, które posiadam... zobaczymy, co z tego wyjdzie - nie robię sobie absolutnie żadnych nadziei. Seria NFS pod względem poziomu jest na upadku, ale patrząc na to, jak sprzedaje się Undercover - ludzie chyba nie wiedzą, co kupują. Marka robi swoje. Cieszy mnie natomiast fakt, że w ekipie tworzącej Shifta znajdą się ludzie odpowiedzialni za między innymi GTR2 - w tej pozycji model jazdy był po prostu świetny i bardzo realistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze...żeby to nie był jakiś żart w stylu simsów...i dodatki w stylu nowe koupaki allbo wskaźniki od sparco..;p mam nadzieję że w końcu od dobrego undergrounda wyjdzie kolejny dobry nfs... hmm miejmy że nie sprawdzi się przysłowie .... nadzieja matką głupich ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jakiś czas temu nie mówili, że na jakiś czas rozstają się z serią NFS? Bo jak widzę ten news, to myślę, że wręcz odwrotnie, EA zaczyna bombardować NFS''em ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:36, cypers napisał:

Chciałbyś, żeby NFS był amerykańskim ridge racerem ?

Nie. Chciałbym, żeby NFS był NFSem takim, jakim znamy go ze "starej serii" (do Porsche 2000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować