Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gry z serii Need for Speed

97 postów w tym temacie

Wolałbym, żeby ta czwarta gra nie była "czymś" na iPhone''a, a tytułem podobnym do Undergrounda i Most Wanted, tam gdzie liczyły się szybkie wozy i dobry tuning. Dobrej arcade''ówki nie było na PC od czasu TDU, teraz wychodzi Burnout. A EA daje graczom możliwość: jeździsz dobrze jak na kierowcę rajdowego przystało, lub jeździsz przez internet. Ja chciałbym czegoś w stylu MW, wielu chciałoby nowe Porsche. EA niezbyt dobrze wybrało. GRiDa i nowych Race Driverów NFS raczej nie przebije. No cóż zobaczymy za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ea za każdym odcinkiem daje niepotrzebny bajer.. U2 otwarte miasto, MW spowolnie czasu, C wyścig w kanionie, PS legalne wyścigi, UC... chyba te wyścigi po highwayu w pełnym trafiku:P no i może questy kradzione... Teraz poszczycili się tzw. ''multiplatformą''.. Symulację z tego co się orientuję może nie pełną obiecywali w PS... Wszystko było, a statystyczny okres czasu daje do myślenia tyle, że nie ma się co spodziewać cudów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:52, Kifa napisał:

Napisałbym coś na temat planów EA, ale gdybym to zrobił, zostałbym wykopany z forum,
bo na klawiaturę cisną mi się same niezbyt cenzuralne wyrazy...


No ale to nie Twoja broszka, nie ma co się żołądkować to oni przecież utopią w tym kasę, nie Ty.

Dnia 31.01.2009 o 11:52, Kifa napisał:

Tylko krótko spytam -
jak można znowu robić to samo, co recenzenci i gracza tak ostro krytykują?


No przecież spróbowali - ProStreeta - i wszyscy ich pojechali, więc wrócili do starej formuły, która do tej pory się sprawdzała. I nagle się okazało że Undercover be bo ludziska jednak chcą nowości i rewolucji, mimo że jak je dostają to marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:32, Pile napisał:

Ludzie jacy wy jesteście dziwni. Robią nowe gry a wy jeszcze narzekacie. Powinniście
się cieszyć że robią nowe wyścigi a nie tylko narzekać. Jak serii idzie dobrze to sami
najwięksi fani a teraz tylko pieprzycie że źle i tak dalej. Potem się dziwicie że w polsce
nie ma dobrych gie. Jakby inni mieli takie podejście do gier co Wy to by w ogóle nie
było gier. Tylko narzekacie. Nikt nikogo do kupna nie zmusza. Jak chcecie to możecie
kupić a jak nie to dajcie sobie spokój. Ja na nowego nfsa czekam i mam nadzieję że będzie
dobry. A nie narzekam jak Wy. I EA niczego się nie musi uczyć. To że im kilka gier nie
wyszło to nie oznacza że już nie umieją robić gier. Dajcie sobie spokój.


Popieram Kolegę :) ja sam jestem fanem serii od części II SE, i mam nowego NFS na nds, i jestem zadowolony, a te nowe zapowiadają się bardzo dobrze, i czekam do jesieni na grę, może zrobią coś na styl Grida, bo widać środek samochodu jak to było kiedyś w serii NFS :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shift wygląda całkiem atrakcyjnie, wreszcie widok z wnętrza auta - to mi się podoba. Cóż, po Undercoverze ie oczekuję czegoś przełomowego, jednak... Zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedza kiedy przestac? A po co, skoro wciaz sprzedaja miliony NFS''ow? Teraz sobie powieksza sprzedaz 4x razy, kosztem jakosci (tez 4x pewnie ;p). Tylko kogo obchodzi jakosc, skoro sie sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tom_pl

Jak dla mnie idiotyczne podejście (bez obrazy). Płyńmy z prądem nie miejmy własnej opinii i w ogóle krytyka jest bez sensu cieszcie się, że w ogóle coś macie... Gdybyśmy na wszystko tak patrzyli nie wyszlibyśmy nigdy z jaskiń. Gry niestety są coraz płytsze i może wszechobecny whine coś w końcu zmieni lepsze to niż się poddać i chwalić twórców za coś co się nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no , miałem nadzieję ,że zrobią sobie przerwę od szaleńczo szybkiego wydawania kolejnych części NFS. :/
Cóż ,oby im nie wyszły takie średniaki jak część Pro Street czy Undercover. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest że różne gry zgapiają elementy od mistrza którym był NFS. A teraz NFS zgapia elementy z GRIDa. Mam nadzieję że będzie bardzo dobry. Ciekawe też jak wypadnie NFS nitro na Wii i NDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno jeszcze niedawno prace nad kolejnymi częściami miały być wstrzymane. Widać był to kolejny pic na wodę w wykonaniu Electronic Arts, żeby wzbudzić w graczach większe zainteresowanie serią Need for Speed. Nie mam nic przeciwko temu, żeby w niedługim okresie czasu wyszły aż cztery nowe części NfS, byle żeby były to gry naprawdę porządne, a nie takie przeciętniaki pokroju Carbona i niedawnego Undercovera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:36, Afgncap napisał:

Chciałbym zobaczyć coś w stylu Posche Unleashed jeszcze raz bo jak grałem w Carbona to
płakać mi się chciało, szczególnie, że grałem w NFS od częsci 1 praktycznie i jak ktoś
już kiedyś w innym wątku napisał po premierze filmu "Szybcy i wściekli" gra zmieniła
się w jakiś podziemny raj dla meneli i wieśniaków co się ślinią jak przyczepią spojler
maluchowi. Dajcie mi jeszcze raz Cote d''Azur :)

Podpisuje sie oburącz!!! To naprawdę smutne... Hardkorowa symulacja pod banderą NFS? EA obiera zły kierunek - "zamiast odgrzewać kotlety z oklepaną, lecz sprzedającą się formułą pójdziemy w innym kierunku - ku symulacjom". Po pierwsze, wyjdzie z tego pewnie "symulacja", a nie symulacja, a dwa: po co kombinować skoro NFS zawsze był erkejdówką? Po prostu trzeba się teraz przyłożyć do pracy! Żadnych pierdółek (nitra, neony i te sprawy), tylko pro arcade! Myślę, że to byłoby najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:28, lurynowicz napisał:

> Chciałbym zobaczyć coś w stylu Posche Unleashed jeszcze raz bo jak grałem w Carbona
to
> płakać mi się chciało, szczególnie, że grałem w NFS od częsci 1 praktycznie i jak
ktoś
> już kiedyś w innym wątku napisał po premierze filmu "Szybcy i wściekli" gra zmieniła

> się w jakiś podziemny raj dla meneli i wieśniaków co się ślinią jak przyczepią spojler

> maluchowi. Dajcie mi jeszcze raz Cote d''Azur :)
Podpisuje sie oburącz!!! To naprawdę smutne... Hardkorowa symulacja pod banderą NFS?
EA obiera zły kierunek - "zamiast odgrzewać kotlety z oklepaną, lecz sprzedającą się
formułą pójdziemy w innym kierunku - ku symulacjom". Po pierwsze, wyjdzie z tego pewnie
"symulacja", a nie symulacja, a dwa: po co kombinować skoro NFS zawsze był erkejdówką?
Po prostu trzeba się teraz przyłożyć do pracy! Żadnych pierdółek (nitra, neony i te sprawy),
tylko pro arcade! Myślę, że to byłoby najfajniejsze.


Chciałbyś, żeby NFS był amerykańskim ridge racerem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Shift mógłby być powrotem do czystego piękna Need For Speed: Porsche Unleashed. Nic więcej mi do szczęścia w przypadku tej marki nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten nfs online wyjdzie tylko raz. Ten shi(f)t się nie przyjmie ze względu na to że wychodzi DiRT2, teraz FUEL, a pod koniec jeszcze F1 2009. Tego shifta to już widziałem w GRIDzie po grafice i na screenie jest pewnie mediolan bo podobnego screena z GRIDa widziałem. To będzie piękny koniec nfs. EA jeszcze bardziej się pogrąży i nfs przejdzie do historii. Najlepszy był Most Wanted i drugiego takiego nfs''a już nie będzie. A co do tego nitro to nie będę się wypowiadać bo nawet w niego nie zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować