Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena druga

52 postów w tym temacie

Pierwsza mi działa a druga nie. Ja nie wiem po co wam było zmieniać ten odtwarzacz. Tamten był o wiele szybszy nie sprawiał kłopotów. A ten? Ma parę dodatkowych bajerów i jest strasznie wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktoś te 2 filmiki na jakiś inny serwer?? Na tym od gram ładuje sie strasznie wolno i mi na dodatek przerywa po ok 3-4 min filmiku (tj. nie ładuje się dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ładować oba filmy przez Firefoksa (który ma u mnie wyłączność na co dzień), ale buforowanie... wyglądało, jakby miało mu to zająć trzy godziny. Odpaliłem Google Chrome i ruszyło z kopyta - włączyłem odtwarzanie filmu od razu, a ładowało się szybciej niż odtwarzało.
Popróbujcie z różnymi przeglądarkami, bo jak widać metoda skuteczna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej nie widziałem (no może 4 min),bo sie ładowało z zawrotną prędkością.Druga część w ogóle sie nie ładuje :/
Eh..Czekam ,az bedzie na YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych dwóch materiałach zmieniłem nieco zdanie o 3 redaktorach:
MacAbra - nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że potrafi być naprawdę wredny kiedy terminy zaczynają ponaglać :P
Czarny Iwan - Trochę sztywny. Może to wina tramy bądź stresu, ale zawsze myślałem, że to typ człowieka z wiecznie uśmiechniętą buzią.
Allor - przeciwieństwo Iwana. Myślałem, że to jakiś sztywniak, a tu okazuje się, że to przesympatyczny, uśmiechnięty facet :D
Przekonałem się również do Gregoriusa. Z tego co zaobserwowałem to wydaje się on być fajnym facetem :)

BTW Rozwalił mnie szczery tekst Iwana, który wyznał, że lubi się zdrzemnąć w pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:37, Igor FCBayern napisał:

Po tych dwóch materiałach zmieniłem nieco zdanie o 3 redaktorach:
MacAbra - nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, że potrafi być naprawdę wredny kiedy
terminy zaczynają ponaglać :P
Czarny Iwan - Trochę sztywny. Może to wina tramy bądź stresu, ale zawsze myślałem, że
to typ człowieka z wiecznie uśmiechniętą buzią.
Allor - przeciwieństwo Iwana. Myślałem, że to jakiś sztywniak, a tu okazuje się, że to
przesympatyczny, uśmiechnięty facet :D
Przekonałem się również do Gregoriusa. Z tego co zaobserwowałem to wydaje się on być
fajnym facetem :)

BTW Rozwalił mnie szczery tekst Iwana, który wyznał, że lubi się zdrzemnąć w pracy xD



ja mam zupelnie odwrotne zdania co do Iwana i Allora. Iwan fajny kolo, a Allor sztywniak. Za to Smugg tajemniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze większa nuda niż wczoraj. Biedni pracownicy CDA są przemęczeni ciężką pracą. Może powinni zamknąć redakcję i pozwolić odpocząć sobie i biednym "czyt(el)nikom" płyt z CDA.

PS filmy dobrze się ładują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żal... po prostu żal... tym serwisem streamingowym przybijacie się gwoździami do krzyża... czy to takie trudne jest zobaczyć, że sami sobie złą robotę robicie? włącznie mózgi choć na chwilę i wrzućcie to na YT, zamiast robić z siebie pośmiewisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten gramowy odtwarzacz jest genialny, ładuje sie 3 razy krócej (ok 5min przy łączy 2mega) niz trwa filmik. Takze wystarczy kliknac "play" i mozna ogladac bez czekania w naprawde dobrej jakosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować