Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena druga

52 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 20:07, Monotic napisał:

Jak dla mnie ten gramowy odtwarzacz jest genialny, ładuje sie 3 razy krócej (ok 5min
przy łączy 2mega) niz trwa filmik. Takze wystarczy kliknac "play" i mozna ogladac bez
czekania w naprawde dobrej jakosci :D


Kluczem tu jest słowo "jak dla mnie". No właśnie, jak dla ciebie. Tobie się ładuje szybko przy 2 mb''s a mi przy 1mb w ogóle nie działa. Tamten odtwarzacz był lepszy, a najlepiej to jakby to wszystko dawali na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, trzyma bardzo wysoki poziom humoru (i nie tylko :D) oraz można dowiedzieć się z niego wielu bardzo interesujących rzeczy o redakcji, oby następny filmik był co najmniej równie fajny. ;] Szczególnie rozwalił mnie fragment 7:10, po prostu LOL. xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Smuggler to Mac Abra, to oczywiste, słowa "oboje" wymawiają z identyczną ze tak powiem ospałością, ten sam styl wypowiedzi, poza tym wydaje się to oczywiste, że to właśnie redaktor naczelny wpadł na stworzenie chwytu marketingowego, jakim jest Smuggler, cóż, wydało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze rzeczywiscie sprobojcie poprostu przez Google Chrome, ja go uzywam. Co do filmiku to albo mi sie wydaje albo Czarny jest jakiś speszony kamera/ zamulony/ niewyspany/ znudzony, Allor bardzo pozytywny koles ze swietnym glosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:48, Monotic napisał:

Moze rzeczywiscie sprobojcie poprostu przez Google Chrome, ja go uzywam. Co do filmiku
to albo mi sie wydaje albo Czarny jest jakiś speszony kamera/ zamulony/ niewyspany/ znudzony,
Allor bardzo pozytywny koles ze swietnym glosem.


Myślisz że nie próbowałem? Testowałem na IE, Firefox i na chromie. I jeszcze na innym kompie (ale podłączony do tego samego neta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iwan jest strasznie nieśmiały ;] A i intryguje mnie to co powiedział o pracy, że nie tylko tutaj gra. Nie no ta, przecież gra jeszcze w My Little Pony, to nie praca, to rozrywka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy wy ludzie siedzicie na modemach 56 kbps? ANI RAZU żaden filmik z gram.pl mi się nie zaciął podczas oglądania.

Co do filmiku. Opór drewniany reporter i generalnie nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:56, Miluś napisał:

nie wiem, czy wy ludzie siedzicie na modemach 56 kbps? ANI RAZU żaden filmik z gram.pl
mi się nie zaciął podczas oglądania.

Co do filmiku. Opór drewniany reporter i generalnie nic ciekawego.


Masz po prostu szczęście. Mi na YT też filmiki się nie zacinają a tu w ogóle mi się nie włącza buforowanie. A jak już się włącza to do góra 18 sekund. Potem się wyłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetni faceci, myślałem, że tam same "dziadki" siedzą (Sory Mac Abra:D) ale okazało się, że chłopaki mają zgraną paczkę i czasami umieją sie powygłupiać;) Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl, niech was diabli z takim "odtwarzaczem"! Przez cały dzień staram się, aby filmik trwał dłużej niż 3 sekundy. Niestety, na darmo. A akurat o CDA chcę oglądnąć wszystko co się da. Tak więc, nie żadne GotW`y ani "Tygodnie z..." tylko weźcie się do roboty i naprawcie Wasz genialny odtwarzacz.

A teraz na spokojniej: proszę, zróbcie coś z tym strumieniowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ok...allleee,koleś reporterek czemu taki zestresowany ;P A co do filmików z Gram nie wiem co się tam u was dzieję =] mi zawsze śmigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny materiał, na początku pytania były nieciekawe ale później się rozkręciło. Smuggler to faktycznie Mac Abra. Hehe. Wpadłem na to dopiero na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jaki szpan, mogę sobie pooglądać obie sceny bez wkurzania się na streaming...

...bo zostawiłem sobie firefoxa na noc i się dostreamingowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten fil też jest bardzo fajny jak poprzedni z wczoraj. Dobrze że jest długi. Mogli by takie coś zrobić tylko o siedzibie gram.pl i EA polska. Takie mareriały mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę bezsensu jest dawanie tutaj filmików, jak skarży się na to tyle osób, a gram nic z tego sobie nie robi. Cóż,to podejście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować