Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2007 o 10:40, MastAlol napisał:

Z moich info wynika że OSTR nie miał beffa z Redem, tylko mieli jakieś zatargi i na którejś
płycie (przypomnę sobie to podam nazwę) posłał mu dissa: "Red? W wolnym tłumaczeniu burak.."
i coś tam dalej go jechał :)


Łeee... Myslalem,z e chodzi o cos wiekszego... A ten fragment pochodzi z "Odzyskamy hip hop", jak mi sie wydaje. Zadziwiajace, jak w jednym wersie mogl mu pojechac tak, ze ciezko cos na to odpowiedziec. xD Zawsze uwazalem,z e O.S.T.R. jest wielki. :) Za to Reda nigdy nie lubilem - jest dla mnie wlasnie takim burakiem, ktory nie ma nic do powiedzenia. Szkoda jednak, ze ten beef nie byl tak dynamiczny jak Tede i Plomienia, bo mogloby byc ciekawie. :) Ktos wie w jakim utworze Red odpowiedzial Ostremu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że OSTRY jest dużo lepszy, do Reda nie ma co porównywać, a co do tego gdzie Red pojechał OSTREGO? Hmmm, tak mi się wydaje że jeżeli w ogóle go pojechał, to nikt nie wie bo tylko leszcze kupują jego płyty :) Z Francji przyjechał debil i myśli że kozak :/ Wyklęli go i musiał do nas zawinąć ehhhh... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2007 o 17:47, Amaadi napisał:

Ale ja lubie najbardziej Dr.Dre, Tupac''a, DMX, public enemy(fajny stary rap), Big Pun, obie
Trice:)
A ja lubię tez francuski:IAM, Sinika, Kool Shen
polecam
pozdro:0



Chyba żartujesz mówiąc,ze lubisz Tupaca,albo sobie posty nabijasz,bo ze mnie się śmiejesz,ze go słucham,bo jak to mówisz jest to "lajcik".
I do tego posta którego dodałeś niżej do tez''a45 ty też nie pisz trzech postów z rzędu bo możesz warna zaliczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 21:26, MastAlol napisał:

Projektor - Miraz - i znów reprezentanci śląska.

O tak.
Schron dla dusz
Wszyscy mają problem
Nie chodzi o to
Ciezko lekko zyc
Cala prawda

KOZACKA płyta, polecam z całych sił i zachecam do pojscia do sklepu muzycznego (dobrego:])
Mocno pokrewne z PKHZ, w koncu Rah wystepuje na "Mirażu" i odwrotnie (Cichy, Miuosh na "Recepturze")

Ema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za dwa posty, ale chciałem dopisać, że szczególnie polecam "Nie chodzi o to". Ściągnijcie sobie chociaż ten kawałek i nieświadomie zastanowicie się o kupnie płyty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytka jedna z lepszych jakie ostatnio słuchałem ;)
Z dobrych kawałków to zapomniałeś jeszcze o:
-Rzepy :D
-Nie poganiaj mnie

Co tu mówić? Więcej hitów na płycie, niż średnich kawałków :D i o to chodzi :)

Szkoda tylko że zawalili trochę kawałek "Masta kompresji" - jak już wykorzystują moją ksywkę to z pożytkiem :P, w sumie to już nie pierwszy raz, w Pokahontaz w bonusowym tracku też jest o mnie wzmianka (Masta Mike''a was pochlasta... :D)
Hehe wiem fajnie jest pomarzyć ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie wrzuciłem na iPoda i będzie nocne słuchanie, bo jeszcze nie testowałem ;D
Słyszałem że dobry materiał, chwała im za to że to Nielegal, bo spokojnie parę złotówek mogło im za to wpaść, ale właśnie to się liczy ;D PDG - Prawdziwość Dla Gry, chłopaki to mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie piosenke "Concentrate" Xzibita? Jestem pod wielkim wrazeniem. Dotad lubilem Xzibit''a, bo najczesciej jego piosenki byly energiczne i mialy potezny bit, co mi sie podobalo,a le ten utwor to rzeznia. :D Do etgo ten teledysk! Fajny klimat, ogol;nie dobre wykonanie i... te panie! xD Kawal dobrej roboty. A dla tych co nie slyszeli - szybko nadrabiac zaleglosci i szukac teledysku na youtube! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakiegos francuskiego artystę, który spiewa Hip-Hop ale po francusku nie po angielsku?
Interesowałby mnie jakiś hiszpański wykonawca ;)

Z góry dzięki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być francuski wykonawca czy hiszpański bo już nie wiem :P
Francuskich jest masa, z hiszpańskich będzie gorzej, ale widziałem jakiś klip z Fat Joe, chyba był właśnie po hiszpańsku na featuringu, zobaczę jeszcze, może znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:26, MastAlol napisał:

To ma być francuski wykonawca czy hiszpański bo już nie wiem :P


Francuski i Hiszpanski ;) źle to tam ująłem ;)
Dzięki za linka juz patrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaje że z tego linka to jednak nie hiszpański, ale sam oceń, ja nie znam :)

Francuski to już zupełnie inna sprawa, z bardziej uznanych dla mnie to na pewno:
Busta Flex
IAM
Lunatic
Manau - chyba numer 1, bardzo fajny styl, miodek ;D
Rohff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś we wszystkim obeznany, więc się spytam. Wpisałem sobie Liroy do Wikipedii i znalazłem, że wydał CD w 2006r. L Nino vol. 1. Coś ciekawego mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PDG jestem wielkim fanem :)
Ale o tym FataeMie to słyszę pierwszy raz, jakiś underground? Jak tak to może masz linki do ich płytek (nielegali), żeby nie było że propaguje piractwo i opowiedz coś o nich :) Sądząc po nicku, to albo ich lubisz, albo jesteś członkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię i znam większość osobiście:D Hah Rafiego i Mixera też znam:P
http://rapidshare.com/files/11827476/Niczego_Sobie-_Silny_Materia__322_.rar

A poniżej link do Kolektyf Piła, jego członkiem jest Rns, jeśli słuchałeś Prowizorki Bubla to powinieneś wiedzieć, zresztą Bubel jest tam gościnnie
http://rapidshare.com/files/11205460/Kolektyf_Red_Eye_Crew__2006_.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować