Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

wejdźcie sobie na www.shadyforever.com, www.shadyattack.pl i www.shade45.info , to najlepsze polskie stronki o Eminemie i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:06, sołtys121 napisał:

Nie, po prostu chce posłuchać o czym gadacie.


Aha,czyli luz,tylko nie pisz postów typu Witam jestem heavy metalowcem,ponieważ,możesz dostać jakiegoś warna czy cos tego typu,za nabijanie postów. Pozdrawiam.


TmJ ja jednak nie wejde,nie ciągnie mnie aż tak do muzy Ema, jednak wole polookac na strony o Pacu,najwyżej keidyś na nie sobie lookne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:54, Marcilek napisał:

ja tam najbardziej z raperów lubię 50 centa , Eminema , Cashis i Lloyd banks !!


To zabrzmiało, jakbyś w życiu słyszał tylko "You Don''t Know".

Z innej beczki ... słyszał ktoś coś o wykonawcy zwanym Hush (MC Hush ewentualnie).
Macie jakieś freestyle, wiecie coś o Mixtape''ach, nielegalach itp. ?
Bo jedną płytę na mainstreamie wydał dopiero jedna płytę ["Bulletproof"], z której btw. jeden utwór "Fired Up", można było usłyszeć w NFS: Most Wanted. A pierwszym singlem z płyty jest "Hush is coming", do którego klip można oczywiści zobaczyć na youtube.com.
Mnie się obydwa kawałki podobają, ale nie słysałem nic innego jeżeli chodzi o tego gościa, a moim zdaniem ma niezły wokal i flow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:54, Marcilek napisał:

ja tam najbardziej z raperów lubię 50 centa , Eminema , Cashis i Lloyd banks !!

Daj spokoj czlowieku posluchaj NWA albo Starych MoppDeppow tera to same takie siakie leca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:02, Rosveld napisał:

> ja tam najbardziej z raperów lubię 50 centa , Eminema , Cashis i Lloyd banks !!
Daj spokoj czlowieku posluchaj NWA albo Starych MoppDeppow tera to same takie siakie leca.....

nie lubię polskiego hip hopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:20, Marcilek napisał:

> > ja tam najbardziej z raperów lubię 50 centa , Eminema , Cashis i Lloyd banks !!

> Daj spokoj czlowieku posluchaj NWA albo Starych MoppDeppow tera to same takie siakie leca.....

nie lubię polskiego hip hopu

Ale to nie jest własnie polskie:D:D NWA To ekipa z Compton czyli "mila" dzielnica LosAngeles a Moppy tera wbili sie do wytworni 50centa i sie skaszanili tera....dlatego napisalem ze starych moppdeppow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega ma spodnie skatetowskie i mowi że słucha hip-hopu a ma 11 lat i ciągle do niego mowie wyglądasz w tych spodniach jak byś miał 3 tony w gaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:50, Jogipalka napisał:

moim zdaniem hip-hop to ścierwo


Bo Twoje zdanie się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzyjcie sobie najnowszy teledysk DMX''a "Lord Give My A Sign ", super jest...I''m fuck polish shit (hip-hop), I''m love american rap bit...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:12, TmJ napisał:

wejdźcie sobie na www.shadyforever.com, www.shadyattack.pl i www.shade45.info , to najlepsze
polskie stronki o Eminemie i nie tylko.

>ale ja nie powiedziałem ze lubię tylko Eminema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 13:47, ziomek11 napisał:

Moj kolega ma spodnie skatetowskie i mowi że słucha hip-hopu a ma 11 lat i ciągle do niego
mowie wyglądasz w tych spodniach jak byś miał 3 tony w gaciach :)


joj, to że ktoś śmiga tylko w szerokich spodniach, ma łańcuch czy cuś jeszcze TAKIEGO to nie znaczy, że jest wyjadaczem. Tymbardziej jeśli ma 11 lat :P Ja np nigdy tak bym się nie pokazał, to zbłaz bo co innego Eminem czy 50 cent w łańcuchu a co innego szczyl w jakiejś zabitej dechami norze :D

"DRES NIE CZYNI CIĘ DRESIARZEM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 22:39, ziomek11 napisał:


Ale mi ta moda nie pasi bo jest poprostu głupia !!!!!



Tak samo jest głuia jka moda tych wszystkich metalowców,rockenrollowców,czy jak im tam. Obcisłe spodnie,czarne koszulki "metalika" itd. poporstu jak ci się nie podobają szerokie spodnie itd. to się tak nie ubieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten metal mnie dennerwóje bo co koleś jest ubrany w skóre i w glany :) i ma kolczatke pas albo na ręce hee wole skaetów na deskorolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować