Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 22:06, NuGGet napisał:

Popierma:P chociaz u mnie w szkole to tylko ja i dwoch kumpli nosi luzne ciuchy, reszta to
te festusy (czyt. metale:P)


Uuuu...to nie fajnie :P Ale dziwne jest to, że do metali nikt się nie przyczepia, że cały czas chodzą na czarno i noszą łańcuchy i różne takie (nie znam sie :P )
Chociaż mam jednego dobrego kumpla metala, co prawda nie takiego hardkorowego, ale długie włosy i koszulki z "Iron Maiden" nosi :P
Troche offtop poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:06, NuGGet napisał:

Popierma:P chociaz u mnie w szkole to tylko ja i dwoch kumpli nosi luzne ciuchy, reszta to
te festusy (czyt. metale:P)


Uuuu...to nie fajnie :P Ale dziwne jest to, że do metali nikt się nie przyczepia, że cały czas chodzą na czarno i noszą łańcuchy i różne takie (nie znam sie :P )
Chociaż mam jednego dobrego kumpla metala, co prawda nie takiego hardkorowego, ale długie włosy i koszulki z "Iron Maiden" nosi :P
Troche offtop poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie ważne co i jak się nosi, ale co ma się w głowie i jak się potrafi pokazywać ludziom, że nasz kultura nie jest taka straszna jak się moherom wydaje. ;) Ja jak zaczynałem słuchać rapu ( a to było ładnych pare latek temu :) to nie przejmowałem się, że mnie nazywali złodziejem i narkomanem. Ważne, że słuchać mogłem czego chciałem. To jak się nosicie o niczym nie świadczy. :P Nauczyciele swoje jazdy maja i kogo to obchodzi. Jak się zaczołem golic na głowie to się pytali to gdzieś nie wstąpiłem :D a poprostu do gry w kosza jest wygodniejsze być łysym. :)
A tak pozatym to wreszcie zaczyna nam się wysypywać dobrymi płytami na polsiej liście sprzedaży. Eldo dobrze zadebiutował, tak samo jak Łona/Webber, a Ostry ma już złotą płytę. Nic tylko się cieszyć i czekać na następne. A juz niedługo ( koniec tego miesiąca) wychodzi nowy Fenomen ! Po pierwszym nagraniu, które krązy po necie zapowiada się zmakowicie :)

Pzdr i wesołych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie ciekawie jaki byl wasz pierwszy HH jaki slyszelisci?? Bo ja zaczynalem przygode z HH od Liroy''a:P (ktorego zreszta teraz koszmarnie nie lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:22, Kermit 13 napisał:

Uuuu...to nie fajnie :P Ale dziwne jest to, że do metali nikt się nie przyczepia, że cały czas
chodzą na czarno i noszą łańcuchy i różne takie (nie znam sie :P )

Nikt się nie przyczepia? Co ty mówisz. Jak wszyscy "znawcy" wyzywają ich od satanistów, rytualistów, pogan, ateistów itp. to nie jest czepianie się? Do każdej muzyki znajdzie się stereotyp...trzeba tylko dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:16, NuGGet napisał:

A ja sie ciekawie jaki byl wasz pierwszy HH jaki slyszelisci?? Bo ja zaczynalem przygode z
HH od Liroy''a:P (ktorego zreszta teraz koszmarnie nie lubie)



Ja też zacząłem od Liroya,jak byłem młody to się nim przyjarałem,póxniej Peja a teraz Tupac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:49, ko?nik napisał:

Nikt się nie przyczepia? Co ty mówisz. Jak wszyscy "znawcy" wyzywają ich od satanistów, rytualistów,
pogan, ateistów itp. to nie jest czepianie się? Do każdej muzyki znajdzie się stereotyp...trzeba
tylko dobrze poszukać.


Mi chodziło o przykład szkoły i noszenia ubrań, a nie ogólenie :P
Jakbyś przeczytał wcześniejsze posty to być wiedział :)

NuGGet hmmm...pierwszy raz słyszałem "Karambe" a zaczynałem można powiedzieć hurtowo :P
ZIP,Killazi (PDG), O.S.T.R, Tede i dużo innych znanych i mało znanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:16, NuGGet napisał:

A ja sie ciekawie jaki byl wasz pierwszy HH jaki slyszelisci?? Bo ja zaczynalem przygode z
HH od Liroy''a:P (ktorego zreszta teraz koszmarnie nie lubie)

z polskich to od Liroy,a z zargranicznych to chyba byl mc hammer,ale to nie byl do końca rap. Teraz mc hammera dalej lubie, ale Liroy niech szczeźnie w piekle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą płytką jaka mi wpadła do kolekcji 2 i 3 kaliber, brat przyniósł kiedyś od kumpla, po tem wpadła
K44-księga i paktofonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od ostrego, a dokładnie "Kochana Polsko"... Nawet nie wiedziałem co to, ale rodzice mi kupili, bo fajnie wyglądało i "patriotycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem paradoksalnie od Peji, Liroja, WYP3 i Killazów :) Dobre czasy, jak braliśmy z kuzynem głośnik i się do walkmena podpinało żeby leciało głośno na ulicy <lol> :) Ile bym dał żeby się cofnąć do tamtych czasów :]

Co do płytek Gurala i Killazów, powinny być już w tym tygodniu, z nieoficjalnych informacji tak wnioskuje, dostępnych na stroblonie Kermita 13

----> Kermit 13, nie zapominaj kto cię wciągnął w kulture :D hehe pamiętam jak wpadłeś w szelestach do klasy, pamiętam jak dziś :D Hehe... pozdro homie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleo dzisiaj z kumplem pocisnelismy z jakiejs moherzycy:P idziemy sobie kulturalnie przez miasto (w szerokich pantsach i wgole, czapaje na bok i gib gibon:P), podbija do nas jakas babcia i zaczyna sie pruc ze jestesmy jakies szatany, belzebuby itp:P normalnie nie moglem z niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:53, MastAlol napisał:

Ja zacząłem paradoksalnie od Peji, Liroja, WYP3 i Killazów :) Dobre czasy, jak braliśmy z kuzynem
głośnik i się do walkmena podpinało żeby leciało głośno na ulicy <lol> :) Ile bym dał
żeby się cofnąć do tamtych czasów :]

Pamiętam, pamiętam walkman z kasetami nagranymi, te składanki i ten dziwęk :P

Dnia 08.04.2007 o 22:53, MastAlol napisał:


Co do płytek Gurala i Killazów, powinny być już w tym tygodniu, z nieoficjalnych informacji
tak wnioskuje, dostępnych na stroblonie Kermita 13

Yhy, yhy :)

Dnia 08.04.2007 o 22:53, MastAlol napisał:


----> Kermit 13, nie zapominaj kto cię wciągnął w kulture :D hehe pamiętam jak wpadłeś
w szelestach do klasy, pamiętam jak dziś :D Hehe... pozdro homie.

Pamiętam i Ci dziękuje :D hehe a to nie były szelesty tylko sztruksy, ale pierw była bluza Clinica(luuuuuzna) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh ja zaczynałem daaawno temu od House of Pain, Public Enemy i Cypress Hill. Dobre kapele co nie? Dopiero potem przyszedł jakiś Liroy, Wzgórze Ya-Pa3 i cała reszta ;]
Heh, stare dzieje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:25, Budo napisał:


Heh ja zaczynałem daaawno temu od House of Pain, Public Enemy i Cypress Hill. Dobre kapele
co nie? Dopiero potem przyszedł jakiś Liroy, Wzgórze Ya-Pa3 i cała reszta ;]
Heh, stare dzieje ;]


Na poczatku polski HH wpadl mi w ręce, ale szybko poznałem korzenie tej muzyki. Taaa pamietam jak to z kumplami jakiś nowy kawalek dorwaliśmy to było święto (net wtedy to luksus był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, z racji młodego wieku, zacząłem słuchać rapu w samej końcówce XX w. od "Skandalu" Molesty. Następnie było Marshall Matters(Remember me?!?!), potem Na legalu, (stareńka już wtedy...) Kinematografia, Poznań-VI 52 i niedawno Nigdy nie mów nigdy... jak zacząłem od Ewenementu i na razie na nich kończę :D
Trochę melancholijnie się w tym wątku zrobiło, przypominamy sobie, jak to drzewiej bywało... a Syrena to dopiero był samochód!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 14:16, NuGGet napisał:

A ja sie ciekawie jaki byl wasz pierwszy HH jaki slyszelisci?? Bo ja zaczynalem przygode z
HH od Liroy''a:P (ktorego zreszta teraz koszmarnie nie lubie)

Ja od WWO-Masz i pomysl i Waca ale pojedyncze kawalki sluchalem juz przed ale sporadycznie a z usa to chyba NWA i do teraz mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:56, Lesz3yk napisał:

Ja z polskich zacząłem od Kalibera 44.
Z zagranicznego rapu zacząłem od NWA i 2Paca.

Wszystkich słucham do dzisiaj.

No NWA czlwieko zwlaszcza niggaz 4 live!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować