Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 18:36, BlackBomb napisał:

(...)


:O Soundtrack do nieistniejacego filmu?! To *musi* byc cos! :D Widze, ze szykuje sie jakis ciekawy Concept Album, czyli to, co wszyscy kochamy najbardziej. :D Jeszcze tyle miesiecy czekania, a ja juz sie zwijam z niecierpliwosci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo! ziomale nie wiedzieliście przypadkiem jakiegos sklepu internetowego gdzie można kupić bluze BWS

BTW: ide sobie normalnie przez rynek patrze a tu idzie koleś identyczny jak 50cent normalnie morda identyczna tylko że był biały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było i nie jestem w temacie, ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnić okoliczności powstania dissu "PDG- 1 raz w głowę" pod adresem Peji, i czy Peja odpowiedział na niego, i kiedy to wogóle było nagrane, przed czy po "na żywo z poznania" i "100% tour" bo nie czaje tego, oni się w końcu lubią czy nie? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:14, Buhaj91 napisał:

Długo mnie nie było i nie jestem w temacie, ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnić okoliczności powstania
dissu "PDG- 1 raz w głowę" pod adresem Peji, i czy Peja odpowiedział na niego, i kiedy to wogóle
było nagrane, przed czy po "na żywo z poznania" i "100% tour" bo nie czaje tego, oni się w
końcu lubią czy nie? :P:P

OMG :P PDG i SLU dissowali sie już daaawno temu :P W "Na żywo z Poznania" są już pogodzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:14, Buhaj91 napisał:

Długo mnie nie było i nie jestem w temacie, ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnić okoliczności powstania
dissu "PDG- 1 raz w głowę" pod adresem Peji, i czy Peja odpowiedział na niego, i kiedy to wogóle
było nagrane, przed czy po "na żywo z poznania" i "100% tour" bo nie czaje tego, oni się w
końcu lubią czy nie? :P:P

To było bardzo dawno temu:P
DGE z ekipą wbił się nawet do Peji na koncert;) Ale pokój (niby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:23, NuGGet napisał:

O, to jest właśnie kawałek Centa który mi sie podoba. Jakby wszystkie były w takich klimatach,
napewno bym słuchał Fiftiego. Widać że za czasów tego kawałka, nie odbijało mu tak jak teraz.

Kto wie... może Fifty się w końcu opamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 19:28, TmJ napisał:

Kto wie... może Fifty się w końcu opamięta...

Kurde, właśnie jakby Fifty miał zawsze takie kawałki, już kij w to że sie cieszy z kasy, to bym go słuchał. Ale że kasa mu odbiła, to go nie lubie... Ale tak jak napisałeś, może sie kiedyś opamięta, i zacznie nagrywać kawałki w stylu tego podanego wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

No to jest w końcu kawałek z Power of the Dollar ... poza tym widać choćby nawet różnicę w głosie, pewnie dla tego, że było to przed tym jak został postrzelony w twarz ... chociaż nie wiem czy miało to jakiś wpływ ... może się poprostu tak wyrobił.

Z innej beczki ... następny singiel Boyz N Da Hood, moim zdaniem słaby ...

Boyz N Da Hood - Bite Down > http://youtube.com/watch?v=rQIg-ogmR5Q > wkurza mnie beat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 19:51, Dante Dy`nei napisał:

No to jest w końcu kawałek z Power of the Dollar ... poza tym widać choćby nawet różnicę
w głosie, pewnie dla tego, że było to przed tym jak został postrzelony w twarz ... chociaż
nie wiem czy miało to jakiś wpływ ... może się poprostu tak wyrobił.

Nie tylko głos ma inny, z wyglądu też jest jakiś inny :P Może dlatego że nie ma 100 kilo łańcuchów na szyi :P

Dnia 10.10.2007 o 19:51, Dante Dy`nei napisał:

Boyz N Da Hood - Bite Down > http://youtube.com/watch?v=rQIg-ogmR5Q > wkurza mnie
beat ...

Wkurza? Ten bit wkur***! Brzmi jak muzyczka z tetrisa na pegazusie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:54, NuGGet napisał:

Nie tylko głos ma inny, z wyglądu też jest jakiś inny :P Może dlatego że nie ma 100 kilo łańcuchów
na szyi :P

Nieee... Ma inny głos, bo gdy został postrzelony w Twarz (w policzek dokładnie) to pocisk uszkodził mu kilka zębów i język, przez długi czas Fifty musiał trenować wymowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny kawalek fiftiego, szkoda ze wszystkie takie nie sa;]

btw. jak stworzylem bit w programie HipHop eJay i jak go zapisze na dysku to za pomaca jakiego programu moge go odtworzyc zeby go normalnie sluchac jak na winampie np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 20:07, YoungCezar napisał:

btw. jak stworzylem bit w programie HipHop eJay i jak go zapisze na dysku to za pomaca jakiego
programu moge go odtworzyc zeby go normalnie sluchac jak na winampie np.?

Gdzieś w opcjach zapisywania w eJay powinna być chyba zmiana formatu na mp3. Ale głowy sobie nie dam uciąć :P

BTW: Jak już przy eJay jesteśmy, zna ktoś strone z samplami do programów typu HH Producer ? Szukam, szukam, i nic nie moge znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:54, NuGGet napisał:

Wkurza? Ten bit wkur***! Brzmi jak muzyczka z tetrisa na pegazusie xD


Ale są też beaty tego typu, które mnie nie wkurzają ... Patrz np. It''s Goin'' Down Yung Joc''a [ http://www.youtube.com/watch?v=t6mMZR1p4q0], albo I Know U See It [ http://www.youtube.com/watch?v=pTGxLmr1eHA] też Joc''a, czy Snap Ya Fingers Lil'' Jon''a [ http://www.youtube.com/watch?v=yonABIxKfn4].

A ten z Bite Down to porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:07, YoungCezar napisał:

btw. jak stworzylem bit w programie HipHop eJay i jak go zapisze na dysku to za pomaca jakiego
programu moge go odtworzyc zeby go normalnie sluchac jak na winampie np.?

Klikasz na to gdzie się zapisuje i zamiast "save mix" wybierasz "export mix" i w tym okienku co Ci wyskoczy na dole wybierasz format w jakim chcesz zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować