Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

No i mam juz swoj Kod3X. :) I prawde mowiac jestem bardzo mile zaskoczony po tym, co pzreczytalem od Was. Naprawde kawalek dobrego rapu. Moim zdaniem najlepszy z Kodexow. Wszyscy dali rade i nie narobili obciachu. Nawet Rychu Peja, czy taki leszcz jak Onar nie denerwuja mnie podczas sluchania plyty. Uwazam tez, ze Onar zachowal sie jednak nieladnie wspominajac o Tede na plycie, gdzie pojawia sie ten drugi. On naprawde chce popelnic chyba samobojstwo medialne (co ostatnio udowodnil dajac diss na Tede sprzed roku na najnowsza plyte). A co do najmocniejszych kawalkow to pierwsze miejsce ma oczywiscie PIH. Genialny utwor. Docenilem go dopiero za ktoryms razem,a le jest naprawde mocny. Potem moje glosy dostaja kawalki "Wyrok", "Teoria fikcji" (docenione najpozniej z wymienionych kawalkow. Na poczatku sie rozczarowalem, a potem sie wkrecilem), "Siła z pokoju", "Przygotuj sie na sztorm" i "Tak i nie". Ogolnie potezna plyta. Szkoda tylko, ze OSTR nie zrobil czegos z pier**lnieciem, jak kiedys "Na raz", tylko ta slabizne... OSTR sie nie popisal...

P.S. Po to haslo na jutjuba mam sie zglosic na podwojnym G, czy tutaj mam sie scierac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze juz wiecie, ale dla tych, co nei odwiedzali jeszcze dzisiaj kanalu jutjuba hiphopgrampl, to oficjalnie informuje o ukonczeniu mojej playlisty. :) Napewno znajdziecie tam cos, czego jeszcze nie slyszeliscie. ;) Goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystkie kawałki są w tym klimacie to kupuje. Od razu :D W następnym miesiącu.... Teraz jestem bez hajsu, kupiłem już trzy winyle, 5 cedeków i igłę do gramofonu :D Ale mam jeszcze pytanie. Ta płyta w merlinie kosztuje 60zł - nie ma może wersji Polska Cena/Zagraniczne cd (czy coś takiego za ok 30zł)?

PS. Polecam RETURNERS Diffrent Places One Hip - Hop. Płyta jest na dobrym poziomie, co ostatnio nie zdarza się często :D Numerowana - 700 sztuk na Polskę, mam numer 277 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:08, BlackBomb napisał:

Jeżeli wszystkie kawałki są w tym klimacie to kupuje. Od razu :D W następnym miesiącu....


Polecam sprawdzić resztę klipów :) Też muszę kupić tą płytkę, wypasiona jest :]
http://www.youtube.com/watch?v=cksewjmh8hM T.I. - Big Thing Poppin''
http://www.youtube.com/watch?v=DOU3HHoMJIk T.I. feat Wyclef - You Know What It Is
http://www.youtube.com/watch?v=QQGlvL-UE9M T.I. - What You Know

BTW: Nie wiecie skąd, można ŚCIĄGNĄĆ klipy rapowe w dobrej (~50mb - klip) jakości? Lubie mieć na dysku, a nie ciągle YouTube :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 20:28, MastAlol napisał:

BTW: Nie wiecie skąd, można ŚCIĄGNĄĆ klipy rapowe w dobrej (~50mb - klip) jakości? Lubie
mieć na dysku, a nie ciągle YouTube :)

Najlepiej zassaj program vdownloader (to jakieś 100kb), tam wklejasz tylko link z YT, wybierasz format w jakim chcesz mieć ten filmik, wskazujesz gdzie ma Ci go zapisać i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w DOBREJ jakości :P Te filmy z YT to o d*** rozbić :) Chodzi mi o oglądanie klipów na odtwarzaczu DVD na TV :P Z takimi jakościami to mogę pooglądać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:28, MastAlol napisał:

BTW: Nie wiecie skąd, można ŚCIĄGNĄĆ klipy rapowe w dobrej (~50mb - klip) jakości? Lubie
mieć na dysku, a nie ciągle YouTube :)

ja tam ściągam (nie śmiać się) na emulu, tam można znaleźć teledyski (tylko trzeba dobrze poszukać) baaaardzo dobrej jakości (np. "Shake that" Eminema... ponad 300MB :D:D:D), tylko jest jedna wada... nie zawsze mają wysoką dostępność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze MastAlol podal juz odpowiednie linki, wiec pozostaje mi powiedziec, ze ja kupilem wlasnie za cene ok. 60PLNow ta plyte w Empiku. Nie widzialem nigdy nizszej ceny (no, chyba, ze jakies 58 ;)). Mimo wszystko uwazam, ze warto zainwestowac. Nieczesto mozemy dostac tak dobra plyte amerykanskiego rapu, a ta cena, to czesto norma wsrod zagranicznych plyt.

P.S. Wiecie co mi sie przypomnialo? To, ze Liroy wydal nie tak dawno plyte. xD Ciekawe jak sie teraz czuje z tym, ze po 5 (?) latach wrocil jako nieliczacy sie ktostam. :D Przeciez o tej plycie nie bylo w ogole glosno, nikt sie nia nie pzrejal i pewnie nikt jej nie kupil. Moglby sie usunac na zawsze, bo sie tylko kompromituje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 21:43, Wiadroman napisał:

P.S. Wiecie co mi sie przypomnialo? To, ze Liroy wydal nie tak dawno plyte. xD Ciekawe jak
sie teraz czuje z tym, ze po 5 (?) latach wrocil jako nieliczacy sie ktostam. :D Przeciez o
tej plycie nie bylo w ogole glosno, nikt sie nia nie pzrejal i pewnie nikt jej nie kupil. Moglby
sie usunac na zawsze, bo sie tylko kompromituje. :)

OMG :P Serio coś wydał ? :P
W ogóle nic o tym nie wiem :P Ciekawe czy to znowu teksty w stylu "je***ć mi sie chce" czy może coś normalniejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:47, Araondoion napisał:

ktoś dał 40centa na playliste ;p

Kto?:P
Może mi sie powaliły konta :P Bo na swoje "Prywatne" dałem do ulubionych jeden kawałek Centa :P Ale taki bardzo stary, jak jeszcze mu kasa nie odbijała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:45, NuGGet napisał:

OMG :P Serio coś wydał ? :P
W ogóle nic o tym nie wiem :P Ciekawe czy to znowu teksty w stylu "je***ć mi sie chce" czy
może coś normalniejszego :P


Jestem w szoku. Chcialem popzrec swoje slowa jakimis dowodami i znalazlem. Na jego oficjalnej stronie. To cos, co mnei po prostu pzrerazilo. Naprawde. Tylko dla forumowiczow o mocnych nerwach. http://kingpin.pl/viewpage.php?page_id=42 - dyskografia Liroya. Jestem w szoku, bo okazuje sie, ze nie dosc, ze w 2006 wydal plyte z najgorsza okladka roku - L Nino, to jeszcze w 2007 tez cos wyda! :O I sluchajcie tego: bedzie tam kawalek "...a je*ać mi się chce!!!". Brak mi slow. On teraz smieje sie z samego siebie, czy co? Zaskoczeniem jest jednak kawalek z Ice T... Naprawde tego sie nei spodziewalem. tytul to (uwaga) "Bestseller". Zdziwi sie jak bardzo bedzie sie to mijalo z prawda. ;) Ogolnie polecam pooogladac sobie strone troche. Zajecie dla zboczencow typu ogladacze ufoxa, bo patzrenie na te bzdury to meczarnia, ale z domieszka smiechu. ;) Juz opis o tym, kim ejst Liroy na glownej jest zabawny ("LIROY to jedna z najciekawszych i najbardziej rozpoznawanych postaci polskiego rynku muzycznego na przestrzeni ostatniej dekady, a przede wszystkim prekursor i bezapelacyjny król polskiego rapu."). Ten czlowiek zawsze byl smieszny ("skubiduja, skubidubiduja!"), ale teraz to jzu pzresada (wypisywanie tych bzdur i cenzurowanie pzreklenstw EMOTAMI! Taki gangster i pisze "Jak tu sie nie wku;)wic"?! Niech ejszcze nagra piosenke "<lol2>" najlepiej). No ja jestem w szoku.

P.S. Polecam obejzrec zdjecia. Sa fatalne. :D I do tego ten brzydal mysli, ze sie wylansuje z tym, ze jakies panie wyzsze od niego biegaja wokol niego. Apf. Niech nei mysli, ze stanie sie jakims Playboyem nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liroy to naprawdę debil nad debili... A jedyna przyczyna tego, że będzie miał kawałek z Ice T, to to, że kiedyś właśnie Ice T dał Liroy''owi (co to za ksywa w ogóle...) tytuł OG (Original Gangsta) a było to chyba w 1993 roku. Gdyby nie to że w tamtych czasach jedynym znanym "raperem" z Polski był Liroy to na pewno Ice T nie dałby mu tego tytułu...
Naprawdę, NAWET ja umiałbym napisać lepszy tekst niż ten skur***... Inaczej tego lamusa nie mogę nazwać, nie lubię "zespołu" NAS (Nagły Atak Spawacza) ale w "Anty Liroy''u" dobrze powiedzieli, "Jesteś pozerem a nie gangsterem". Bo jak taka ciota jak Liroy może w ogóle jeszcze pokazywać sie publicznie, i kozaczyć że wydaje nowe gówno?
Na miejscu prawdziwych raperów, wziąłbym lirojka za łeb, w bagażnik i do lasu frajera :P
"Bezapelacyjny król polskiego rapu", no nie mogę, chyba król lamerstwa, pozerstwa i krzywego ryja...

Sory za brzydkie słowa, ale sie bardzo wkurzyłem :P I nie ma bata, szykuje diss na lirojka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:46, NuGGet napisał:

(...)


Dobzre powiedziane. :D Chcialem sie ejszcze odniesc do pozerstwa Liroya. Ja wierze, ze keidys on byl prawdziwy. W koncu nie mogl byc pozerem, bo byl prekursorem mody na rap w polsce. Szkoda jedynie, ze wzielo sie to z tego, ze robil to raczej dlatego, ze byl niedobrym chlopcem,a niedobrzy chlopcy bawili sie w takie rzeczy. Zamknal sie na kilka lat i bylo w porzadku. Ale wrocil z tym swoim smiesznym "Hello", ktore bylo tak zalosne, ze tylko TV4 to puszczala rano w Muzycznych Listach. ;) Teraz znow robi ajaks wioske i naprawde zasluguje na miano pozera. Nie da sie byc szanowanym raperem w dzisiejszych czasach piszac piosenki pod tytulem "...a jeb;)ć mi sie chce", a potem sie okrzyknac krolem polskiego rapu. W chwili obecnej wiekszym uznaniem cieszy sie Mezo i Doniu, bo oni maja chociaz kawalki, ktore puszczaja w TV i an dyskotekach. Z ksywka Liroya spotykam sie jzu tylko w krzyzowkach przy hasle "Muzyka Liroya" na 3 litery. ;) Zrobil sobie sesje z jakimis panienkami, jego czaszka byla keidys na okladce Playboya i mysli, ze jest 50centem? Jest jakims smiesznym, zgrzybialym starcem dla mnie. :) I gdzie on chce sie stawiac ponad OSTRego, Tede, Gurala, czy Fisza? Moze i kiedys byl krolem, gdy rap w Polsce mial swoje poczatki, ale jego kadencja minela juz dawno i Liroy nie wroci na tron. Teraz siedzi tam Tas De Fleia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja starsza kiedyś oglądała "Na ostrzu noża", i gościem był Lirojek, i chwalił że sprzedał... UWAGA... 7 milionów płyt xD Jak to usłyszałem to aż parsknąłem ze śmiechu xD Chwalił sie że jest najlepszym raperem itp. a jak dla mnie to on jest na równi z mezem, albo i gorszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować