Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 17:14, zbigniew.1 napisał:

: "K***y, troche pokory, mowicie rap jest zly, to jaki jest terroryzm?" ;)

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. To odnosi się do niektórych krytyków wulagryzmów...
"...multum okrucieństwa nie widzą a mają manię
kłamstwa się nie brzydzą tylko tego że mówisz wulgarnie..." - Dla społeczestwa - Molesta/Ewenement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takich ludzi jak squeglee lubię ;] Nie ciska się, wytłumaczy spokojnie. Ma szacunek do ludzi lubiących słuchać innej muzyki, i tak powinno być ;]

A co do koncertu w Łodzi...
Mam z Hejtem wjazd za darmo ;] Będzie z nami Dj Gondekks (ten nasz ziomek z Irlandii) i z nim nie ma co się bać o kasę ;] Bo albo zapłaci za nas, albo ma wjazd za darmo bo istnieje już trochę w Rapie ;]
A jak tam będziemy, to będę baunsował jak szalony, aż mi ręce poodpadają xD Nie ma co, będzie gruuuubo :D

BTW: Nasze studio będzie gotowe za 3-4 dni ^^ Dzisiaj położyliśmy tynk, jeszcze sporo pracy przed nami, ale "damy rade razem z lojalnym składem" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za dwa posty pod rząd.

Nowa polityka sprzedaży. Outlet Prosto.

W związku z rozwojem firmy PROSTO oraz dostosowywaniem się do trendów światowych - jak i rodzimych - pragniemy poinformować, iż jednym z rozwiązań jakie wprowadzamy na stałe do naszej polityki, będą systematyczne wyprzedaże sezonowe starych kolekcji – zwane potocznie outletami.
Decyzja o takim posunięciu, jest odpowiedzią na ogromne, jak najbardziej zrozumiałe zainteresowanie naszych obecnych i przyszłych klientów tego typu akcjami sprzedażowymi.
Wprowadzenie przecen na kolekcje z minionych sezonów mają charakter trwały i stanowią uporządkowanie systemu sprzedaży i polityki cenowej Prosto Wear.
Jednocześnie od sezonu wiosna / lato 2008 wprowadzamy nowy cykl produkcyjny. Świeża kolekcja już od kwietnia.

Fajnie ;D Niektóre ciuchy PROSTO są fajne, ale drogie. A teraz na tych wyprzedażach pewnie będzie taniej ^^

O.o Ten koncert w Łodzi jest za darmo xD A ja myślałem że to Godnas coś rozkminił że wjazd za free mamy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy:

1. Posłuchałem sobie parę kawałków z albumu 52 i spodobał mi się Gniew ;] W szczególności druga zwrotka, bo jest w niej coś takiego prawdziwego. Dosadnie opisuje prawdę o niektórych laskach...
2. Mam album Ostrego. (proszę nie bijcie) Jak dla mnie to crap O_o Bity jak z dupy i się słuchać tego nie da :/ Oczywiście możecie się nie zgodzić.

Krótko i na temat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:30, bojanzaw napisał:

2. Mam album Ostrego. (proszę nie bijcie) Jak dla mnie to crap O_o Bity jak z dupy i
się słuchać tego nie da :/ Oczywiście możecie się nie zgodzić.

Krótko i na temat ;P

Widocznie lubisz słuchać innego rapu. Mi taka muzyka w stylu Nowego Yorku jaką zaprezentował Ostry na nowej płycie, bardzo odpowiada...;)
Jeżeli płyta ukazałaby się w 2007 to dla mnie był by to album roku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2008 o 23:30, bojanzaw napisał:

2. Mam album Ostrego. (proszę nie bijcie) Jak dla mnie to crap O_o Bity jak z dupy i
się słuchać tego nie da :/ Oczywiście możecie się nie zgodzić.

Krótko i na temat ;P


To samo o JTTS myślę. Po ''Jazzie w wolnych chwilach'' już nic mnie spod szyldu Ostrego nie zaciekawiło. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 11:12, el machete napisał:


> 2. Mam album Ostrego. (proszę nie bijcie) Jak dla mnie to crap O_o Bity jak z dupy
i
> się słuchać tego nie da :/ Oczywiście możecie się nie zgodzić.
>
> Krótko i na temat ;P

To samo o JTTS myślę. Po ''Jazzie w wolnych chwilach'' już nic mnie spod szyldu Ostrego
nie zaciekawiło. Pozdro



wg mnie najlepsza płytka ostrego, która mnie rozwaliła to "Tabasco", kolejne płyty ostrego w ogóle mi nie podchodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tam każda jedna płyta Ostrego podoba. Nie było takie z której nie spodobałoby mi się przynajmniej kilka kawałków. Zawsze na jego płytach znajduje coś dla siebie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2008 o 14:12, bojanzaw napisał:

Haha xD A widziałeś to?

Jakby takie coś było naprawdę, to bym sobie to kupił xD

BTW: Też macie taki przypał u starszych jak sie dowiedzą że nie byliście w szkole? :/ Ja dzisiaj nie poszedłem, bo strasznie zmęczony byłem wczorajszą pracą nad studio, starsza się dowiedziała i już dzisiaj nie mogę nigdzie wybić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:00, NuGGet napisał:

BTW: Też macie taki przypał u starszych jak sie dowiedzą że nie byliście w szkole? :/
Ja dzisiaj nie poszedłem, bo strasznie zmęczony byłem wczorajszą pracą nad studio, starsza
się dowiedziała i już dzisiaj nie mogę nigdzie wybić :/


Ja aż takiego przypału nie mam :]

Duże to wasze studio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2008 o 15:05, Crimthann napisał:

Duże to wasze studio ?

Wystarczające ;] Ale mogłoby być trochę większe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:09, NuGGet napisał:


> Duże to wasze studio ?
Wystarczające ;] Ale mogłoby być trochę większe ^^


A jak zamierzacie wytłumić pomieszczenie ?
Wytłoczki po jajkach czy jakaś gąbeczka ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2008 o 15:14, Crimthann napisał:

A jak zamierzacie wytłumić pomieszczenie ?
Wytłoczki po jajkach czy jakaś gąbeczka ?;p

W sumie to jeszcze nie wiemy ;p Ale raczej wytłoczki po jajkach, bo to można za darmo wziąć z warzywniaków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 15:17, NuGGet napisał:


> A jak zamierzacie wytłumić pomieszczenie ?
> Wytłoczki po jajkach czy jakaś gąbeczka ?;p
W sumie to jeszcze nie wiemy ;p Ale raczej wytłoczki po jajkach, bo to można za darmo
wziąć z warzywniaków ;p


Z tego co moi kumple robili to wytłoczki po jajach nadają się najbardziej :)
Albo korek ale troszkę drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłoczki po jajach, no, no, jak w Hustle & Flow :D
Ja się kiedyś zastanawiałem czy by sobie jednego pokoju w domu nie przerobić właśnie na studio. Najgorsze jest jednak to, że mam w tym pokoju [jak i w każdym innym], okno ... Chociaż nie wiem czy jest to jakaś wielka przeszkoda w zorganizowaniu tam takiego pomieszczenia ... ale wydaje mi się, że gdyby tego okna nie było, było by lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 23:30, bojanzaw napisał:

2. Mam album Ostrego. (proszę nie bijcie) Jak dla mnie to crap O_o Bity jak z dupy i
się słuchać tego nie da :/ Oczywiście możecie się nie zgodzić.

Krótko i na temat ;P


Eh, nie wnikam dlaczego... Ale wiedz że jego muzykę klasyfikują do "rapu inteligentnego" , czy ja coś sugeruje?
Jak dla mnie bity rozwalają w kosmos a teksty jak zwykle genialne. Adam znów zaskoczył. Ogólnie według mnie produkcja świetna. A tak z ciekawości, podobał ci się poprzedni album O.S.T.R''a? Jeśli nie to czemu kupiłeś "Ja tu tylko sprzątam"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować