Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ludzie a ja jeszcze ne przesłuchałem nowego tracka TSM bo słucham sobie R&G Snoop''a bo niedawno kupiłem ;) I właśnie chciałem poszukać nowych newsów o Ego Trippin no i znalazłem. Kawałek Cool z Ego Trippin. Ludzie, jeżeli cała płyta ma być taka to będzie... dziwnie :P
EDIT: No tak, jeszcze link :P http://www.snoopmx.one.pl/news.php Najnowszy news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 22:29, Robek 009 napisał:

Kawałek Cool z Ego Trippin. Ludzie, jeżeli cała płyta ma być taka to będzie...

Jak cała płyta będzie taka, to to będzie niesamowite badziewie IMO... Typ który robił od dawna hardkorowy gangsta rap, zabrał sie za jakieś śmieszne pioseneczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 22:37, NuGGet napisał:


> Kawałek Cool z Ego Trippin. Ludzie, jeżeli cała płyta ma być taka to będzie...

Jak cała płyta będzie taka, to to będzie niesamowite badziewie IMO... Typ który robił
od dawna hardkorowy gangsta rap, zabrał sie za jakieś śmieszne pioseneczki...

Zgadzam się całkowicie. Ej no jeszcze w wywiadzie co do singla powiedział że on zmienił styl nie zmieniając siebie... Ale Snoop który nie jest gangsta to nie ten sam Snoop. I chyba to odczuje po sprzedaży Płyt i wróci do Gangsta Rapu. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 22:41, Robek 009 napisał:

Zgadzam się całkowicie. Ej no jeszcze w wywiadzie co do singla powiedział że on zmienił
styl nie zmieniając siebie... Ale Snoop który nie jest gangsta to nie ten sam Snoop.
I chyba to odczuje po sprzedaży Płyt i wróci do Gangsta Rapu. Oby.

Ostatnia płyta Snoopa była kozacka, i Ego Trippin powinno być tak samo kozackie, ale jak Snoop będzie śpiewał, to już go nigdy nie będę słuchał... Mam gdzieś jakieś pioseneczki w stylu timberlejka czy innego ejkona ;p

BTW: Kozacki kawałek prosto z Legnickiego Podziemia ;]
http://hhlegnica.xon.pl/download/Kociol_&_pepo_-_baw_sie_dobrze_prod._Kociol.mp3

I proszę o ocenianie kawałka TSM na poprzedniej stronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 22:41, Robek 009 napisał:

I chyba to odczuje po sprzedaży Płyt i wróci do Gangsta Rapu. Oby.


Nie. Płyta IMO znajdzie wielu więcej klientów - wystarczy spojrzeć na komentarze pod filmikami na YouTube. W chwilę po wystawieniu przeze mnie niezbyt pochlebnej opinii, zwaliła się na mnie masa zauroczonych nową piosenką "fanek" Snoopa... Szczerze mówiąc mi się tego słucha nawet przyjemnie, ale chyba nie tego oczekiwałem po niezłej ostatniej płycie. Kiedy wydawało się, że powoli wraca do gangsta rapu po albumie Tha Blue Carpet Treatment i znakomitym kawałku "Vato", znowu funduje nam nieco inne klimaty (poprzednio zrobił to przy R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece). Nie można jednak odjąć mu tego, że czegokolwiek nie dotknie, zamienia to w złoto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale R&G jest kozackie, mozecie mówić że odstawił komerchę lae ta Płyta jest IMO Kozacka :) A Ego Trippin... cóż... zobaczymy. Na nim ma być nawet jakiś kaweałek "Johnny Cash" w który Snoop będzie robił... country O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opatrzcie jaki Wasz forumowy kolega jest głupi ;P Pił nalewkę ;P Kwach straszliwy xD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=8726

BTW: Obczajajcie ten kawałek ^^ IMO przekozak :D Prosto od Pepa i Kocioła z Legnicy ;]
http://hhlegnica.xon.pl/download/Kociol_&_pepo_-_baw_sie_dobrze_prod._Kociol.mp3
Niesamowitą faze miałem z niego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 00:51, Seqiu napisał:

Te dwa zdjęcia ze sprzętem to pełen spontan, czy może były "pozowane"? ;D

Hejt biegał i cykał foty ;P Pozowane były tylko te z nalewką xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:17, NuGGet napisał:

Opatrzcie jaki Wasz forumowy kolega jest głupi ;P Pił nalewkę ;P Kwach straszliwy xD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=8726

BTW: Obczajajcie ten kawałek ^^ IMO przekozak :D Prosto od Pepa i Kocioła z Legnicy ;]
http://hhlegnica.xon.pl/download/Kociol_&_pepo_-_baw_sie_dobrze_prod._Kociol.mp3
Niesamowitą faze miałem z niego xD



Super ekipa:D Serio, niewiem czy dobrze zobaczyłem, ale widać NuGGet że przypakowałeś trochę;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na koncert OSTRego do poznańskiego Eskulapu ? NIgdy tam nie byłem ,powie mi ktoś jak wygląda ta miejscówa ,czy dobrze widać scenę z daleka ,ile kosztuje browar itd ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 15:03, kedzior141 napisał:

Super ekipa:D Serio, niewiem czy dobrze zobaczyłem, ale widać NuGGet że przypakowałeś
trochę;)

Na tej fotce jest TSM i OSR (Obiektywna Strona Rapu). Pomagamy teraz tym ziomkom w nagrywkach, są nowi a widać że mają talent. Szczególnie ten typ z dredami (Matus), ma kozackie free :D Nawija od około trzech tygodni a we freestyle jest baaardzo dobry :D
A ja przypakowałem? :P Nieee ;P Kiedyś na siłke chodziłem (w gimnazjum chyba...:P), a teraz nic w tym nie kminie, sam z siebie taki jestem ;P

BTW: Dzisiaj pomagaliśmy właśnie OSR w nagrywce (kończyli EP) i mogę Wam powiedzieć, żebyście sie przyszykowali na hardkorowy skit xD Pospadacie z krzeseł :P A EP jutro albo pojutrze wychodzi ;] "Obiektyw na Stronę Rapu" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w Legnickim Podziemiu niedługo rozpocznie sie piekło... Zaczęło się do tego że Frikes nawkręcał ludziom jakiś głupot, ludzie sie wkurzyli i po nim pojechali. A teraz Frikes sie oburzył, "co wy do mnie macie", i już chce udawać gangstera... Zresztą, zobaczcie na forum i do shoutboxa... http://hhlegnica.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale OCB? Frikes to ten ziomek co niedawno z wami nagrał nie? To jakiś spoko ziomek jest i teraz się zeszmacił czy o co chodzi? Przedstaw może sprawę co i jak, bo robi się ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:20, MastAlol napisał:

Ale OCB? Frikes to ten ziomek co niedawno z wami nagrał nie? To jakiś spoko ziomek jest
i teraz się zeszmacił czy o co chodzi? Przedstaw może sprawę co i jak, bo robi się ciekawie
^^

O to chodzi, że Frikes okazał sie dwulicowym, kłamliwym śmieciem, a teraz próbuje się bronić na wszystkie sposoby, i wmawiać jak to on jest dobry i miły. Zaczęło się od naszego kawałka z OSR, od momentu jak poznaliśmy chłopaków z tej ekipy. Frikes dał nam jeden bit, powiedział że możemy nagrać co chcemy na tym bicie, i że jest tylko nasz. Potem akurat poszedłem z Hejtem do Matusa z OSR, zapoznać się po prostu. Matus pokazał nam bit, i powiedział że dał mu go Frikes, a był to ten sam bit któy Frikes przekazał TSM. Potem dowiedzlismy się że Frikes obgaduje nas za plecami, a potem że obgaduje też OSR.
Zaczęslimy pisać do Frikesa na hhlegnica że po prostu dowalił, a teraz sam widzisz co nam odpisuje... Na początku mielismy go za poko ziomka, ale potem okazał się jaki on jest na prawdę. Teraz nie wiadomo co dalej, chyba się dissy posypią, jak nie więcej, bo Frikes jest chory po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2008 o 16:28, NuGGet napisał:

O to chodzi, że Frikes okazał sie dwulicowym, kłamliwym śmieciem,

A co nas tutaj to obchodzi ? Czy to ma cos wspolnego z HH ,o czy mozna podyskutowac w tym watku ? Czy to wogole jest sprawa ktora moze zainteresowac tutaj piszace osoby i ktore zaczna o tym rozmawiac? On ma featuring na plycie Tedego,Pezeta,Ostrego,52,Płomienia.....etc. ? Jest nikim dla nas ,anonimowym gosciem ktorego nigdy nie poznamy i ja osobiscie mam gleboko w du*ie .Mam pisac ze moja stara slucha 1 8 L bo zapodala ich piosenke w TV ? TO jest temat na czasie ? Stary daj se siana zachowujesz sie jak gosc co zalozyl niedanwo temat odnosnie "anty fanklubu" jakiegos kolesia z klasy co to zachowuje sie tak ze mu sie to nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:34, jackass napisał:

A co nas tutaj to obchodzi ?

O co ci kaman? Mówie o podziemiu, wiesz co to podziemie, undergound? Jak nie, to sie zamknij. Pojawiasz sie w tym temacie tylko jak widzisz że możesz spamić. Nie znasz sie - nie odzywaj sie. Tutaj akurat pisze o beefie, wiesz co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz czytać to nie czytaj, Frikes nagrał spoko kawałek z Nuggiem i Hatem, więc mogę chcieć wiedzieć, obc ;P Lepsze to, niż ciągłe rzucanie się na wszystkie strony (aluzja jakbyś nie zauważył :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować