Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2008 o 21:33, MastAlol napisał:

Wlaśnie niestety nie. Premier i Masta Ace grają tydzień wcześniej. Ja nie mam tyle hajsu
na oba, dlatego musiałem wybrać. Jednak Cypress bardziej lubię, co zrobić :) Za to zazdroszczę
Łodzianom jak .... :)

To musze pogadać z Hejtem, bo ja jednak bardziej wolałbym jechać na Dj''a Premiera ;] Ale to sie jeszcze zobaczy, czasu dużo jeszcze mamy ;] Jak będzie na tyle hajsu to będziemy tam siedzieli tydzień ;p

BTW; Nareszcie znalazłem jeden skate shop w Legnicy ;p Sklep z przezajebistymi ciuchami Clinica, Jiggi, i jeszcze czegoś tam ;p Już wykminiłem hajs, jutro leci kupic jakieś spodnie i bluze ;p

Załatwiłem z Cyrylem, kto chce dograć sie do Spaceru, pisac do mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:38, NuGGet napisał:

BTW; Nareszcie znalazłem jeden skate shop w Legnicy ;p Sklep z przezajebistymi ciuchami
Clinica, Jiggi, i jeszcze czegoś tam ;p Już wykminiłem hajs, jutro leci kupic jakieś
spodnie i bluze ;p

O, można wiedzieć gdzie?? :D
W miarę ciuchy to są w Savii o ile się niie mylę na pierwszym piętrze

Dnia 16.03.2008 o 21:38, NuGGet napisał:

Załatwiłem z Cyrylem, kto chce dograć sie do Spaceru, pisac do mnie ;]

Tak na marginesie: ja się na pewno dogram tylko nie mam pojęcia kiedy xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 21:59, Pablo don Skowrone napisał:

O, można wiedzieć gdzie?? :D
W miarę ciuchy to są w Savii o ile się niie mylę na pierwszym piętrze

O to to, w Savii ;] Właśnie nie wiedziałem wcześniej gdzie można kupić coś normalnego (szerokie spodnie) w Legnicy ;p Jest jeszcze PODOBNO na lotnisku Playerz 69, ale jeszcze nie byłem. Ester miał mi załatwić coś stamtąd ale on zawsze coś obiecuje a potem nic z tego nie wychodzi ;p

Dnia 16.03.2008 o 21:59, Pablo don Skowrone napisał:

> Załatwiłem z Cyrylem, kto chce dograć sie do Spaceru, pisac do mnie ;]
Tak na marginesie: ja się na pewno dogram tylko nie mam pojęcia kiedy xDD

Ja skminiłem mu troche ludzi spoza Legnicy, takich którzy nie wiedzieli że jest ktoś taki jak Cyryl ;p Sam bym sie dograł, ale musze najpierw nad flow poćwiczyc, bo teraz to lipa jest ;p Ciekawe czy sie Hades dogra? ;]

BTW: Też sie tak jarałeś Przesterem? ;] Wczoraj znowu to ściągnąłem i od nowa sie tym jaram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:08, NuGGet napisał:

> O, można wiedzieć gdzie?? :D
> W miarę ciuchy to są w Savii o ile się niie mylę na pierwszym piętrze
O to to, w Savii ;] Właśnie nie wiedziałem wcześniej gdzie można kupić coś normalnego
(szerokie spodnie) w Legnicy ;p Jest jeszcze PODOBNO na lotnisku Playerz 69, ale jeszcze
nie byłem. Ester miał mi załatwić coś stamtąd ale on zawsze coś obiecuje a potem nic
z tego nie wychodzi ;p

No właśnie mam stamtąd jedną bluzę i elegancko. ^^ A o tym Playerzie to nie widziałem, nie słyszałem. :P

Dnia 16.03.2008 o 22:08, NuGGet napisał:

> > Załatwiłem z Cyrylem, kto chce dograć sie do Spaceru, pisac do mnie ;]
> Tak na marginesie: ja się na pewno dogram tylko nie mam pojęcia kiedy xDD
Ja skminiłem mu troche ludzi spoza Legnicy, takich którzy nie wiedzieli że jest ktoś
taki jak Cyryl ;p Sam bym sie dograł, ale musze najpierw nad flow poćwiczyc, bo teraz
to lipa jest ;p Ciekawe czy sie Hades dogra? ;]

Nad flow całe życie się pracuje ;-)

Dnia 16.03.2008 o 22:08, NuGGet napisał:

BTW: Też sie tak jarałeś Przesterem? ;] Wczoraj znowu to ściągnąłem i od nowa sie tym
jaram ;p

Płytka porządna. ^^ Jak mi teraz przypomniałeś to właśnie się ściąga ;-)


Dobra, my tu gadu gadu a jak podaje hip-hop.pl:

"Warszawski raper Żurom poinformował na swoim myspace o zakończeniu prac nad drugą płytą zatytułowaną "Poszukiwany czyli Rap z Celi i Wolności".

Żurom na swojej nowej płycie nie unika kontrowersyjnych tematów jak fałszywa przyjaźń.

Oto co powiedział Żurom w jednym z ostatnich wywiadów na krótko przed stawieniem sie do prokuratury:

"- Borixon w niczym mi nie pomógł, zes*ał się jak mnie aresztowali, nie zadzwonił ani razu do mojej dziewczyny, tak samo jak jego żona. Nagle zrobiliśmy się trędowaci. Wywalam lachę na niego i mówię o tym w paru tekstach na płycie. Byłem aresztowany i siedziałem pod Kielcami, w jego rodzinnym mieście, gdzie nikogo prawie nie znałem. Moja Kasia prosiła go telefonicznie, by dal namiary na jakiegoś miejscowego adwokata, on nie miał czasu, nikogo nie znał. Takich tematów było dużo. Tomuś znany jest w branży z tego, że jak tylko czegoś potrzebuje to wydzwania non stop. Jeśli ma się sprawę do niego, to już gorzej. (...)"

Żurom nie oszczędza też Sokoła:

"- Na innych byłych kolegów powstał specjalny kawałek "Mięliśmy nagrać wspólnie kawałek, ale...", oraz tekst "Już wiemy". Kiedyś szanowałem Sokoła, ale wzrok sokoli mu się spier*olił na stare lata, zrobił się zarozumiałym i wszystko wiedzącym bufonem i też go zdissowałem. Jestem szczery do bólu i wywaliłem z siebie wszystko, co miałem do powiedzenia. Taka kuracja oczyszczająca i wzmacniająca organizm"

I jak twierdzi Żurom, to nie wszyscy raperzy którym się dostanie na nowej płycie.
"- Usłyszycie a skojarzycie moi drodzy fani :)"

Wszystko sie wyjaśni w momencie wypuszczenia do netu promomix''u co nastąpi niebawem.

Płyta "Poszukiwany Czyli Rap z Celi i Wolności" ukaże się w maju bieżącego roku."

Komentarz krótki: zrobi się niezły syf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2008 o 22:16, Pablo don Skowrone napisał:

No właśnie mam stamtąd jedną bluzę i elegancko. ^^ A o tym Playerzie to nie widziałem,
nie słyszałem. :P

Matus z OsR wczoraj tam był i mówił że kozackie spodnie Clinica tam są ;]

Dnia 16.03.2008 o 22:16, Pablo don Skowrone napisał:

Komentarz krótki: zrobi się niezły syf...

Heh, widze Żurom mocno sie wkurzył po wyjściu z paki ;p Ciekawe czy mu odpowiedzą na te "dissy" ;p Borixon może i odpowie, ale Sokół - wątpie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że tylko w Legnicy się coś dzieje, to zapodaję wam beef pomiędzy moim kumplem - QuaQ a SWJ (Styl Własne Ja).

QuaQ vs. SWJ beef
http://www.sendspace.com/file/5ksaar - 48,4mb

Tracklista wraz z kolejnością powstawania dissów:
1. QuaQ - Podaj Dalej
2. SWJ - Macie co chcecie (Vice Versa)
3. QuaQ - Nokaut
4. SWJ - RIP
5. SWJ - Do trzech razy sztuka (7 wspaniałych)
6. Kuti (SWJ) - Pierwszy Cios
7. SWJ - ZMGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha, mam prawie taką samą bluze jak Gural na klipie Wokół Mnie ;D Wydałem dzisiaj na spodnie i bluze 360 zeta ;p Spodnie Clinic, bluza Jigga ;] Jestem spłukany ale i tak jest zajebisty dzien ;D Zwolnili nas dzisiaj po trzeciej lekcji, za 2 dni wolny tydzień, żyć nie umierać ;D I na dodatek w czerwcu czy tam w maju Dj Premier, no cholera ;D 12 kwietnia TSM ma koncert ;D :D :D Kurcze, chyba jeszcze tak dobrze nie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 13:30, Dante Dy`nei napisał:

Tak co do newsa ostatniego ... Czy ktoś sie tutaj serio tym Żuromem jara ?

Mi sie tam jego Rap nie za bardzo podoba ;p Ale jak zdissuje Borixona i Sokoła, to moze być ciekawie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten diss Tymona, w sumie to nigdy nie byłem jego fanem i tak jak myslałem - Tymon nie pokazał w tym dissie nic nadzwyczajnego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:11, Yamamoto napisał:

Nie wiem czy ktoś już to dawał w tym temacie. Diss Tymona na Wzgórze. Chyba najlepszy
diss jaki słyszałem. Pojechał z nimi zdrowo. http://www.youtube.com/watch?v=8ktcCCdM8nY


Zajebiste :D "Wasza płyta nie sprzedała by się, nawet gdyby dołożyć do niej dziwkę i paczkę prezerwatyw"
Nowa płyta Tymona już niedługo, czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:27, Seqiu napisał:

Słaby ten diss Tymona, w sumie to nigdy nie byłem jego fanem i tak jak myslałem - Tymon
nie pokazał w tym dissie nic nadzwyczajnego...;)

Posłuchaj sobie "Oto ja" Tymona ;] Mistrzowski kawałek ;D

Pablo don Skowrone
Nom, to był dobry beef, ale mój ulubiony to ten pomiędzy Płomieniem 81 a Tedesławem ;p Kozacko po sobie jeździli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 23:11, Yamamoto napisał:

Diss Tymona na Wzgórze.

Stare i bardzo dobre. W sumie chyba pierwszy beef w polskim HH. Można powiedzieć, że klasyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować