Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2008 o 18:00, Pablo don Skowrone napisał:

Szczerze mówiąc ta NuGGet-a bardziej mi się podoba :P bardziej oryginalna
PS. Też by się trzeba na jakieś zakupy wybrać, już dawno nic sobie nie kupiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 17:10, Robek 009 napisał:

NuGGet: Zajebista :D Za ile kupiłeś, te 169 zł czy innaczej?

180 ;] Jeszcze szerokie spodnie Clinica, też za 180 ;] Hajsu troche wpadło w ręce to trzeba było cos kupić ;p

Pablo don Skowrone
Identyczna bluza Lorda była dzisiaj w Savii, tam na pierwszy piętrze ;] 160 zeta bodajże ;]
Ale ja tam wole takie bluzy jak tą co sobie dzisiaj kupiłem ;p Taka bardziej Niggaska xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:37, NuGGet napisał:

Pablo don Skowrone
Identyczna bluza Lorda była dzisiaj w Savii, tam na pierwszy piętrze ;] 160 zeta bodajże
;]
Ale ja tam wole takie bluzy jak tą co sobie dzisiaj kupiłem ;p Taka bardziej Niggaska
xD

Mi nie pasują takie "Niggaskie" więc wolałem z mocnym motywem ;-)

A kiedyś też był skateshop tyle, że na drugim piętrze w Savii ;-)

W ogóle jeżeli chodzi o ciuchy to mi się nie podobają "Wielkie Joł i PLNY". Nie dość, że dla mnie brzydkie to jeszcze drogie jak na ich wygląd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Pablo don Skowrone napisał:

Mi nie pasują takie "Niggaskie" więc wolałem z mocnym motywem ;-)

Ja lubie też takie "normalne" ale wole takie Niggaskie ;p Ta jest kozacka ;p

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Pablo don Skowrone napisał:

A kiedyś też był skateshop tyle, że na drugim piętrze w Savii ;-)

Teraz jest na pierwszym pietrze ;] Taki starszy typek tam sprzedaje ;p Są ciuchy z Clinica, Jigga i Lorda ;]

Dnia 17.03.2008 o 20:45, Pablo don Skowrone napisał:

W ogóle jeżeli chodzi o ciuchy to mi się nie podobają "Wielkie Joł i PLNY". Nie dość,
że dla mnie brzydkie to jeszcze drogie jak na ich wygląd :/

A to też mi sie niespecjalnie podoba. Takie na jedno kopyto wszystko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaa, normalnie macie coś takiego, że słuchacie parę dni 1go kawałka? Ja tak mam prawie zawsze :D
Jakoś tydzień temu:
Raptile - Go Faster
Od 4 dni:
Fat Joe - Aint Sayin Nothin
A od dziś:
Lil Wayne - Lollipop (normalnie kawałek ma 4 dni, przesłuchałem w dzień premiery 1 raz, nie spodobał mi się, ale dziś włączyłem jeszcze raz i masakra, wkręta na maksa). MIAZGA czekam na płytę. http://pl.youtube.com/watch?v=740d8sTpM7U&feature=user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:33, MastAlol napisał:

Jaaaaaaa, normalnie macie coś takiego, że słuchacie parę dni 1go kawałka? Ja tak mam
prawie zawsze :D

Ja tak zawsze mam ;p Wokół Mnie Palucha i Gurala słuchałem chyba z tydzien bez przerwy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:44, kedzior141 napisał:

Też tak często tak mam, ale nie lubię tego. Po prostu po jakimś czasie znudzi mi się
już jakiś kawałek:( :P


To właśnie jest zła strona, ale w sumie zawsze po jakimś czasie wracam do takiego kawałka, jeśli jest warty ^^
Lika a L L L L L Lollipop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:33, MastAlol napisał:

Jaaaaaaa, normalnie macie coś takiego, że słuchacie parę dni 1go kawałka?


Ostatnio katuje dość często "Thug Pit" Clownów [+ w juch ludzi], od Weezy''ego "Love Me Or Hate Me" i "Pray To The Lord", no i te mixtape''y Quan''a o których mówiłem już kiedyś, szczególnie tracki: "Been A Long Time", "Simply Ridin", "Puzzles and Pictures", "Cocked and Ready", "Don''t Get Mad", "I Want U (Nigga)", "Black Gangsta", "Can''t Tell U Nothin", a najbardziej "Push It" którym z tych 4 mixtape''ów jaram się najbardziej.

Dnia 17.03.2008 o 22:33, MastAlol napisał:

Lil Wayne - Lollipop (normalnie kawałek ma 4 dni, przesłuchałem w dzień premiery 1 raz,
nie spodobał mi się, ale dziś włączyłem jeszcze raz i masakra, wkręta na maksa). MIAZGA
czekam na płytę. http://pl.youtube.com/watch?v=740d8sTpM7U&feature=user


U mnie podobnie, kawałek świetny, jak jeszcze sam tytuł nie był znany to myślałem, że będzie jeden z gorszych tracków na płycie ... w sumie jak ten ma być jednym z gorszych to nie ma się co martwić :D
Dla ciekawostki ... jakie zdziwienie zaliczyłem, jak przeczytałem, że ten koleś co tam jest na feat. Static Major, umarł zaledwie 3 tygodnie temu [dokładnie 25 Lutego], podczas jakiejś, widać poważnej operacji :( ... R.I.P.
Na klipie to jeszcze jest on z tego co czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS:

Z tego co widzę teraz na wiki o Tha Carter 3 to podejżewam, że "Beat the Block", będzie kolejnym bangierem, następcą "Go DJ" i "Fireman''a", "Eat You Live" z Ludacris''em na feat. ... hmm, z tym tytułem oczekuję jakiś "chorych" wersów, typu wjazd Weezy''ego w kawałku DJ''a Khaleda "We Takin'' Ova", "I''m Ill" - jak wyżej, ewentualnie coś w stylu "I Feel Like Dying", "Let the Beat Build" może być na tyle ciekwe muzycznie bo na beat''cie będzie pomagał Kanye West, "Showtime" słyszałem o ile to ta wesja która pojawiła się już na mixtape''ach i na koniec jest planowany także [jeszcze nie zatytułowany] kawałek z Jay''em-Z, który mam nadzieję, będzie lepszy od wcześniejszej kolaboracji "Hello Brooklyn 2.0" z "American Gangster''a" Jay''a ...

Jak dla mnie najbardziej oczekiwany album 2008 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się może ktoś co to za kawałek Busta Rhymes''a leci czasami w radio? Bo dzisiaj jadąc samochodem zerknąłem na wyświetlacz radia i zobaczyłem, że leci piosnka Busty. Kawałek był na pewno z jakimś featuringiem i zdaje się, że refren śpiewał nie Busta. Kurczę piosenka wpadła mi w ucho, a teraz za nic przypomnieć sobie nie mogę nawet kawałka. Dosyć znany utwór. A leciał bodaj na zetce, lub RMFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować