Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi o Latynosów to oprócz wymienionych wyżej może ci się spodoba coś od Wu-Tang Latino - Latynoskiego oddziału Wu-Tang Clan''u. Masz tu kawałek jednego ze składów które wchodzą w Wu-Tang Latino: Boyz Del Barrio - Mama http://www.youtube.com/watch?v=QxzCpSfITzo&eurl=http://www.rapgra.com/news/news.php? id=4521
Ocenę kawałka pozostawiam tobie, dla mnie tak dość średnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 10:37, razormw napisał:

jak dla mnie słabe bo to jakieś takie...w stylu Usher''a czyli shit ;]

Właśnie :P Ale podać nie zaszkodziło :D
BTW: Był wczoraj czy przedwczoraj ktoś na koncercie Twisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=335692399 :D Faza, nareszcie jest :) Ja już kupiłem, wam się radzę śpieszyć jak chcecie mieć oryginał, bo jak to z nielegalami jest, nie wiadomo ile sztuk będzie puszczonych.

BTW: Nie wiecie gdzie kupić inne nielegale od PDG? Ponoć na poznanskirap.com miała być możliwość, ale coś nie widzę jej, może ślepy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 Kwietnia, Legnickie Centrum Kultury.
Grają: TSM, Hejt, Frikes, Bakalia, Echo Miasta i CZP ;]
Jak ktoś ma jak przyjechać, to zapraszam, koncert charytatywny ;] Może ja też sobie poskreczuje, chociaż jeszcze nie czuje sie na siłach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 16:39, NuGGet napisał:

12 Kwietnia, Legnickie Centrum Kultury.
Grają: TSM, Hejt, Frikes, Bakalia, Echo Miasta i CZP ;]
Jak ktoś ma jak przyjechać, to zapraszam, koncert charytatywny ;] Może ja też sobie poskreczuje,
chociaż jeszcze nie czuje sie na siłach ;p

Jak nie wyskoczy mi nic bardzo ważnego to pewnie wpadnę ;-)
Ema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:
Hejt! Fuck! Kozak! IMHO najlepsze kawalki: Nawracam rapem, Lans, Niemy Krzyk, Patrzysz na mnie, Bierz nasz rap.
Za bit do Bierz nasz rap szczery szacun- co prawda reszta tez trzyma poziom,ale ten naprawde kozacki. No i "zaskakujacy" rym na poczatku Nawracam rapem- "nawracam rapem, ale nie w kościele, wiele słów mam wam do przekazania" i tu myslalem, ze nawiniesz "przyjaciele", a tu zonk- "rymow pelna bania"... Nice!

Po drugie:
Nowy RY... Jesli CMWŻ jest naprawde tak kozacka, jak slyszalem, to chyba sie potne jak nie dorwe ;P
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 08:05, Damian14BO napisał:

Po drugie:
Nowy RY... Jesli CMWŻ jest naprawde tak kozacka, jak slyszalem, to chyba sie potne jak
nie dorwe ;P
Pozdro.


Jest jest :D Nawet więcej niż kozacka ;] Ry23 jak zwykle wysoki poziom, Galona jakoś nie specjalnie lubię, ale też spoko nawijał, przez tą płytkę nawet go polubiałem i ściągam właśnie jego nielegal z 2006roku.

PYTAM DALEJ: WIE KTOŚ GDZIE KUPIĆ NIELEGALE PDG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 13:53, MastAlol napisał:

> Po drugie:
> Nowy RY... Jesli CMWŻ jest naprawde tak kozacka, jak slyszalem, to chyba sie potne
jak
> nie dorwe ;P
> Pozdro.

Jest jest :D Nawet więcej niż kozacka ;] Ry23 jak zwykle wysoki poziom, Galona jakoś
nie specjalnie lubię, ale też spoko nawijał, przez tą płytkę nawet go polubiałem i ściągam
właśnie jego nielegal z 2006roku.

PYTAM DALEJ: WIE KTOŚ GDZIE KUPIĆ NIELEGALE PDG?

Na Allegro pewnie chodzą jakieś z nowszych. A inne to bardzo trudno dostać i do tego są spoooro warte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić jakieś piosenki/płyty relaksujące,na melanż ? :D Tylko nie Crunk...tylko Get low i Act a fool mi się podoba z tego ;] Raczej coś w stylu "Spaleni innym słońcem" albo "The next episode" Dr.Dre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:43, razormw napisał:

Mógłby ktoś polecić jakieś piosenki/płyty relaksujące,na melanż ? :D

Na melanż powiadasz? ;p Ja bym polecał Gurala, szczególnie Drewnianej Mały Rock, taka PIMP''owta płyta dla poje**** typów ;p Przekozak ;D Polecam jeszcze Tedesława, ale tylko niektóre kawałki, najlepszy na melanż jest Drin za Drinem ;D CO ja tu jeszcze mam...? Możesz jeszcze kupić "Manewry Mixtape" Gurala i Matheo, niektóre kawałki są na taki hardkorowy bauns, a niektóre takie że na melanż w sam raz ^^ "DGE Yo, w chu** mam to, w ch*** mam..." xD Powalony człowiek ;p Z zagranicznego Rapu nic Ci nowego nie polece, bo ostatnio słucham tylko Polskiego podziemia i Gurala ;p Kawałek Bez Cenzury "My lubimy sie naje***" też taki melanżowaty ;p Dużo jest tego jeszcze, ale teraz muza łupie i wyłączyłem mózg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drewnianej małpy rock mam :P Płytka rzeczywiście jest zajebista :D Tytułowy kawałek najlepszy "to drewnianej małpy rock tej ej" :d Btw. Kiedy będzie El Polaco ? jakieś tam akcje z przekładaniem były,ale termin jakiś już jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:57, razormw napisał:

jakieś tam akcje z
przekładaniem były,ale termin jakiś już jest?

Nie ma ;/ Gural sie opierdziela i ma chyba gdzieś słuchaczy bo nic nie daje znać o tej płycie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem przedtem napisać.
Jak na melanż, to kup sobie nową płyte 2cztery7 "Spaleni innym słońcem". Taki kozacki G-Funk, lajtowna płytka. Jak dla mnie, to dobra do rzeczy za którą sie tu bana dostaje ;p Nie bede pisał do czego bo lubie swoje konto ;p Ale płyta kozak ;D Najlepszy kawałek to "Nie daj zrobić sie w ch**", mistrzowski ;D Płytka w sam raz na melanż z ziomkami i ziomalkami ;p Chociaż przy ziomalkach lepiej nie odpalaj tego kawałka który podałem wyżej ;p Grozi oberwanie w cojones z buta ;p

Aha, tak poza tematem... Umie ktoś obliczać bicie osiowe wałków? xD Na praktyki jutro musze to umieć a nie wiem o co kaman bo nie chodziłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 17:03, razormw napisał:

Mam tą płytę też :p Ale jako G-funk to jednak "The Chronic" Dr.Dre lepsze :P

Z Polskiego G Funku nic lepszego nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:46, razormw napisał:

A jest coś jeszcze w tych klimatach polskiego? :O

Ja innego Polskiego G-Funku niż 2cztery7 nie słyszałem i (chyba) nie znam ;p

BTW: Jedzie ktoś? ;] (załącznik)

20080327185011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować