Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ehhh... Przykro mi to mówić ale jak czytam te wasze posty to mi się robi Was wszystkich żal... na prawdę... Co Was to obchodzi czy raper się chwali kasą czy jaki to sobie harem założyli, czy coś... Ma kasę? To niech robi sobie z nią co mu się tylko podoba, to jego sprawa, nie fanów... no może i fanów, ale tylko tych którym się to podoba... też nie lubię jak któryś raper się podnieca kasą w swoich utworach, no ale co poradzicie, taki ma styl i powinniśmy to uszanować... czy np. ja czepiałem się stylu jakiegoś rapera? No może kilka razy mi się zdażyło, ale nie robiłem i nie robię to ciąglę, staram się tolerować styl każdego rapera, bez względu na to co robi. Ja staram się omijać takie kawałki, np. jeśli chodzi o 50 Cent''a. Pewnie myślicie, że go uwielbiam i jest moim idolem... Nie ja go też nie lubię, ale jak już to wieeele razy pisałem i pewnie będę to jeszcze pisał do znudzenia: nie najważniejszy jest raper tylko muzyka jaką tworzy, nie słucham za często jego utworów typu "I Get Money" bo też według mnie to przegięcie, nie przeczę też że wcale tego nie słucham, bo jeśli już to słucham to ze względu na bit, ale nawet taki 50 Cent ma wiele fajnych kawałków... A co Wy myślicie... że np. 2Pac nie myślał o kasie gdy zaczynał karierę? Na pewno myślał i to dużo!Tylko nie chwalił się tym jak Lil'' Wayne i inni...
Ktoś tu napisał, że i tacy raperzy są potrzebni... ma rację, bo np. ja, moja przygoda z rapem zaczęła się od Eminema, a zaraz potem był 50 Cent i tak słuchałem tylko tych raperów, przez około rok... i popatrzcie czego teraz słucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:07, TmJ napisał:

Ehhh... Przykro mi to mówić ale jak czytam te wasze posty to mi się robi Was wszystkich
żal... na prawdę...

Co tylko tu wejdę to kłótnia... opanujcie się ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:15, TmJ napisał:

Co tylko tu wejdę to kłótnia... opanujcie się ludzie!


Nie przesadzaj. Spróbuj znaleźć pozytywy. Ja na przykład z tej wymiany zdań dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy o Weezym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od tego, że TmJ dobrze gada ;] Każdy słucha tego, czego chce i należy to uszanować. Chyba na każdej stronie ktoś najeżdża na któregoś z raperów. Po co? Wy się tylko kłócicie,a Sauron rośnie w siłę xD (joke) IMO wszyscy tutaj słuchamy rapu, kochamy ten styl, więc chyba powinno to nas łączyć, c''nie? Najczęściej spotykane jest tu najeżdżanie na 50 przez naszego kozaka NuGGeta :P Można kogoś nie lubić, ale po ch** się tak z tym obnosić? Nie podoba się, to należy zachować to dla siebie lub wyrazić to w inny sposób. Wszystko przez dissy Game''a. Tak jasne, 50 - ciota, bo nie odpowiedział? Odpowiedział. Zrobił to w kilku kawałkach, bo po co więcej? Ma to sens? Według mnie nie. Uważam, że beef między nimi to świetne promo dla obu. No powiedzcie, czy beef pomiędzy dwoma znakomitymi raperami nie wpływa na wzrost sprzedaży płyt itp? Wpływa... Ta sprzedaż wzrasta, ludzie jeszcze bardziej się wsłuchują w ich kawałki. To tyle o 50 i Gamie. Jedziemy dalej. Lil'' Wayne... Dante go ubóstwia, bo jest naprawdę dobry, podoba mu się jego styl, głos - to dobrze. Powiedział tylko, że nie podoba mu się Gang Starr, a tu NuGGet mu wyskakuje :P IMO bez powodu. Powiem, że też nie lubię Wayne''a, bo nie podchodzi mi jego głos, ale jakoś w połączeniu z Grubym dobrze mi się go słucha ;) Mi nie przeszkadza to, że raperzy nawijają o kasie. W końcu tego chcieli, doszli do tego, więc wypada im się tym pochwalić xD Przecież nie mogą przez całe życie nawijać jak to im źle, smutno, niedobrze, oj bieda, oj bieda jak to w polskim rapie bywa (z wyjątkiem Tedego, na szczęście). Chyba każdy, kto robi muzykę, chce mieć dużo hajsu. Ogromnym plusem tych zarobków są klipy :D Aj, te dziewczynki ^_^ Mają hajs i mogą pokazać nam więcej. Wszyscy jakiegoś bulwersa łapią jak tylko słyszą kawałki typu "I get money". Trudno. Skoro wam tak to przeszkadza, to po co się w ogóle odzywać. Nie lepiej zapomnieć?

P.S. Trochę namieszałem itp, ale jakoś to wyszło xD NuGGet, oczywiście nic do ciebie nie mam, homie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:57, kedzior141 napisał:

Jaka jest najnowsza płyta Tede''go:)?


Esende Myllfon, nie licząc nielegali, z nielegalami to będzie Buhh #4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:03, MastAlol napisał:

> Jaka jest najnowsza płyta Tede''go:)?

Esende Myllfon, nie licząc nielegali, z nielegalami to będzie Buhh #4.


A warto wydać kasę na tą płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kozackie bity ;] (wiadomo,Matheo) ale nie nastawiaj się na jakieś wywody czy przesłanie :D IMO płytka ok.jak ci się glokk albo blask podobały to kupuj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:13, razormw napisał:

Kozackie bity ;] (wiadomo,Matheo) ale nie nastawiaj się na jakieś wywody czy przesłanie
:D IMO płytka ok.jak ci się glokk albo blask podobały to kupuj ;]


No może kupię. Tede''go prawie wcale nie słuchałem, ale ostatnio kilka klipów opejrzałem, i się zajarałem:P
Przesłania faktycznie raczej nie ma, ale posłuchać można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co Wam kaman? Mikrofonu szaman, orzech wleciał tu na miotle i patrzy na Was podle, właśnie szamam knura nodle! Wiecznie upaleni chłopaki w zieleni, wbijajcie do Legnicy, nawet jeśli macie po trzy cycy! Masz coś chłopaku do moich postów, do wyboru masz wiele mostów, skocz na banie i pozdrów z m jak miłość hanie! Orzech tutaj ma banie, sfazowany jak bezele kochanie, zaraz dostaniecie lanie, ziomki y TSM my mamy branie, lecą na nas ostre łanie! Ziomeczku na gap sie tak na mnie bo jesteś liryczny frankensztajnem, nie patrzcie na tego posta, to dla bogatych chłopczyków chłosta, o cholera kto zabił tej strony hosta?! Frikes Hejt i Orzech, dzisiaj w wiecznej fazie, głowy zbombione, jesteś MEGAZORDEM!

E yo, dzisiaj z nikim sie nie dogadam, look in my opis in gadu gadu. A ten free to na święta Bożego Narodzenia Wielkanocnego Ziomkiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:38, NuGGet napisał:

(...)


Czyżbyś jechał na wolnym stylu?
Coś mi się zdaje,
że nawijasz na dość wysokim promilu.
Nigdy nie widziałem,
żebyś coś takiego odstawiał,
dlatego ostrą naj****kę
i zioło bym obstawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomku ziomeckzu, nie czepiaj sie mojego free bo Cie rymem zjem, wrzucę Cie do hien, nie zostanie po Tobie cień!
Hasz, hasz, wyglądasz jak ten z pokemonów ash, nawalone w bani masz! Biegasz po Iraku, poszukujesz dzikich ptaków, Twój Rap to poziom hip hopowych łaków! Ogol czoło będzie wesoło, jestem powalony, rymem rozwalony, pale pale pale i takie życie chwale! Zapraszam do Legnicy, plantacja ogórków, na ulicy kupy psich burków!

O.o Odwala mi, niech nikt nie odpowiada dzisiaj na moje posty! Aaa, Bojan, co Ty chcesz? ;p Nie lepiej żebym odwalał takie mongolskie free niż jechał n centa, ajjjj?
Aha, yo yo yo, wbijajcie do Legnicy, 12 Kwietnia, Legnickie Centrum Kultury, TSM, O.s.R, CZP, Frikes & Hejt, Bakalia! Będzie gruuuuuuuubo, wjazd 7 zeta, hajs przeznaczony na cele charytatywne! Kto może, niech wbija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy ci słów,
by mnie pokonać,
jesteś słaby,
więc pozostaje ci się w podziemiu schować.
Takie rymy jak ty,
to tworzyłem już w przedszkolu,
jakie nawiązanie,
ma 50 do Mongołów?
7 złotych za koncert z twym udziałem,
aż taki tani jesteś,
już się ze śmiechu posikałem.
Oczywiście ten tekst
nie jest tu po to by cię zbesztać,
nie mógłbym nigdy
mojego zioma z błotem zmieszać.
Wieczorne rymy nie dla dzieciaków,
Zawadzkie i Legnica,
my niszczymy wszystkich łaków.

y0! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo Panie Bojanie, widzę że masz dziką banie,
pozdrawiamy miłe panie, mamy dzisiaj ostre branie.
Przedstawię tutaj sytuację, jak będą przebiegać moje wakacje,
codziennie zielono jak drzewa akacje,
z ziomkami dzień w dzień hardkor akcje.
Codzienne ustawki, alko matko, wytrzyj sobie głowę szmatką!
Dzisiaj wielkie moje oczy, mój durny rym nawet łeme zaskoczy,
dzisiaj nikt mi nie podskoczy, odczep sie od moich warkoczy!
Orzech warczy i charczy, a nie pingwina marszczy,
nie wiem co sie dzieje, o cholera, kogut pieje,
muszę iść sie odlać, chcesz to mogę Ci kwiatki podlać.

Kto sie dołącza? Nie jedziemy po sobie, jedziemy na free, może być na tematy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, witam cię znów tutaj, Orzech,
u mnie w głośniku rymuje Fat Joe,
który jest tak gruby, że już nic mu nie pomoże.
Wiesz, moje wakacje będą wyglądać mianowicie:
piwo, może zioło
i moje rymy na tłustym bicie.
Wszystkie moje teksty
są już w zeszycie,
a niektóre kawałki
to maksymalne porycie.
Jestem poj****ny
i wy to widzicie,
ale w sumie wiesz,
to żadne odkrycie.
Orzech i ja rządzimy w tym temacie,
skoro mowa tu o tobie,
to wielkie pozdro dla ciebie bracie.
Mam to w dupie,
jeśli się teraz z tego brechtacie,
więc czekam na odpowiedzi,
chcieliście to macie (_|_) xDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bujamy, bujamy, do góry ręce dla Orzecha i Bojana w podzięce, w górę ręce!!!
Pełen bauns, lans, palimy hajs,
kochający Rap każdy z nas.
Masz coś do nas, masz diss na klate,
pozdrów tatę, pokaż mu swoją wklęsłą klate!
Bania mnie boli, ale Orzech to pie****,
rymem dalej wali, wiem że wszyscy na to czekali,
płyne z tym bitem na fali, ostry bas na całej sali.
Takie z was kozaki? Pokazujemy Wam z Bojanem fucki,
jesteście dla nas łaki, pędraki, robaki, wypruwamy z was flaki!
Kończy sie rozkmina, czas iść kimać.

Jutro pojedziemy na free ;] Naprawde nie mam juz na nic siły, jestem sfazowany i zmęczony ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie pojechałeś,
ale z tego właśnie słyniesz,
ej, nasze teksty
w Polskę wynieś.
Skoro trzeba kończyć,
to w dobrym stylu,
ale od tego jest Bojan,
jeden jedyny, który nie zostaje z tyłu.
Pozdrawiam każdego,
który ujrzał ten stuprocentowy rap,
jak masz w sobie tyle siły,
to go teraz łap!

(Sry, że czekałeś, ale się kąpałem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NuGGet promuje Legnicę. To co mi tam ja wypromuję Łódzkie Podziemie: http://eudezet.com/. Niektórzy twierdzą, że Łódzki HH kuleje, ale ja mówię że nie! Sami się przekonajcie :D Jest wielu bardzo dobrych graczy na Łódzkiej scenie.
Ostatnio download został skasowany (błąd strony :/) ale już wraca do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj przy bluncie pogodziliśmy sie z Frikesem...
A dzisiaj, przed chwilą, wróciłem z melanżu pożegnalnego, Frikes jedzie do woja. A dokładniej Marynarki Wojennej.
A koncert 12 Kwietnia... TSM ma dla siebie na tym koncercie całe pół godziny, Frikes oddał nam swój czas, bo jutro pojedzie do Ustki, do woja, i na koncercie już go nie będzie. Lipa z deczka, ale jakoś to będzie ;]
Dzisiaj dam fotki jakie cykaliśmy na faze na parkingu i podwórku, gangsterskie są ;p

No i zapraszam wszystkich Was, kto może, na koncert ;] Ulotki w mieście rozdane/porozlepiane itd. Będzie naprawdę grubo, będzie dużo ludzi, i dużo wolnych, fajnych dziewczyn ;] Po koncercie przenosimy się do klubu Spiż, wielka popijawa będzie, TSM dostanie na głowę po 5 litrów piwa ;D Przyjedzcie to się podzielimy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować