Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 12:25, NuGGet napisał:

Aaaaa, BTW, w czwartek na Discovery o 22:00, Ostatnie 24 Godziny Tupaca Shakura.
Nareszcie coś dobrego w tej telewizji ^^

Może zaczniemy prowadzić "Hip-hopową telegazetę" na forum xD

Witam po przerwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:25, NuGGet napisał:

Aaaaa, BTW, w czwartek na Discovery o 22:00, Ostatnie 24 Godziny Tupaca Shakura.
Nareszcie coś dobrego w tej telewizji ^^


kur*** a ja nie mam kablówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2008 o 18:00, Pablo don Skowrone napisał:

Witam po przerwie :P

Byłeś dzisiaj na koncercie Bakalii i Echo Miasta w LCK ? ^^ Ja właśnie wróciłem, jeszcze z Esterem i Welbsem się gibaliśmy po mieście, bez kasy ;p

Szkoda że mało ludzi było, słaby bauns ;p Matt i Pepo jedną wje*** mieli, ale Matt tak załatał to freestyle''m że nikt nie wiedział że to free xD Grali trzy nowe numery ;] Za tydzień to samo, tylko że teraz będzie grali MY :D 15:30, LCK, wjazd 7 złociszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:11, NuGGet napisał:


> Witam po przerwie :P
Byłeś dzisiaj na koncercie Bakalii i Echo Miasta w LCK ? ^^ Ja właśnie wróciłem, jeszcze
z Esterem i Welbsem się gibaliśmy po mieście, bez kasy ;p

Szkoda że mało ludzi było, słaby bauns ;p Matt i Pepo jedną wje*** mieli, ale Matt tak
załatał to freestyle''m że nikt nie wiedział że to free xD Grali trzy nowe numery ;]
Za tydzień to samo, tylko że teraz będzie grali MY :D 15:30, LCK, wjazd 7 złociszy ;]

O ziom, ja o 17:00 dopiero z pociągu wysiadłem, więc nie miałem okazji :P
Ale mam nadzieję, że za tydzień "zaszczycę" swoją obecnością LCK xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam fajną piosenkę nagraną przez kolegę , na prawdę przyzwoicie mu wyszło , chyba nie będzie oburzenia jak to wrzucę , choć parę $#^&& tam jest ? I nie wiem czy mogę też nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:34, olki77 napisał:

Mam fajną piosenkę nagraną przez kolegę , na prawdę przyzwoicie mu wyszło , chyba nie
będzie oburzenia jak to wrzucę , choć parę $#^&& tam jest ? I nie wiem czy mogę też nie
?

Wstawiałem tu kawałki własnego składu w których też bluzgali, i jakoś nic mi sie nie stało.. Jakbyś bluzgał na forum to ktoś by sie przyczepił, ale ty dajesz tylko link do kawałka ;p

BTW: Niedługo promo PRL ;]

http://hhlegnica.xon.pl/download.php?action=get&id=43
Dobry kawałek Estera z Echo Miasta ;] Wczoraj na koncercie to grał, przy refrenie pełen bauns był ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:36, NuGGet napisał:

BTW: Niedługo promo PRL ;]


Czekamy ;] A przynajmniej ja.

Mam do Was pytanie. Czy nie wiecie może, czy słowa z początku któregoś z ostatnich kawałków na Hollyłódź (nie wiem dokładnie, którego, bo ja jak słucham to wrzucam płytkę do wieży i leci), a dokładniej "Posłuchaj z czym nas kojarzą/Z gadaniem bzdur i trawką..." są miksowane z jakiegoś innego kawałka (jak tak to jakiego?) czy to słowa dograne specjalnie na Hollyłódź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:41, ..::leŚniak::.. napisał:

Mam do Was pytanie. Czy nie wiecie może, czy słowa z początku któregoś z ostatnich kawałków
na Hollyłódź (nie wiem dokładnie, którego, bo ja jak słucham to wrzucam płytkę do wieży
i leci), a dokładniej "Posłuchaj z czym nas kojarzą/Z gadaniem bzdur i trawką..." są
miksowane z jakiegoś innego kawałka (jak tak to jakiego?) czy to słowa dograne specjalnie
na Hollyłódź?

Chodzi Ci zapewne o kawałek "Po co?". Jest to rzeczywiście sampel, ale nie mam pojęcia z jakiego kawałka. Pierwsze moje skojarzenie to Eldo...;) Ale to tylko luźne skojarzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:40, olki77 napisał:

No to oki :P Mój ziom polski Eminem :P Sadzon:
http://www.wrzuta.pl/audio/zphzjZs47v/sadzon-hwdp


Na wstępie powiem, że ksywka bardzo mi się podoba. Podchodząc do słuchania jak zobaczyłem tytuł piosenki to zwątpiłem. Myślałem, że jakaś buracka i schematyczna nuta wjedzie a tu nawet nieźle. Dobry głos i mastering. Bit w miarę daję rade i zgrany dobrze ze słowami. Cały tekst oparty na w miarę rozsądnych rymach. Szkoda tylko, że takie krótkie. Ogólnie nienajgorzej ;d

Ja niedawno odkryłem rapera o ksywce Diox i patrze co, gdzie, kto i kiedy. Usłyszałem go w kawałku Grammatika - Noc, Rap, Samochód i uznałem, że ma świetny styl nawijania. Ma jakieś własne płyty czy tylko kumpel do jednej nagrywki?

I mój ulubiony cytat Dioxa:
" Dycha po dwa dwa, zawijam w palcach, oddycham tym, gdy mijam tych, których zabija czas jak amstaff"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:09, YahooPL napisał:

> No to oki :P Mój ziom polski Eminem :P Sadzon:
> http://www.wrzuta.pl/audio/zphzjZs47v/sadzon-hwdp

Na wstępie powiem, że ksywka bardzo mi się podoba. Podchodząc do słuchania jak zobaczyłem
tytuł piosenki to zwątpiłem. Myślałem, że jakaś buracka i schematyczna nuta wjedzie a
tu nawet nieźle. Dobry głos i mastering. Bit w miarę daję rade i zgrany dobrze ze słowami.
Cały tekst oparty na w miarę rozsądnych rymach. Szkoda tylko, że takie krótkie. Ogólnie
nienajgorzej ;d

Ja niedawno odkryłem rapera o ksywce Diox i patrze co, gdzie, kto i kiedy. Usłyszałem
go w kawałku Grammatika - Noc, Rap, Samochód i uznałem, że ma świetny styl nawijania.
Ma jakieś własne płyty czy tylko kumpel do jednej nagrywki?

I mój ulubiony cytat Dioxa:
" Dycha po dwa dwa, zawijam w palcach, oddycham tym, gdy mijam tych, których zabija
czas jak amstaff"



diox należy do grupy hi fi, wydali razem z czarnym (producent) epke, jak znajdę gdzieś to zapodam linka. Oczywiscie wydali ją jako HI - Fi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:40, olki77 napisał:

No to oki :P Mój ziom polski Eminem :P Sadzon:
http://www.wrzuta.pl/audio/zphzjZs47v/sadzon-hwdp

Podobnie jak Yahoo, jak popatrzyłem na tytuł kawałka miałem ochotę wyłączyć ;p Ale ogólnie nie jest taki zły kawałek, masterke tylko musiałby zrobić lepszą. Ile lat ma ten typek ? I ma jakieś inne kawałki ? Bo może PRL by zaprosiłoby go na następną płytę, bo na tą którą teraz nagrywamy mamy już wystarczająco dużo gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:50, NuGGet napisał:

> No to oki :P Mój ziom polski Eminem :P Sadzon:
> http://www.wrzuta.pl/audio/zphzjZs47v/sadzon-hwdp
Podobnie jak Yahoo, jak popatrzyłem na tytuł kawałka miałem ochotę wyłączyć ;p Ale ogólnie
nie jest taki zły kawałek, masterke tylko musiałby zrobić lepszą. Ile lat ma ten typek
? I ma jakieś inne kawałki ? Bo może PRL by zaprosiłoby go na następną płytę, bo na tą
którą teraz nagrywamy mamy już wystarczająco dużo gości.


Hehe , raczej nie bawi się w takie rzeczy jak nagrywanie płytki :D A kawałki jakieś tam są :D Ale na razie tylko ten godny uwagi :D Takie demko ogólne czy ludziom się podoba ;P Może kiedyś :D A lat 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 21:53, olki77 napisał:

Hehe , raczej nie bawi się w takie rzeczy jak nagrywanie płytki :D A kawałki jakieś tam
są :D Ale na razie tylko ten godny uwagi :D Takie demko ogólne czy ludziom się podoba
;P Może kiedyś :D A lat 17.

Jeśli jako tako mu to wychodzi, i lubi to robić, to dlaczego nie spróbuje nagrać EPki ? Na to nie trzeba dużo nagrywania, 5-6 kawałków i ma już coś na swoim koncie. Ja sam niedługo może wydam EP z Hejtem, Hejt wyda też niedługo EP z Matusem, ogólnie dobrze jest mieć już coś swojego w Rapie. Ma 17 lat, akurat może zacząć nagrywać ;p Bo dajmy na to ludzi w wieku 15 lat to bym nie chciał słuchać, ale 17 to akurat wiek do nagrywania ;p Wszystko przed Tobą wtedy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:52, nekromanta7 napisał:

www.myspace.com/diox2007 a to jego myspace


Właśnie takie coś chciałem zobaczyć. Widzę, że do posłuchania jest i do czytania też trochę...
Teraz sobie dopiero przypomniałem, że przecież Diox jeździł z Grammatikiem podczas trasy koncertowej. Jak grali w Poznaniu to widziałem go chyba gdzieś tam w tle, ale głowy nie dam sobie uciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować